Veselīgs ieradums: iztukšojiet augļu bļodu

1
Veselīgs ieradums: iztukšojiet augļu bļodu

Cik daudziem no mums uz letes stāv skaista bļoda, pilna ar augļiem… ko nekad neapēd?

Mana augļu bļoda vienmēr ir pilna. Tas parasti ir pārpildīts. Atkarībā no sezonas un izpārdošanas jūs gandrīz vienmēr varat atrast ābolus, apelsīnus, banānus, citronus, laimus, tomātus un vienu vai divus avokado. (pārējie augļi, kurus es pērku, tiek uzglabāti ledusskapī … bumbieri, persiki, vīnogas, ogas utt.). Man ir tendence iet pār bortu, kad esmu ražošanas nodaļā, acīmredzot.

Pēdējā laikā esmu iegādājies tonnu citrusaugļu, apelsīnu un greipfrūtu. Manai ģimenei MĪL apelsīni, un, kad veikalos parādījās klementīnas, mēs tos mazos puišus pārdzīvojām kā konfektes… tas, ka tos ir ļoti viegli nomizot, padara to daudz labāku. Tagad, kad esam pāri klementīnu sezonai, es atklāju, ka mana ģimene (un es) joprojām alkst pēc mūsu citrusaugļiem, bet kādam (mammai) ir jāpadara kāds darbs, lai kāds to apēstu. Es sapratu, ka tas viss uz mani uzkrita citā vakarā, kad tas bija pēc vakariņām, virtuve tika sakopta un mēs bijām iekārtojušies skatīties American Idol, un mans dēls lūdza apelsīnu. es ievaidējos. Tobrīd man nebija vēlmes nomizot un griezt apelsīnu, tāpēc es vienkārši palūdzu viņam aiziet uzkost vēl vienu uzkodu… un tas var būt vai nebūt tik veselīgs kā auglis.

Tātad, lūk, mans risinājums. Nākamajā rītā nomizoju un sagriezu lielu ķekaru greipfrūtus (kurus, starp citu, tikai es garšoju) un apelsīnus un saliku tos ledusskapī traukos. Pēdējās pāris dienās mēs tos esam ķēruši pie pusdienu kastēm, un man vajadzēja tikai vienu ātru griešanas sesiju, lai šajā augļu bļodā ieliktu lielu iespiedumu. Man patīk griezt citrusaugļus, izmantojot asu nazi, šķēli no abiem augļa galiem, pēc tam, sākot no augšas, uzmanīgi nogriežot mizu gar augļa malām, ievērojot līkni, un noņemot tik daudz, cik pīlings. Pēc tam es nogriezu taisni uz leju pa vidējo garenvirzienu, pēc tam pārgriezu tādu kā “pusmēness” formu.

Acīmredzot augļu lielapgriešana pirms laika nav jauna ideja, taču tā ir tikai laba ideja, par kuru man vajadzēja atgādināt. Dažkārt šie mazie atgādinājumi būtiski ietekmē 🙂
Vai jūs kaut ko darāt, lai atvieglotu veselīgāku ieradumu veidošanu ģimenē?

Vai tu man seko Instagram, Twitter, Facebook un Pinterest? Ja vēlaties abonēt vietni Aggie’s Kitchen un katrs ieraksts tiek piegādāts tieši uz jūsu e-pasta kastīti, lūdzu pievienojiet savu e-pastu šeit. Laimīgu gatavošanu!

Šajā ziņojumā ir saistītas saites. Es gūstu nelielus ienākumus, veicot pirkumus, izmantojot šīs saites. Paldies, ka atbalstāt Aggie’s Kitchen!