Veselīgs ieradums: iknedēļas salātu gatavošana

3
Veselīgs ieradums: iknedēļas salātu gatavošana

Mana iknedēļas salātu gatavošanas rutīna ir pavisam vienkārša – baudiet svaigus salātus visu nedēļu!

Ja vēlaties iegādāties salātu griezēju, OXO Soft Works ir tas, ko izmantoju.

Ja kādu laiku lasāt manu emuāru vai sekojat man jebkurā sociālo mediju platformā, vai esat mans īsts draugs… tad droši vien jau zināt, ka esmu apsēsts ar salātiem. Man ļoti patīk labi salāti (un es ļoti novērtēju arī labus salātus restorānā — tos var būt grūti atrast!). Droši vien es neesmu viena, kad to saku, bet man ne vienmēr patīk mājās gatavot salātus. Īpaši pēdējā laikā šķiet (grūtniecība + salāti = eh).

Bet es esmu stāvoklī vai nē, es daudzkārt esmu iekļuvusi salātu grīstēs – un es vienmēr zinu, kā no tiem atbrīvoties.

Ēdiet vairāk salātu ar šo salātu gatavošanas metodi! Jūsu zaļumi ilgāk saglabājas svaigi un ietaupīsiet naudu!

Ikreiz, kad nonāku pie jebkāda veida ēdiena gatavošanas grūtībām, es jūtu nepieciešamību izkļūt no ierastās pārtikas iepirkšanās rutīnas. Es dodos uz veikalu, kuru ne vienmēr apmeklēju (piemēram, Fresh Market vai citus gardēžu pārtikas veikalus), un vienkārši atrodu jaunas lietas, ko izmēģināt. Tomēr, kad esmu salātos, dodos tieši uz savu iecienītāko mazo produktu tirgu un uzreiz gūstu iedvesmu.

Ir mans ģimenei piederošs vietējais tirgus, kas būtībā ir izveidots kā iekštelpu zemnieku tirgus, taču tas ir atvērts katru dienu (atskaitot svētdienas). To vada ļoti jauki un strādīgi cilvēki, un es nekad nezinu, ar ko es iziešu, kad tur došos. Viņiem ir vislielākā svaigo augļu un dārzeņu klāsts, kādu esmu redzējis, un lieliskas cenas. Tā ir vieta, kur var sajust, cik labi garšo tomāti, un kur uz cukini var atrast nedaudz pārpalikušu zemes putraimu – šeit nav vaska pārklājuma.

Es nopietni mīlu šo vietu.

Ēdiet vairāk salātu ar šo salātu gatavošanas metodi! Jūsu zaļumi ilgāk saglabājas svaigi un ietaupīsiet naudu!

(apskatiet visu šo krāšņo zaļo!)

Viņiem ir milzīga svaigu zaļumu izvēle, kas man uzreiz rada salātu gatavošanas noskaņojumu. Pēdējo reizi, kad tur biju, es atgriezos mājās ar sarkano lapu salātu galvu, zaļo lapu salātu galvu un nelielu radicchio galvu (šo paņēmu prieka pēc). Kad es atgriezos mājās, es nekavējoties devos uz darbu, sagriežot savus salātus un ievietojot tos mans salātu vērpējs (saistītā saite — esmu izmantojis lielo OXO SoftWorks salātu vērpējs vairāk nekā 10 gadus!).

(Uzreiz + salātu vērpējs = salātu gatavošanas panākumi)

Vai salātu vērpēji saglabā salātus svaigus?

Jā, salātu vērpēji absolūti palīdz saglabāt salātus svaigus. Salātu vērpēji darbojas tādā veidā, ka, griežot zaļumus, no salātu lapām tiek izvilkts gandrīz viss mitrums. Mitrums, ko varat noņemt no salātu zaļumiem, jo ​​ilgāk tie saglabāsies svaigi.

Ēdiet vairāk salātu ar šo salātu gatavošanas metodi! Jūsu zaļumi ilgāk saglabājas svaigi un ietaupīsiet naudu!

Kad jūs izmantojat savu salātu vērpējs, mēģiniet to nepārpildīt ar zaļumiem – apgrūtina to pilnīgu izžūšanu vērpšanas laikā. Man patīk ielikt zaļumus grozā, tad plastmasas bļodā un ielikt izlietnē, lai piepildītos ar aukstu ūdeni. Es ļauju tam nostāvēties minūti vai divas, pēc tam paceļu un pilnībā iztukšoju ūdeni no groza, pirms izgriežu. Apgrieziet mazās partijas dažas reizes, lai tās patiešām izžūtu.

Ikreiz, kad man jautā: “Vai salātu vērpējs ir tā vērts”, es vienmēr atbildu “jā”. Man tas ir bijis tā vērts, man pieder viens un tas pats salātu vērpējs vairāk nekā desmit gadus un izmantoju to dažas reizes mēnesī. Tas labi darbojas arī ar dārza garšaugu žāvēšanu.

Ēdiet vairāk salātu ar šo salātu gatavošanas metodi! Jūsu zaļumi ilgāk saglabājas svaigi un ietaupīsiet naudu!

(šis bija nedaudz pārpildīts — ielieciet mazāk žāvētājiem zaļumiem)

Kā saglabāt salātus svaigus nedēļu?

Lai savus salātus uzglabātu tā, lai tie visilgāk saglabātos svaigi – un tos būtu viegli satvert – izmantoju large Ziplock somas. Es parasti piepildu apmēram divus lielus maisiņus, pēc tam katram maisiņam pievienoju salocītu papīra dvieli, lai uzsūktu no zaļumiem pāri palikušo mitrumu (papīra dvieli ir labi nomainīt ik pēc pāris dienām, ja redzat, ka tas ir ļoti mitrs).

Lai maisiņu noslēgtu tā, lai tas paliktu pēc iespējas svaigāks, pirms maisa pilnīgas aizvēršanas noteikti izspiedu katru nedaudz gaisa, ko vien varu (dariet to katru reizi pēc atvēršanas – tas kļūs par ieradumu). Tas ir svarīgi un saglabās jūsu salātu zaļumus ļoti svaigus!

Ēdiet vairāk salātu ar šo salātu gatavošanas metodi! Jūsu zaļumi ilgāk saglabājas svaigi un ietaupīsiet naudu!

Tas man izmaksāja 5 USD un nedaudz laika, lai to pagatavotu. Es neizmetu nevienu no maisos iepakotajiem salātu maisījumiem, taču šis tiešām ir pievilcīgāks un, manuprāt, garšo daudz labāk. No šejienes jūs vienkārši paņemiet sauju svaigi sagrieztu zaļumu un pagatavojiet kaut ko līdzīgu šiem salātiem ar redīsiem un avokado. Uzmetiet tos, kas tajā brīdī ir jūsu iecienītākie salātu fiksatori. Pēdējā laikā esmu baudījis redīsus, burkānus, cieti vārītu olu, avokado un kādu sēklu vai riekstu. Un, protams, jūsu iecienītākā mērce. Šīs nedēļas sākumā es pat uz salātiem iemetu pāri palikušo vistas gaļu, un tas bija ļoti labi.

Ēdiet vairāk salātu ar šo salātu gatavošanas metodi! Jūsu zaļumi ilgāk saglabājas svaigi un ietaupīsiet naudu!

Šī iknedēļas salātu gatavošana man noder. Es uzskatu, ka ēdu daudz vairāk salātu, ja veltu nedaudz laika, lai to izdarītu sev un savai ģimenei. Ja jūsu ledusskapī ir pāris šādi maisiņi, jūs katru vakaru vakariņās varat viegli pievienot nelielus zaļos salātus, kas ir vienkārši pagatavoti ar mazu eļļu un etiķi, citronu vai jebkuru citu mērci, ko jūsu sirds vēlas.

Tagad, kad mana meita ir sākusi ēst salātus, es tiešām cenšos pielikt nelielus salātus pie mūsu vakariņām, lai tie kļūtu pazīstami un kļūtu par ieradumu (un, cerams, sāktu pievilināt manu salātus neēdošo dēlu) .

Paziņojiet man, ja jau darāt kaut ko līdzīgu šim iknedēļas salātu gatavošanai vai jums ir kādi citi veselīgi gatavošanas padomi! Es labprāt dzirdētu no jums.

Salātu receptes, ko izmēģināt:

Grieķu ciema salāti

Ābolu, selerijas un valriekstu salāti

Melnēti Mahi Cēzara salāti

Super salāti

Blackened Fish Taco salāti

Vairāk veselīgu paradumu, piemēram, šī iknedēļas salātu gatavošana no Aggie’s Kitchen:

Iztukšojiet Fruitbowl

Pagatavojiet savus smūtijus

Kā es varu ēst vairāk salātu!  Mana iknedēļas salātu gatavošana ietaupa laiku ilgtermiņā, padara to ērtu un labāko daļu, saglabājiet savus salātu zaļumus SVAIGI!

Vai tu man seko Instagram, Twitter, Facebook un Pinterest? Ja vēlaties abonēt vietni Aggie’s Kitchen un katrs ieraksts tiek piegādāts tieši uz jūsu e-pasta kastīti, lūdzu pievienojiet savu e-pastu šeit. Laimīgu gatavošanu!

Šajā ziņojumā ir saistītas saites. Es gūstu nelielus ienākumus, veicot pirkumus, izmantojot šīs saites. Paldies, ka atbalstāt Aggie’s Kitchen!