VAŠINGTONAS PILSĒTAS CEĻVEDIS

0
VAŠINGTONAS PILSĒTAS CEĻVEDIS

VAŠINGTONAS PILSĒTAS CEĻVEDIS

Es gulēju ziemas miegā divus mēnešus… Nu, tā tik un tā ir! Man bija nieze izkļūt no Dalasas jebkuram nedēļas nogales ceļojumam un jaunajam ceļojumam Thompson Vašingtona DC bija lieliska iespēja aizbēgt. Mūsu meiteņu nedēļas nogale nebija pārāk traka… Es domāju, ka katru vakaru mēs devāmies gulēt pirms pusnakts. Tas ir tad, kad tu zini, ka kļūsti vecāks, ha. Tomēr mēs ēdām dažus pārsteidzošus ēdienus un redzējām dažas patiešām jautras lietas!

Ja jūs mani pazīstat vai jau kādu laiku esat man sekojuši, tad zināt, ka esmu gards, tāpēc lielākā daļa manu ceļojumu ir saistīti ar ēdienu. Mums bija tikai 48 stundas, lai paēstu cauri Vašingtonai, taču mēs panācām progresu. Nekad nenovērtējiet par zemu savu spēju apmeklēt pēc iespējas vairāk restorānu vienā pilsētā… Es noteikti nepalaidu garām maltīti. Lai gan šonedēļ es daudz gavēšu ar pārtraukumiem!

Turklāt bija pagājis tik ilgs laiks, ka es nevarēju atcerēties, kad bērnībā apmeklēju Vašingtonu. Es atceros, ka apmeklēju Balto namu un nacionālos pieminekļus, tāpēc es nebiju tik ieinteresēts to darīt vēlreiz. Mēs domājām iet apskatīt visus pieminekļus nakts vidū, jo it kā ir daudz vēsāks. Tomēr bija diezgan auksts, tāpēc mēs noraidījām šo ideju, haha.

VAŠINGTONAS PILSĒTAS CEĻVEDIS

VAŠINGTONAS PILSĒTAS CEĻVEDISVAŠINGTONAS PILSĒTAS CEĻVEDISVAŠINGTONAS PILSĒTAS CEĻVEDIS

KUR PALIKT

Es vienmēr esmu bijis milzīgs Thompson Hotels fans. Viņu noskaņa un estētika vienmēr liek man justies kā mājās, jo tā ir ļoti līdzīga manai gaumei. The Thompson Vašingtona DC tikko atvēra durvis 2020. gada janvārī, un man jāsaka, ka tas nepieviļ! Man ļoti patika dekors, kas piešķir jūras tēmai ar smalkām zilām nokrāsām un mazām detaļām. Tā kā tas atrodas Navy Yards, ir loģiski, ka tam būtu mazliet kuģa tēma. Godīgi sakot, man ļoti patika, ka tas atradās ārpus Downtown DC, jo tas atrodas uz ūdens. Daudz klusāks un patiešām attīstošs rajons!

VAŠINGTONAS PILSĒTAS CEĻVEDIS

ceļvediVAŠINGTONAS PILSĒTAS CEĻVEDIS

KUR PAĒST/ DZERT

Diplomāts

Teda biļetens

Barselonas vīna bārs

Blue Jacket alus darītava

Universāla pica

Anšovi sociālie

Sivēns Mare

POV Rooftop

Farmer’s dibināšana

Meksika

O-Ku Suši

Tīģera dakša

Maidans

ceļvedi ceļvedi

ceļvedi

KO REDZĒT

Starptautiskais spiegu muzejs

Smitsona amerikāņu mākslas muzejs

Navy Yards

Baltā nama tūre

Nacionālie pieminekļi
(PADOMS. Dodieties naktī! Daudz skaistāks un mazāk pārpildīts)

Muzeji
(Izvēlieties, jo ir TON!)

ceļvedi

Es domāju, ka kādā brīdī es noteikti atgriezīšos Vašingtonā. Varbūt tad, kad man būs bērni (sakrustiet pirkstus) vai es ļoti labprāt atbrauktu ciemos pavasarī, kad zied visi ķiršu ziedi!