Vai alumīnija bortu piekabes ir izturīgas?

1
Vai alumīnija bortu piekabes ir izturīgas?

Vai alumīnija bortu piekabes ir izturīgas?

Kad esat gatavs iegādāties borta aprīkojuma piekabi, mēģināt izvēlēties pareizo piekabi bieži ir biedējošs uzdevums. Tā kā mūsdienās ir pieejams tik daudz pielāgotu piekabju stilu un funkciju, iespējas var šķist milzīgas. Galvenais, lai izvēlētos sev piemērotāko piekabi, ir apsvērt, kā un kur to izmantosit. Lai gan jūs nevēlaties tērēt naudu par funkcijām, kuras nekad neizmantosit, jūs arī vēlaties būt pārliecināts, ka jūsu piekabe ir pietiekami izturīga, lai veiktu lielākos darbus.

Tā kā vairumam cilvēku piekabes piederēs daudzus gadus, ir svarīgi izvēlēties izturīgu dizainu, kas izturēs laika pārbaudi. Runājot par ilgstošu izturību un lietderību, alumīnijs ir labākā materiāla izvēle jūsu jaunajai piekabei. Lasiet tālāk, lai uzzinātu vairāk par priekšrocībām, izvēloties izturīgas pielāgotas alumīnija piekabes.

Spēks

Viens no lielākajiem lēmumiem, pērkot jaunu piekabi, ir izvēlēties starp piekabi, kas izgatavota no alumīnija vai piekabes, kas izgatavota no tērauda. Parasti tērauds ir stiprāks metāls nekā tīrs alumīnijs. Tomēr alumīnija piekabes parasti ir izgatavotas no alumīnija sakausējuma. Alumīnija sakausējumam ir citu metālu pēdas, kas sajauktas ar alumīniju, lai stiprinātu un stiprinātu tā sastāvu. Rezultāts ir piekabes konstrukcija, kas ir daudz izturīgāka par tīru alumīniju.

Svars

Svars, iespējams, ir vissvarīgākais apsvērums, izvēloties jaunu piekabi. Alumīnija piekabe parasti sver nedaudz mazāk nekā līdzīga piekabe, kas izgatavota no tērauda. Transportlīdzeklim, kuru izmantojat piekabes vilkšanai, ir noteikts svara ierobežojums jeb vilkšanas jauda, ​​ko tas var droši vilkt bez bojājumiem. Tā kā tērauda piekabes sākumā ir smagākas, alumīnija piekabē varat vilkt vairāk, nepārsniedzot transportlīdzekļa kravnesības ierobežojumu.

Spēcīgu, vieglu alumīnija piekabi var vilkt mazāki transportlīdzekļi. Mazāks piekabes svars nozīmē, ka jūsu transportlīdzekļa dzinējam nav jāstrādā tik smagi, it kā tas vilktu smagāku tērauda piekabi. Tādējādi tiek patērēts mazāk degvielas, kas ietaupa jūsu naudu. Vieglāks piekabes svars arī mazāk noslogo jūsu riepas, kas ir vēl viena priekšrocība, kas ļauj ietaupīt naudu, izvēloties alumīnija piekabi.

Apkopes prasības

Vēl viens svarīgs faktors, kas nosaka piekabes izturību, ir apkopes apjoms, kas nepieciešams, lai piekabe izskatītos un darbotos kā jauna. Ja plānojat izmantot savu piekabi visu gadu vēl daudzus gadus, iespējams, vislabākais ir alumīnijs. Vides mitrums, ledus, sniegs un lietus salīdzinoši īsā laikā var radīt rūsu un citus bojājumus tērauda piekabei. Tērauda piekabes ir bieži jāpārkrāso un atkārtoti jānoblīvē, lai novērstu korozijas bojājumus.

No otras puses, alumīnijs ir dabiski izturīgs pret rūsu, koroziju, pelējumu un citām ar laikapstākļiem saistītām problēmām. Tādējādi alumīnija piekabes ir īpaši piemērotas intensīvai Kanādas ziemas laikapstākļiem. Turklāt alumīnija sakausējums parasti ir nedaudz elastīgāks nekā tērauds, tāpēc ir vieglāk salabot visus iespējamos iespiedumus un iespiedumus. Alumīnija piekabes parasti maksā vairāk iepriekš nekā tērauda piekabes; tomēr tiem praktiski nav nepieciešama apkope un tie izturēs laika pārbaudi, padarot papildu izmaksas ieguldījumu vērtas.

Izpildes rekords

Alumīnija izturība jebkuros laikapstākļos un lieliskā izturības un svara attiecība ir padarījusi to par vēlamo materiālu daudzās citās nozarēs, izņemot piekabju būvniecību. Laivas, lidmašīnas un liela mēroga kravu pārvadājumi un pārvadājumi ir novirzījušies no tērauda konstrukcijām par labu galvenokārt alumīnija ražošanai. Citiem vārdiem sakot, alumīnijam ir pierādīta izcila veiktspēja gandrīz jebkurā lietojumā.

Atrodiet savu ideālo pielāgoto piekabi

Millroad Manufacturing ražo plašu izturīgu, vieglu un ilgmūžīgu alumīnija piekabju klāstu. Mūsu reputācija augstākās kvalitātes piekabju ražošanā, kam nepieciešama maza apkope, ir padarījusi mūs par vienu no Kanādas vadošajiem piekabju ražotājiem. Apmeklējiet kādu no mūsu pilnvarotajiem izplatītājiem, lai atrastu perfektu alumīnija piekabi, kas atbilst jūsu vajadzībām, vai Sazinies ar mums lai uzzinātu vairāk par mūsu pielāgotajiem dizainiem.