UZ PRIEKŠU RAGANIŅAS

3
UZ PRIEKŠU RAGANIŅAS

HELOVĪNA BĀNA GRIEZI

Ir pienācis laiks kļūt spocīgam! Es neesmu no tiem, kas daudz rotā Helovīnu, bet es vienmēr esmu viens, kas rotā savus bāra ratiņi šim gadījumam! Pagājušajā gadā es atbrīvojos no saviem faktiskajiem bāra ratiņiem un tā vietā izveidoju savu grāmatu plauktu bāra zonā. Jebkurā gadījumā jūs varat arī likt abiem izskatīties svinīgi Helovīnam.

Es mīlu šos melnā vīna glāzes un šīs zelta vīna glāzes tas man atgādina ķirbi. Tālāk jums vienmēr ir nepieciešami daži mazi ķirbji, un, ja jums tuvumā ir Trader Joe’s, dodieties paķert šo kanēļa slotu ASAP! Tad es pievienoju dažas gaismas, lai apgaismotu visu dzērienu, un esmu pievienojis arī dažus viltus zirnekļu tīklus.

HELOVĪNA BĀNA GRIEZI


HELOVĪNA BĀNA GRIEZI

HELOVĪNA BĀNA GRIEZIHELOVĪNA BĀNA GRIEZI

HELOVĪNA BĀNA GRIEZI

Tā kā man nav bērnu un es nedzīvoju apkaimē, kurā ir mānītāji, tomēr nejūtu vajadzību izrotāt visu. Lai gan katru gadu es vienmēr dodos uz savu labāko draugu māju, lai kopā ar bērniem aprunātos viņu apkārtnē. Nu, “tante B” vienmēr ir atbildīga par kokteiļu atnešanu. Tāpēc es mīlu savu spocīgo galvaskausa kokteiļu glāzes (vīna glāzes iespēja šeit).

Patiesībā mans “go-to” rudens kokteilis vienmēr ir mans vecmodīgais ābolu sidra kokteilis! Tas ir arī ļoti vienkārši, un, ja neesat liels viskija dzērājs, tas šim dzērienam piešķir patīkamu saldumu. Tomēr, ja mums ir nepieciešams dublējums, vienmēr ir vīns…

ĀBOLU SIDS VECMODS

1 shot viskija vai rudzu
1 šāviens ābolu sidra
1 piliens kļavu sīrupa
3 pilieni rūgtuma
1 apelsīna šķēle
1 kanēļa standziņa

Es sāku ar kļavu sīrupu glāzes apakšā. Tālāk pievienojiet savu lielo ledus kubiņu. Pēc tam ielejiet viskiju, ābolu sidru un rūgtus. Lēnām samaisiet, līdz sajaucas kopā. Dekorē ar apelsīna šķēlīti un kanēļa standziņu. *Es parasti kanēļa standziņu nedaudz apdedzinu, lai tai piešķirtu dūmu garšu!

spokains dekors

spokains dekors

Ja kādreiz vēlaties iegādāties lētu svētku dekoru, es vienmēr atrodu lieliskas lietas Target priekšējā sadaļā. Piemēram, cik jaukas ir šīs “mānīgās” gaismas?

Kurš ģērbjas Helovīnam?! Neesmu 100% pārliecināta, ka iešu ar kostīmu, jo būtībā es katru dienu spēlēju saģērbšanos ar emuāru 😉 Es parasti esmu ragana vai melns kaķis, un man tas ir pilnīgi labi. kas tu būsi??

Uzmundrināt raganas!

Bāra groza 1. iespēja // Bāra groza 2. iespēja // Bāra groza 3. iespēja // Treat vai Treat String Lights // Vīna glāzes ar zelta malām // Zelta un melnā vīna glāzes // Galvaskausa vīna glāzes // Melnas vīna glāzes bez kātiem // Galvaskauss Vecmodīgas brilles // Galvaskausa karafe// Galvaskausa stieņa rīku komplekts // Balts un zelta ķirbis // Ēd, dzer un esi biedējoša zīme // Mirdzoši ķirbji


fotogrāfijas: Beckley & Co.