SKINCEITIKAS DEVA

2
SKINCEITIKAS DEVA

SKINCEUTICALS DOSE produkts

Daudzi no jums zina, ka es cīnos ar melasmu. Bet kas ir melasma? Tā ir nopietna ādas krāsas maiņa, ko izraisa saule un karstums. Turklāt tas nekad pilnībā nepazudīs. Tas izklausās kā patiešām jautra lieta, ar ko nodarboties, vai ne? Jā…

Pirms dažiem gadiem es sāku ārstēt savu ādas problēmu ar krāsas maiņu ar lāzerprocedūrām un jaunu ādas kopšanas rutīnu. Tomēr es joprojām izmēģinu produktus un ārstēšanu, lai cīnītos pret šo spītīgo problēmu. Tāpēc es ļoti priecājos izmēģināt jauno SkinCeuticals Pielāgots DOSE serums.

Esmu bijis fans par SkinCeuticals jau vairākus gadus un domā, ka viņiem ir neticami produkti. Tomēr es vienmēr esmu ienīda 10 dažādu lietu uzklāšanu uz savas sejas, lai ārstētu visas dažādās ādas problēmas. Turklāt es parasti vienmēr aizmirstu vienu soli no savas ādas kopšanas rutīnas katru dienu. Vai arī es vienkārši esmu pārāk noguris un slinks dienas beigās. Tāpēc, kad es dzirdēju par viņu Custom DOSE serumu, es biju ļoti ieinteresēts. Tas ir VIENS serums, kas personalizēts, lai ārstētu vairākas ādas kopšanas problēmas vienā pudelē. Āmen.

SKINCEUTICALS DOSE serums

meitene uz iPad

mašīna

SKINCEUTICALS DOSE mašīnamelna mašīna SKINCEUTICALS DOSE

meitene smaida ar produktiem rokās

SKINCEUTICALS DOSE sludinājumu lapa

Skinceuticals DEVA

Mazāk ir vairāk manā grāmatā, lai gan es zinu, ka tas nekad nav gadījumā ar ādas kopšanu. Bet mana DOSE seruma izmantošana 3 atsevišķu produktu vietā ir solis pareizajā virzienā. Pagājušajā mēnesī es iegāju Ziemeļdalasas dermatoloģija uz manu SkinCeuticals Custom DOSE tikšanos. Sāciet ar ātru anketu, ko vada jūsu ādas kopšanas speciālists. Aizpildot anketu, es pastāstīju tehniķim par savu ikdienas ādas kopšanas rutīnu un izskaidroju savas problēmas ar krāsas maiņu. Kad anketa ir aizpildīta, tā formulē vislabāko seruma tipu jūsu ādai. Mans serums bija 3 sastāvdaļu maisījums, lai risinātu manas ādas kopšanas problēmas, kā arī bāzi. Pēc tam bāze ar katru sastāvdaļu tiek nosūtīta uz DOSE iekārtu, lai izveidotu pielāgotu serumu. Vērot, kā mašīna veido manu serumu, bija tik forši!

Iepriekš varat redzēt manu pielāgoto seruma formulu, taču galvenā sastāvdaļa, ko SkinCeuticals tehniķis ieteica manam serumam, bija traneksamskābe. Tas palīdzēs man mainīt krāsu, jo tas palīdz izbalināt spītīgos tumši brūnos plankumus. Jā, lūdzu!

Kad mans serums tika izveidots, mēs apspriedām, cik bieži man tas būtu jālieto, kad to izmantot manā ādas kopšanas rutīnā un kā tas darbosies ar citiem produktiem, ko lietoju. Tā kā es jau lietoju balinošu produktu krāsas maiņas dēļ, es nevarēju izmantot abus produktus. Tātad, SkinCeuticals tehniķis man lika atturēties no pašreizējā balinātāja, ko lietoju, un aizstāt to ar Custom DOSE serumu. Tā kā es izmantoju šo produktu gandrīz gadu, nebija liela problēma mainīt produktus, un es nejutu, ka mans pašreizējais balinātājs vairs nedarbojas, tāpēc kāpēc gan nepamēģināt ko jaunu?

Viena no citām mana seruma sastāvdaļām palīdz uzturēt mitruma līmeni, kas ir lieliski, jo es ne vienmēr lietoju mitrinātāju naktī.

Kā jau minēju iepriekš… Es neesmu miljons produktu izmantošanas cienītājs, tāpēc, kad esmu pabeidzis lietot produktus, man ir nepieciešams, lai tiktu galā ar pūtītēm un krāsas maiņu, pēdējā lieta, ko es vēlos darīt, ir uzklāt spēcīgu mitrinātāju. Man ir ļoti taukaina āda, tāpēc lielāko daļu laika es vienkārši jūtos kā milzīga tauku bumba. Bet ar serumu DOSE problēma atrisināta!

Es lietoju savu DOSE serumu tagad apmēram mēnesi un jūtu, ka redzu dažus labus rezultātus. Papildus DOSE seruma lietošanai es ieguvu SkinCeuticals ķīmisko pīlingu, kas palīdz produktiem labāk uzsūkties. Tas noņem mirušo ādas slāni, lai jūs varētu maksimāli izmantot savus produktus. Man bija jāveic zemākā līmeņa ķīmiskais pīlings, jo vēl ir vasara un es būšu saulē. Tomēr tā ir lieliska lieta, ko darīt katru mēnesi, un tas palīdzēja padarīt manu ādu gaišāku.

Kopā ar ķīmisko pīlingu es izmēģināju mikroadatiņu procedūru ar balinošu serumu, kas tika ievadīts manā ādā. Es veicu šīs procedūras ar apmēram trīs nedēļu intervālu, un es patiešām domāju, ka tas palīdzēja serumam darboties vēl labāk!

Diemžēl šī mazā pudelīte neizārstēs manas melasmas problēmas, taču tā 100% paliks manā ādas kopšanas rutīnā! Serumu lietoju no rīta un vakarā, uzklājot uz ādas apmēram 3-4 pilienus. Parasti tas ir otrais produkts, ko izmantoju savā ādas kopšanas rutīnā, un tas ir šāds: mazgāšana > toneris > DOSE serums > retinols (tikai naktī) > mitrinātājs/sauļošanās līdzeklis.

Tagad, kad esmu izdomājis savu vasaras ādas kopšanas rutīnu pret krāsas maiņu, es ceru, ka nākamajos pāris mēnešos mana āda izskatīsies lieliski. Ir daudz darba, lai vasarā cīnītos ar melasmu saules un karstuma dēļ, taču es domāju, ka man ir vislabākais produktu klāsts, kas palīdz to novērst!


*Paldies SkinCeuticals par šīs ziņas sponsorēšanu. Visi viedokļi ir mani pašu.