Sievišķā higiēna mugursomas laikā — pārgājieni uz mežu

3
Sievišķā higiēna mugursomas laikā — pārgājieni uz mežu

Sievietes Mugursomas

Pirmo reizi braucot ar mugursomu, adekvātas sieviešu higiēnas ievērošana var izraisīt satraukumu. Tāpat netīrumu maisu veterāni var brīnīties par to, kā uzlabot savu higiēnas spēli turpmākajiem piedzīvojumiem. Labā ziņa ir tā, ka tīrības uzturēšana ārpus valsts ir diezgan vienkārša, ļaujot jums brīvi risināt citas loģistikas problēmas (piemēram, noteikt pareizo Snickers batoniņu skaitu, kas jāiepako dienā). Ikdienas higiēnas, tualetes un menstruāciju plāns palīdzēs jums ar pārliecību sasniegt ceļu.

gida vadīti sieviešu piedzīvojumi Ceļojumi

Backcounty higiēna: ikdienas padomi

Neskatoties uz plaši izplatīto uzskatu, tīrības saglabāšana takā ir absolūti sasniedzama. Protams, jūs joprojām būsiet daudz netīrāks nekā savā parastajā dzīvē, taču tā ir daļa no pieredzes! Tomēr jūsu pašu labad turiet rokas un “lejas stāvu” tīras. Šeit ir dažas stratēģijas, kas palīdzēs sasniegt šo varoņdarbu:

1. Iet peldēties

Vai dodaties pārgājienā pa Josemitas Alpu pļavām un ūdenskritumiem? Lieliski! Jums nebūs nekādu problēmu uzturēt tīrību, jo katru dienu varat peldēties atsvaidzinošā upes ūdenī. Tas ir pilnīgi normāli, un ir ieteicams nedaudz noskalot, kamēr peldēties. Uzskatiet to par papildu stimulu ielēkt šajā aukstajā ūdenī! Es apsolu, tas būs tā vērts.

2. Apsveriet iespēju izmantot mitrās salvetes

Vienreizējās lietošanas mitrās salvetes noteikti ir visizplatītākais veids, kā saglabāt svaigumu ārzemēs. Šī ir īpaši svarīga metode, ja dodaties uz sausu vidi, piemēram, Joshua Tree nacionālo parku vai ziemas ceļojumā Smoky Mountains. Lai gan salvetes ir diezgan vienkāršas, ir jāņem vērā daži apsvērumi.

  • Mitrās salvetes patiesībā ir diezgan smagas. Četru dienu ceļojumā neņemiet līdzi 100 mitro salvešu iepakojumu. Izņemiet nepieciešamo salvešu skaitu un iesaiņojiet tās tīrā, noslēdzamā maisiņā. Sieviešu higiēnai pietiek ar vienu salveti naktī. Iespējams, vēlēsities pievienot vēl vienu salveti sejai katru nakti. Vairāk nekā divas vai trīs salvetes dienā nonāk pārmērības valstībā. Jums nav jātīra viss ķermenis ar mitrām salvetēm, tikai svarīgie gabaliņi.
  • Pārliecinieties, ka esat pareizi atbrīvojies no salvetēm, glabājot aizzīmogojamu plastmasas maisiņu, kas ir pieejams atkritumiem (atkārtoti izmantots Ziplock ir lieliski piemērots šim nolūkam). Mitrās salvetes nekādā gadījumā nedrīkst atstāt uz zemes, bedrē, kā arī tās nedrīkst ievietot bedrēs tualetēs, pat ja uz iepakojuma ir norādīts, ka tās ir noskalojamas. Iepako, iesaiņo!
  • Lai iegūtu videi draudzīgāku iespēju, apsveriet iespēju iegādāties kompostējamās salvetes. Izmantojiet tiem atsevišķu atkritumu maisu un pēc tam kompostējiet, kad atgriezīsities mājās. Varat arī izveidot savu atkārtoti lietojamo mitro salveti, izmantojot nelielu drāniņu un tīru ūdeni. Vienkārši pārliecinieties, ka visa ceļojuma laikā jums būs uzticami ūdens avoti, jo jūs vēlaties katru dienu izskalot drānu.

Kā izkakāt mugursomas laikā

Brauciens ar mugursomu nozīmē urinēšanu un kakāšanu ārā. Oho!

Kakāšana ārzemēs patiesībā ir diezgan vienkārša. Vairumā gadījumu, lai sakoptu sevi, jūs izmantosiet tualetes papīru. Tāpat kā salvetes, tualetes papīru nekad nedrīkst atstāt uz zemes vai aprakt. VISS tualetes papīrs (jā, pat jūsu kakas papīrs!) ir jāiepako noslēdzamā maisiņā un jāizmet atkritumu tvertnē. Tas tiešām nav tik rupji, kā izklausās. Ja šis attēls jums ir pārāk daudz, apsveriet iespēju to pārbaudīt aizmugures bidē iespējas. Turklāt daži cilvēki atsakās no tualetes papīra, nevis dabiskus priekšmetus, taču mēs iesakām ērti izpakot TP.

Jūsu tualetes papīra sistēmai kā vannas istabas komplektu iesakām nēsāt līdzi izturīgu galonu Ziploc maisiņu. Iekšpusē varat glabāt mazāku Ziploc maisiņu izlietotajam tualetes papīram. Daži cilvēki dod priekšroku aptumšotam maisiņam, kura iekšpusi aplīmē ar līmlenti, lai neredzētu tās saturu. Viss, kas liek jums justies ērti!

kā kakāt ārā

Lielākajā daļā apgabalu, piemēram, vecajos Klusā okeāna ziemeļrietumu mežos un cietkoksnes Great Smoky Mountains, varat izmantot kaķu cauruma metode par kakāšanu. Ejiet vismaz 200 pēdu attālumā no jebkuras takas, nometnes vai ūdens avota un pēc tam izrok sešas līdz astoņas collas dziļu caurumu kaķim. Sekojiet šiem neatstāj pēdas cilvēku atkritumu izgāztuves par vietnes atlasi, lai atvieglotu procesu!

Atsevišķos trauslos apgabalos, piemēram, tuksnešos un kalnos vai apgabalos ar intensīvu satiksmi, jums ir jāizved visi cilvēku atkritumi, tostarp jūsu kakas. Šādos gadījumos jums būs jāizmanto a luncināt somu. Pirms dodaties ceļojumā ar mugursomu, noteikti pārbaudiet savas reģiona prasības, lai jūs to atstātu labāk, nekā atradāt.

Sieviešu urinēšana pārgājienā

Tas, ko darīt pēc urinēšanas, ir vēl vairāk pielāgojams, īpaši sievietēm.

Toaletes papīrs

Pēc urinēšanas pārgājiena laikā daži cilvēki izvēlas izmantot savu uzticamo tualetes papīru. Atklāti sakot, šī nav ideāla aizmugures metode. Ceļojumam ir jāpiešķir sev atbilstošā summa, ieskaitot kakāšanai nepieciešamo, neņemot līdzi pārlieku masīvu rullīti. Turklāt TP daudzuma noteikšana var būt sarežģīta, jo mugursomas laikā jūs varat urinēt vairāk nekā parasti.

Atkal, izlietotais tualetes papīrs ir jāiepako. Mērķis ir, lai jūsu “netīrā tualetes papīra” soma būtu minimāla. Jo vairāk papīra jūs izmantojat, jo vairāk netīra papīra nēsājat, jo apjomīgāka ir soma un biežāk tā ir jāatver!

“pilienu sausa”

Drip Dry metode ir sena tradīcija tiem, kuri nestāv urinēt uz kokiem. Tas nozīmē, ka pēc urinēšanas aiz krūma (atcerieties, vienmēr vismaz 200 pēdu attālumā no takas un ūdens avotiem) jūs vienkārši nedaudz sakratiet un dodieties bez tualetes papīra. Tas ir ērti un vienkārši. Trūkums ir tāds, ka jūsu apakšveļa un līdz ar to arī šorti/bikses noteikti kļūs netīrākas ātrāk. Šī metode var nebūt lieliska, ja raizējaties par to, ka visas dienas garumā nejūtaties svaigs.

urinēšanas audums

Sieviete ar cepuri, kas tur Kula audumu, sieviešu mugursomas urinēšanas drānu.Ja jums nepatīk ideja par pilienu žāvēšanu, bet jūs arī nevēlaties nēsāt vairāk izlietotā tualetes papīra, nekā nepieciešams, urinēšanas drāna ir lieliska iespēja. Ideja ir vienkārša: tā vietā, lai pēc urinēšanas izmantotu vienreizējās lietošanas tualetes papīru, noslaukiet to ar atkārtoti lietojamu drānu. (Lai būtu skaidrs, tas notiek TIKAI pēc urinēšanas — paņemiet tualetes papīru un TP miskastes maisu, kad kakājat.) Pēc urinēšanas varat pakārt šo drānu iepakojuma ārpusē, pakļaujot to svaiga gaisa un UV iedarbībai. diena. Skalojiet to tik bieži, cik jūtat vajadzību (vienmēr lejup pa straumi, kur var notikt peldēšana vai ūdens savākšana). Parasti jums nav jāizmanto ziepes (un, ja lietojat, nomazgājiet urinēšanas drānu prom no jebkura ūdens avota — jā, pat tad, ja izmantojat bioloģiski noārdāmas ziepes.) Ja joprojām neesat pārliecināts par visu urinēšanas lupatiņu ideju. , pārbaudiet šis mācību video veidojis fonds Leave No Trace.

Ir pieejamas gan komerciālas, gan DIY urinēšanas auduma iespējas. Audumi ir lielisks dizains ar pretmikrobu “noslaucīšanas” pusi un ūdensnecaurlaidīgu ārējo apstrādi. Tie arī šūpo daudz dažādu jautru izdruku un aizver privātumu un tīrību.

DIY urinēšanas lupatiņa var būt tikpat vienkārša kā bandāna pievienošana iesaiņojumam vai garas mikrošķiedras auduma sloksnes piesiešana bikšu cilpiņai. Ja dodaties pa šo maršrutu un aizņematies mugursomu no Wildland Trekking (vai draugam), lūdzu, sazinieties ar savu gidu, lai uzzinātu, kā viņš vēlas, lai jūs glabātu urinēšanas lupatu laukā. Ceļojuma beigās viņi iztīrīs jūsu paciņu, tāpēc ir apdomīgi zināt viņu izvēli.

Menstruālā aprūpe ārzemēs

Periodi ārzemēs nav ideāli, taču tie noteikti nav iemesls stresam vai ceļojuma atcelšanai. Ja lietojat medikamentus, lai atvieglotu menstruāciju simptomus mājās, ieteicams tās ņemt līdzi ceļojumā ar mugursomu. Karstā ūdens pudele, kas tiek turēta pie vēdera, ir arī lielisks veids, kā mazināt diskomfortu nometnē. Runājot par asiņošanu, noskaidrosim iespējas, kā ar to tikt galā.

Tamponi un spilventiņi

Tāpat kā tualetes papīrs un salvetes, arī tamponi un paliktņi ir jāiepako (skatiet paraugu šeit?). Izlietotie materiāli var nonākt jūsu netīrajā tualetes papīra maisiņā vai atsevišķā atkritumu maisā. Tas radīs ļoti ievērojamu atkritumu daudzumu līdz vairāku dienu brauciena beigām. Izņemot to, izmantojiet kā parasti.

menstruālās kausi

Menstruālās kausi ir spēle, kas maina ceļojumus ārpus valsts. Vienu vai divas reizes dienā, atkarībā no plūsmas, menstruālā kauss vienkārši jāievieto 6 collu dziļā caurumā un jāizskalo ar ūdeni. Tieši tā! Bez liekiem atkritumiem un, bonuss, ar to ir viegli peldēt.

Ja jūs nekad neesat lietojis menstruālo krūzīti, mēs ļoti neiesakām jūs ņemt līdzi savu krūzi tās pirmajā reisā atpakaļceļā. Var būt neliela mācīšanās līkne, tāpēc izmēģiniet to dažas reizes mājās, lai justos ērti, pirms dodaties uz taku.

perioda apakšveļa

Perioda apakšveļa ir izgatavots no superabsorbējoša materiāla, kas uztver menstruācijas un ļauj brīvi plūst. Tāpat kā menstruālās krūzes, arī šī ir bezatkritumu iespēja. Ērtības un vietas taupīšanas labad iesakām pagriezt starp diviem pāriem. Mazgājot, nekad nepiesārņojiet ūdens avotu, iegremdējot apakšveļus. Izmantojiet trauku, lai novadītu ūdeni 200 pēdu attālumā no avota. Izskalojiet apakšveļu un pēc tam nosusiniet tos uz iepakojuma, saulē pusdienu laikā vai nometnē. Atkarībā no jūsu komforta līmeņa jūs varat dot priekšroku jaunam pārim katrai dienai. Vairāku dienu ceļojumā ar mugursomu vairāk nekā divi pāri, iespējams, sāks nonākt pārmērīgā iepakošanas teritorijā; nemaz nerunājot par iespējamām smakām, ja tās uzglabā bez mazgāšanas.

Esiet gatavi un izklaidējieties!

Lai gan daļa no izklaidējošā izbrauciena ir roku (patiesībā visa ķermeņa) nosmērēšana, ir svarīgi arī justies ērti un pārliecināti. Pirms došanās ceļā, pārdomājiet savas ikdienas higiēnas, tualetes un menstruāciju kopšanas iespējas. Izvēlieties plānu, kas jums šķiet piemērots, un sagatavojieties panākumiem. Pats galvenais, vienkārši izejiet un izklaidējieties!

Un, ja jūs uztraucaties, pievienojieties sieviešu ceļojumam ar mugursomu gida pavadībā! Šīs sieviešu vadītās ekskursijas var būt lielisks veids, kā izbaudīt tuksnesi, vienlaikus ērti runājot par menstruācijām, dīvu kausiem un daudz ko citu.

gida vadīti sieviešu piedzīvojumi Ceļojumi