SEPHORA SALE CICKS

1
SEPHORA SALE CICKS

Labi, es nepērku daudz skaistumkopšanas produktu, jo tas mani pārņem, mēģinot daudz jaunu lietu… Tāpat es zinu, kas man patīk un kas der maniem matiem un ādai! Tomēr man patīk laba IZPĀRDOŠANA! It īpaši, ja Sephora izpārdošanā ir daudz manu “go-to” skaistumkopšanas preču.

klikšķis šeit lai iegādātos šo ziņu


klikšķis šeit lai iegādātos šo ziņu


klikšķis šeit lai iegādātos šo ziņu


Sephora izpārdošanas izvēle un līmeņi/atlaides

1. 4. — ROUGE Biedri SAŅEM 20% ATLAIDI
4/5 – VIB Biedriem SAŅEM 15% ATLAIDI
4/7 – BEAUTY INSIDER biedriem SAŅEM 10% ATLAIDI

IZMANTOT KODU: SAVESPRING

Mans mīļākais smaržas visu laiku ir labs ieguldījums. Es saņemu komplimentu katru reizi, kad es to valkāju. Turklāt esmu ietekmējis visus savus draugus, lai viņi to iegādājas. Es ievietoju savu pašiedeguma putas nesen, taču šis ir vienkāršākais un labākais pašiedeguma līdzeklis. Mans labs puisis draugs man pat jautāja, kā mans iedegums izskatās tik daudz labāk nekā meitenes, kuras dodas iegūt iedegumu ar aerosolu. Ja tas jums nepasaka, cik tas ir labi, tad es nezinu, ko vēl teikt, lai jūs pārliecinātu.

Sephora izpārdošanas ādas kopšanas līdzekļi

Es nesen sāku lietot Farmacy Green Clean grima tīrīšanas balzams un es nekad neesmu vēlējies vairāk tīrīt seju. Tas smaržo dievīgi un jūtas kā sviests uz jūsu sejas (labā nozīmē, lol). Runājot par ādas kopšanu… Charlotte Tilbury burvju krēms ir pilnīgi vērts pirkt. Es ieputoju šīs lietas uz manas sejas, jo tas jūtas tik labi, un tas patiešām padara manu grimu gludāku. Arī mans “ērtais dendija idiotu pierādījums” acu ēnu kociņi ir izpārdošanā, tāpēc es ieteiktu iegādāties dažus, ja neesat tāds liels grima cilvēks kā es! Jūs nekad neatgriezīsieties pie parastajām acu ēnām.

Sephora Sale piedāvā matu produktus

Runājot par matu produktiem, manu sarakstu varētu turpināt mūžīgi… Matu produkti ir viena no jomām, kur es tērēšu naudu un visu laiku izmēģināšu jaunus produktus. Es pievienoju savu apjomu palielinošs uzpūtenis un siltuma aizsarglīdzeklis manām izvēlēm, jo ​​tās ir tas, ko es pašlaik izmantoju. Es neesmu mēģinājis IGK sausais šampūns vēl, bet es ļoti priecājos izmēģināt šo ar ogli. Visbeidzot, esmu dzirdējis patiešām labas lietas par Playa, un man ir nepieciešams jauns dzidrināšanas šampūns tāpēc izmēģināšu šo!