Sappi apņemas korporatīvo pilsonību atbalstīt ilgtspējīgas attīstības mērķus

0
Sappi apņemas korporatīvo pilsonību atbalstīt ilgtspējīgas attīstības mērķus

Sappi Southern Africa ir izlaidusi savu 2019. gada korporatīvo pilsoņu ziņojumu, kurā uzsvērts uzņēmuma progress, lai nodrošinātu ilgtspējīgu un atbildīgu darbību, vienlaikus radot vērtību un daloties ar tās ieinteresētajām personām.

Iepriekš pazīstams kā Ilgtspējas ziņojums, jaunais “Korporatīvo pilsoņu ziņojums” ilustrē to, kā uzņēmums risina būtiskus jautājumus, kā arī parāda, kā uzņēmums ir apņēmies pieskaņoties Apvienoto Nāciju Organizācijas 2030. gada ilgtspējīgas attīstības mērķu (SDG) atbalstam.

17 noteiktie SDG ir korporatīvās pilsonības plāns un nosaka veidu, kā sasniegt labāku un ilgtspējīgāku nākotni visiem. Tie risina globālas problēmas, tostarp tās, kas saistītas ar nabadzību, nevienlīdzību, klimata pārmaiņām, vides degradāciju, mieru un taisnīgumu. Sappi ir nolēmis piešķirt prioritāti deviņiem no šiem ilgtspējīgas attīstības mērķiem.

Ziņojumā ir uzsvērts, kā uzņēmums redz savu lomu kā atbildīgs korporatīvais pilsonis, koncentrējoties uz līdzsvara panākšanu starp labklājību, cilvēkiem un planētu.

Alekss Tīls, Sappi SA izpilddirektors, komentē: “Neatkarīgi no tā, vai runa ir par risinājumu piegādi klientiem, kuri atzīst koksnes celulozes un papīra iepakojuma izšķīdināšanu par atbildīgu un ilgtspējīgu izvēli, vai arī sniedzot cilvēkiem iespējas uzlabot savus apstākļus, Sappi koncentrējas uz korporatīvās ietekmes palielināšanu. aktīvus, lai radītu vērtību sabiedrībai, cilvēkiem un kopienām videi atbildīgā veidā.

Skatiet pārskatu par Sappi vietne vai lejupielādējiet to no saites ŠEIT.

Saistītais raksts: Sappi pievienojas PEFC

*Pirmoreiz publicēts žurnālā SA Forestry, 2020. gada martā