RUDENS MĀJAS DEKOLS

1
RUDENS MĀJAS DEKOLS

rudens mājas dekors

Priecīgu rudeni visiem! Tā kā es pārdodu savu māju, es šobrīd negribēju pārspīlēt ar sezonas dekorācijām. Bet, protams, es vēlējos savā mājā ienest sezonas noskaņas ar dažiem rudens mājas dekoriem, piemēram, ķirbjiem un rudens svecēm. Es jau esmu sadedzinājis divus no saviem iecienītākajiem jaunajiem rudens svece dažu nedēļu laikā. Tas parasti nenotiek, jo es galu galā nopērku tik daudz, ka izdzīvoju tikai pusi no sveces, pirms pārietu pie nākamās. Tas smaržo TIK LABI (un tas nav ķirbis!).

Mani interesē… vai jūs visi savā mājā esat lieli sezonas dekoratori? Es zinu, ka ir daži cilvēki, piemēram, mana mamma, kuriem ir viss skapis, kas veltīts sezonas mājas dekorēšanai. Ummmm… man nav ne laika, ne vietas, lai būtu tik svinīgi, lol.

Tātad, kā jūs varat izrotāt sezonu visvienkāršākajos veidos? Viegli.

Acīmredzot pirmais veids, kā es atjauninu savu rudens mājas dekoru, ir ar svecēm un ķirbju dekoru. Tad es parasti eju pēc spilveniem un segām. The Mērķis $3-5 sadaļa ir ZELTS. Es no turienes saņemu tik daudz lietu… varbūt pārāk daudz. Bet kura sieviete atstāj Target tikai ar tām lietām, kas viņai PATIEŠĀM VAJAG?

rudens pusdienu dekors

rudens dekors

mājas

Es šogad neizņēmu visus savus ķirbjus, bet dažus nācās novietot ap māju. Es arī iekļauju īstus baltos ķirbjus, kur vien varu!

ĶIRBJU DEKORS


mājas dekors

mājas dekors rudenim

rudens mājas dekors

mājas dekors rudenim

Izklaide man šajā gadalaikā ir milzīga! Šis ir mans dzimšanas dienas mēnesis, un es parasti pērku visus iespējamos ķirbju izstrādājumus veikalā Trader Joe, tāpēc vienmēr sarīkoju rudens vakariņas saviem draugiem. Es nopirku šo apaļš pusdienu galds pagājušajā gadā, un es joprojām esmu apsēsts. Pilna galda ainavas vietā es vienkārši glabāju dažus svaigus ziedus un sveces vidū.

Turklāt, ja jums ir bāra ratiņi vai bāra zona, es nomainu savus stikla traukus un pievienoju dažas gaismas. Es nolēmu pārdot savus bāra ratiņus un padarīt šo grāmatu plauktu par savu bāra zonu, kas man tagad ļoti patīk. BET… Man joprojām ir mans Helovīna bāra ratiņu dekors šeit, lai gūtu iedvesmu!

IZKLAIDĒJOŠS DEKORS


rudens tēma

Pārvācoties uz dzīvojamo istabu, man tiešām nebija daudz jādara, jo liela daļa no mana jaunā dekora tik un tā ir rudenīgi. Es nesen saņēmu šo apbrīnojamo mākslīgās kažokādas metiens kas ir ideālā rudens krāsa. Tad es pievienoju dažus citus dekoratīvus ķirbjus ap istabu, piemēram, šo mirdzošs ķirbis kas ir mans mīļākais. Šī rudens lapu vītne vienmēr izskatās tik labi uz mana televizora statīva. Diemžēl tas bija izpārdots no pagājušā gada, bet es atradu līdzīgu šeit.

SPILVENI UN SEGAS


viesistabas dekors

rudens sezonas dekors

rudens tēmu dekors

KRIENU SVECES


Tāpēc es domāju, ka ir diezgan skaidrs, ka sveces var padarīt jebkuru māju smaržotu un izskatīties labāk jebkurā gadalaikā! Es nevēlos labu sveci, tāpēc manā mājā ir miljons no tām. Man vienmēr uz virtuves galda ir sveču displejs, jo tā ir pirmā lieta, ko cilvēki redz, ejot pa manām kāpnēm. Jūs nevarat kļūdīties ar ziediem un svecēm!

Tagad, kad lietas ir izrotātas, es nevaru sagaidīt, kad cilvēki pulcēsies uz ķirbju ballīti vai mūsu ikgadējo Friendsgiving!


fotogrāfijas: Beckley Co.