RIETUMTEKSAS ROADTRIP

2
RIETUMTEKSAS ROADTRIP

RIETUMTEKSAS ROADTRIP

Labdien jums visiem! Nē, kas es esmu? Man tas izklausās pārāk Teksasas, haha. Es varu teikt “y’all”, jo esmu oficiāli dzīvojis Teksasā 15 gadus un tagad varu saukt sevi par īstu teksasieti. Tomēr, lai arī man patika šajā ceļojumā valkāt kovboju zābakus un kovboju cepuri, es neesmu pārliecināts, ka esmu “tā” Teksasa.

Esmu ļoti sajūsmā, ka beidzot varēšu dalīties ar savu Rietumteksasas ceļvedi ar “y’all”! Šis ceļojums man ir bijis pēdējos trīs gadus… Tā kā 2020. gads ir bijis, šogad ceļojumi ir kļuvuši par manu ceļošanas veidu. Šis ceļojums noteikti ir saraksta augšgalā!

Es to izpētīšu pēc iespējas labāk, ņemot vērā visas mazās pilsētiņas, kurās apstājāmies, ceļā pavadīto laiku, nakšņošanas vietas un tūristu iecienītākās vietas. #1 izcelt acīmredzami ir Prada Marfa mākslas instalācija. Tas būtībā ir viss šī ceļojuma iemesls… Un tas NAV pievīlis.

Viss šis rietumu Teksasas ceļojums bija 6 dienas/5 naktis un kopā vairāk nekā 1500 jūdzes! Jā, tas bija DAUDZ braukšanas, bet tas ir tā vērts!

RIETUMTEKSAS ROADTRIP

RIETUMU TEKSASAS ROADTRIP MARŠRATS

SVĒTDIENA / 3 st

12:00: Braucot no Dalasas uz Ostinu, lai paliktu plkst Austin Proper viesnīca uz nakti un tikties ar draugiem. Ja mēs nebūtu tikušies ar draugiem, es droši vien mainītu visu šo braucienu un vispirms brauktu uz Marfu! Varētu būt ļoti jautri beigt savu ceļojumu Ostinā uz nedēļas nogali! Man vienmēr nepatīk pavadīt laiku Ostinā…

RIETUMTEKSAS ROADTRIP

PIRMDIENA / 7 st

9:00: Piekrauj mašīnu un brauca no Ostinas uz Terlingua, Teksasā! Diemžēl šajā braucienā nav daudz ko redzēt, tāpēc mēs patiešām nepiestājām daudz… Lai gan jūs braucat cauri Frederiksburgai, tāpēc, ja varat, es pilnībā paliktu pa nakti Frederiksburgā!

RIETUMTEKSAS ROADTRIP

OTRDIENA / 0 st

8:00: Rīta kafija saullēkta vērošanai! Mēs būtu izmantojuši šo dienu, lai dotos pārgājienā Bigbendā, taču Teksasu plosīja neparasti aukstā fronte, tāpēc mums nebija vajadzīgā apģērba, lai dotos pārgājienā.

12:00: Braucot uz Lajitas, TX, lai pusdienotu Lajitas golfa laukumā un kūrortā. Es ĻOTI iesaku šeit pavadīt dažas stundas, jo tā ir kā maza pilsētiņa ar dažiem super jaukiem veikaliem. Tad es paliktu vakariņās viesnīcā, jo viņi spēlē dzīvo mūziku!

15:00: Mēs nolēmām atgriezties pie Vītolu māja un uztaisi uguni un iedzer vīnu, jo bija ļoti auksts!

17:00: Terlinguā ir viens galvenais restorāns, ko sauc Zvaigžņu gaismas teātris uz kuru iet VISI un VIENMĒR ir jāgaida apmēram 2 stundas… Tātad, mans padoms ir iet agri!

PADOMS. Lielākā daļa restorānu tiek slēgti diezgan agri, tāpēc plānojiet to atbilstoši.

Es joprojām pilnībā pavadītu dienu, lai vienkārši brauktu pa apkārtni, jo tas ir tik skaists! Godīgi sakot, nav daudz darāmā, izņemot pārgājienus vai citas āra aktivitātes, piemēram, izjādes ar zirgiem, golfu vai dažas ūdens aktivitātes.

RIETUMTEKSAS ROADTRIP

RIETUMTEKSAS ROADTRIP

TREŠDIENA / 3,5 stundas

8:00: Atkal rīta kafija, lai vērotu saullēktu, kas saullēkts un saulrieti ir skaisti. Turklāt lielisks laiks, lai dotos pārgājienā!

11:00: Sapakojām automašīnu un iebraucām Bigbendā, lai apskatītu daļu parka, jo mēs nevarējām doties pārgājienos. Mēs atradām lielisku skatu vietu, kas atrodas apmēram 35–40 minūtes līdz parkam Sotol Vista skats.

12:30: Brauca no Bigbendas nacionālais parks līdz maratonam, Teksasā. Mēs apstājāmies pie Gage viesnīca kas ir veca boutique viesnīca, kas man atgādināja Rietumu filmu.

13:00: Apstājās starp maratonu un Alpu plkst Mazais mērķis!!

15:00: Reģistrējies mūsu Airbnb Marfā! Esam nokļuvuši galamērķī!! Mūsu Airbnb bija tik jauks, ka pirms došanās ārā mēs izpakojām iepakojumu un baudījām glāzi vīna.

17:00: Sākotnēji es vienmēr gribēju palikt pa nakti plkst El Cosmico vienā no tīpīšiem… Bet viņi rezervē TIK ātri, un bija sals, tāpēc mēs vienkārši rezervējām lētu telti, lai varētu aizbraukt un vismaz izklaidēties.

20:00: Vakariņas plkst Lauku viesnīca! Noteikti ieteiktu šeit paēst vai Viesnīca Saint George vienu nakti. Galvenokārt tāpēc, ka ir daži citi jauki restorāni, kuriem es dotu priekšroku tikai tāpēc, ka man patīk atrast vietējās vietas.

RIETUMTEKSAS ROADTRIP

RIETUMTEKSAS ROADTRIP

Sentinel

CETURTDIENA / 1 st

8:00: Mazliet pagulēju un tad devos padzert kafiju uz jaukāko mazo kafejnīcu, ko sauca Sentinel. Tas faktiski ir arī kafejnīca, dāvanu veikals, restorāns un bārs. Viņiem bija dažas patiešām jaukas mājas dekoru lietas, kuras man nācās pretoties pirkšanai…

12:00: Pasūtīja pusdienas no plkst Maza zvaigzne jo lielākā daļa restorānu veica tikai pasūtījumus līdzi. OMG… ēdiens bija TIK pārsteidzošs! Es saņēmu vienu no viņu sviestmaizēm, un tagad es vēlos pēc tās atgriezties mājās.

13:00: Devos pastaigāties pa pilsētu un nedaudz iepirkties! Es saņēmu īstu kovboju cepuri šajā jaukajā veikalā, ko sauc Kopiena. Uz galvenās ielas patiesībā bija daži jauki veikali. Vēl viena vieta, kur jums jāapstājas, ir Marfa veikals.

17:00: Eeeeekkkk laiks izbraukt uz Prada Marfa veikals!!!!!!! Es ļoti iesaku doties apmēram stundu pirms saulrieta… Tas ir 30 minūšu brauciens ārpus Marfas burtiski nekurienes vidū. Mēs atnesām šampanieti un vīnu, ko dzert, sēžot mašīnas aizmugurē un vērojot saulrietu. Tas bija absolūti perfekts un tā vērts visa šī ceļojuma vērts!

20:00: Atgriezos pie Airbnb, lai atkal pārģērbtos ērtās drēbēs, haha. Tad devās uz šo apbrīnojamo restorānu vakariņās sauc Ūdens pietura. Šai vietai ir tik forša noskaņa… Pilnīgi kaut kur es noteikti dotos uz pirmo randiņu vai atkārtotu restorānu savā sarakstā! Brīnišķīgi dzērieni!!

ceļojumu ceļvedis

ceļojumu ceļvedis

PIEKTDIENA / 8 st

8:00: Ooooohhhhhhh garais ceļojums atpakaļ uz mājām Dalasā… Paskaties, es zināju, ka tā būs gara diena, un es biju gatavs. Godīgi sakot, tas tiešām nebija tik slikts brauciens. Jums noteikti vajadzētu iestāties Monahana, TX, lai redzētu smilšu kalnus! Tas ir tuksnesis… Teksasā.

ceļojumu ceļvedis

ceļojumu ceļvedis

Tagad lauku ceļš aizved mani mājās… Šis rietumu Teksasas ceļojums būs viens no maniem neaizmirstamākajiem ceļojumiem. Braukšana caur Teksasas rietumiem nopietni ir viens no skaistākajiem braucieniem, ko esmu veicis savā dzīvē. Tas ir tik rāms un mierīgs, jo lielāko daļu laika jums nav mobilo sakaru pakalpojumu!

Nākotnē 100% atgriezīšos Marfā un Big Bendā… Kas zina, varbūt kādreiz manam vecpuišu ceļojumam?!


*Vēl šonedēļ man būs pieejami visi Marfa un Big Bend ceļveži!