Pircējs ievērojiet padomu, meklējot lietotu piekabi

1
Pircējs ievērojiet padomu, meklējot lietotu piekabi

Pircējs ievērojiet padomu, meklējot lietotu piekabi

Lietotas piekabes iegāde var šķist lielisks veids, kā ietaupīt naudu. Tomēr ir brīdinājuma zīmes, kurām vajadzētu pievērst uzmanību, pērkot lietotu. Apskatiet katru no šīm lietoto piekabju problemātiskajām jomām un salīdziniet tās ar jaunas pielāgotas plakanās piekabes priekšrocībām, pirms pieņemat vislabāko lēmumu jūsu uzņēmuma vai personīgajam vilkšanas un aprīkojuma transportēšanas vajadzībām.

Izpētiet ražotāju

Ne visi treileri ir izveidoti vienādi. Daži ražotāji sagriež stūrus, lai samazinātu savu piekabju cenu. Tālāk ir norādītas galvenās jomas, kuras citu ražotāju piekabes var neatbilst Millroad Manufacturing piekabes kvalitātei.

mf12T GRAVITY TLIT 2 2 (bez logotipa)

  • Ūdensizturīgas sienas
  • Droši sienu paneļi
  • Vāji rāmji
  • Garantija ar piestiprinātām aukliņām

Uzticami ražotāji atbalstīs savu produktu, tāpēc pirms lēmuma pieņemšanas salīdziniet jauno un lietoto piekabju nosaukumus. Nelieli konstrukcijas defekti var apdraudēt jūsu piekabes drošību vai aizsardzību, tāpēc ir vērts pirkt no uzticama uzņēmuma.

Tāpat kā neuzticams ražotājs, arī neuzticams pārdevējs var būt problēma. Ir vērts pārbaudīt, vai treileram ir skaidrs nosaukums. Ja jūs pērkat piekabi no svešinieka, tāpat kā ar citu transportlīdzekli, iespējams, jūs pērkat zagtu lietu. Kad sākotnējais īpašnieks beidzot izseko jūsu piekabi, tā var būt stresa situācija visiem iesaistītajiem. Pērkot jaunu piekabi vai piekabi ar skaidru nosaukumu, šīs galvassāpes novērš.

Pārbaudiet riteņus un asis

Viss, sākot no jūsu riteņu gumijas un rāmjiem līdz bremzēm un asīm, ir rūpīgi jāpārbauda lietotām piekabēm. Nepareiza apkope var izraisīt plikas, saplīsušas riepas, deformētus diskus un citas problēmas. Rūpīga pārbaude ir ļoti svarīga drošai braukšanai un vilkšanai, tāpēc pirms lietotas piekabes iegādes veiciet izpēti.

Tāpat kā jūsu transportlīdzeklim, arī jūsu piekabei ir bremžu kluči vai kluči, kas periodiski jānomaina. To neievērojot, var samazināties bremzēšanas jauda. Atkarībā no bremžu veida pārbaudiet suportus un rotorus vai trumuļus, lai meklētu pielipšanas vai korozijas pazīmes.

Pārbaudot bremžu sistēmu, noteikti pārbaudiet lokšņu atsperes un asis. Jebkuras plaisas vai deformētas detaļas var liecināt, ka piekabe ir pārslogota. Tā rezultātā var tikt bojāta struktūra, kas var nebūt droša lietošanai.

Meklējiet rūsas pazīmes

Rūsu piekabes gultnē vai sienās ir grūti apturēt. Lietotu tērauda piekabju pirkšana Kanādā parasti nozīmē dažādu rūsas un korozijas posmu apskati. Tas ir tikai laika jautājums, kad mazais rūsas plankums uz piekabes sienas apdraudēs visu virsbūvi. Pārliecinieties, vai jūsu izvēlētā piekabe ir pareizi uzturēta. Vēl labāks veids, kā izvairīties no rūsas, ir ieguldīt Millroad Manufacturing alumīnija piekabē.

Pārbaudiet vadu

Vecās piekabes ir bēdīgi slavenas ar vadu problēmām. Neatkarīgi no tā, vai jums ir elektriskās bremzes vai vienkārši piekabes apgaismojuma vadi, šos vadus var sabojāt, pelēm košļāt un sarūsēt laikapstākļu izraisītas problēmas. Bojātu vadu remonts nav dārgs, taču tas var būt laikietilpīgs. Tas var būt bīstami, ja nezināt par vadu problēmu, pirms sākat braukt ar lietotu piekabi, tāpēc noteikti rūpīgi pārbaudiet šo vietu.

Salīdziniet lietotu un jaunu Millroad treileri iegādi

Iegādājoties lietotu piekabi, pastāv daudz risku. Lai gan noteikti ir pieejami lieliski piedāvājumi, jums jābūt uzmanīgiem, lai nepaceltu sarūsējušu, pārslogotu vai slikti ražotu piekabi. Lai nodrošinātu uzticamu aprīkojumu, kas atbilst jūsu darba vietas vajadzībām un prasīgajiem Kanādas laikapstākļiem, pārlūkojiet mūsu piekabes uzņēmumā Millroad Manufacturing. Uzticieties līderim Ontario, lai iegūtu uzticamas, ilgstošas ​​un pieejamas piekabes.