Piekabes sagatavošana pavasarim

1
Piekabes sagatavošana pavasarim

Piekabes sagatavošana pavasarim

Tuvojoties pavasara sezonai, jums ir āra darbi, kuriem jāpievērš uzmanība. Pirms piekabināšanas un izbraukšanas pārbaudiet, vai alumīnija plakanstāva piekabe ir gatava ceļam. Iekārtas pārbaude ir būtiska, lai jūsu piekabe būtu droša un spētu apmierināt vilkšanas prasības. Ja jūsu piekabe ir glabāta dažus mēnešus, ir lietas, par kurām jūs, iespējams, neiedomājāties, kas ir jāpārskata. Mēs esam izveidojuši pārskatāmo vienumu sarakstu. Atkarībā no jūsu piekabes vecuma un stāvokļa jums vajadzētu būt iespējai īsā laikā pārbaudīt savu aprīkojumu un drīzumā doties ceļā.

Pavasara apkopes uzdevumi

Regulāra turpmāk minēto priekšmetu apkope novērsīs nevajadzīgu nodilumu un pasargās jūs un citus uz ceļiem.

Riepas

Pareizs spiediens riepās ir viena no vissvarīgākajām lietām, kas jāuztur. Nepietiekama gaisa piepūšana ir drošības apdraudējums, kas izraisa sprādzienus un izraisa šūpošanos vai citas kontroles problēmas braukšanas laikā. Ja riepas ir vecākas, noteikti pārbaudiet protektoru un nomaiņas informāciju skatiet īpašnieka rokasgrāmatā.

Riteņu gultņi

Gultņi ir regulāri jāpārbauda un jāapkopj, jo lielas kravas un nobraukums rada slodzi uz jūsu piekabi. Pirms jaunas vilkšanas sezonas sākuma pārliecinieties, ka tie ir pareizi iesaiņoti un ieeļļoti.

Ķēdes

Kad pirmo reizi sezonā pievienojat piekabi, pārliecinieties, vai drošības ķēdes ir pievienotas pareizi. Viens būtisks uzdevums ir šķērsot ķēdes, ja āķis nolūst. Ķēdes noķers āķi, lai novērstu negadījumu.

Uzgriežņi

Vienmēr pievelciet uzgriežņus pēc tam, kad piekabe ir izņemta no noliktavas vai ja tā ir ilgstoši novietota stāvvietā. Ja pievelciet ar triecienpistoli, pārbaudiet rokasgrāmatu, lai noskaidrotu griezes momenta prasības, lai uzgrieznis nebūtu pārāk pievilkts, kas var izraisīt bīdes vai plaisas no pārāk liela spiediena.

Gaismas un vadi

Pārbaudiet visu lukturu un vadu savienojumus. Dažreiz jums ir nepieciešams novērotājs, lai pārliecinātos, ka viss darbojas pareizi. Ja gaismas nedarbojas, sāciet ar spuldžu pārbaudi. Pēc tam apskatiet savienotāja zarus, vadu savienojumus un zemējuma savienojumus. Pārbaudiet, vai šie lukturi ir pareizi savienoti:

  • Bremžu lukturi
  • Gaitas gaismas
  • Avārijas gaismas
  • Pagriezienu rādītāji

Meklējiet nodiluma pazīmes. Ja vadi ir nodiluši, bojāti vai pārgriezti, nekavējoties nomainiet tos.

Šasija

Jūsu piekabes šasija ir daudz ļaunprātīgi izmantota, velkot pa nelīdzeniem ceļiem un citām virsmām. Uzmanīgi pārbaudiet, vai jūsu atsperēs un angāros nav plaisu vai nodiluma. Nomainiet tos, ja stāvoklis uzrāda plašus bojājumus vai pasliktināšanos.

Bremzes

Pirms piekabes izmantošanas bremzēm ir jādarbojas labi. Nomainiet nolietotos klučus un detaļas saskaņā ar bremžu apkopes grafiku, kas norādīts jūsu īpašnieka rokasgrāmatā.

Breakaway sistēma

Atdalīšanas sistēmas štropei jābūt piestiprinātai pie velkošā transportlīdzekļa. Pārliecinieties, vai tas nav savienots ar lodīšu stiprinājumu vai drošības ķēdēm.

Piekabju savienotāji

Sakabe, sakabe un jūgstieņa un jebkura cita iekārta, kas piekabi nostiprina pie velkošā transportlīdzekļa, ir jānoregulē un jānostiprina pēc vajadzības. Pirms vilkšanas pārliecinieties, vai piekabe ir pareizi novietota.

Drošības pārskats

Drošība ir būtiska ikvienam, kurš velk piekabi. Ir svarīgi pārbaudīt, vai kravas izmērs atbilst piekabes ietilpībai. Pareizi nostipriniet kravu un bremzēšanas vai pagrieziena laikā atstājiet daudz vietas starp jums un citiem vadītājiem.

Aprīkojieties ar pareizo piekabi

Millroad Manufacturing ir alumīnija plakanstāva piekabe, kas atbilst jūsu prasībām attiecībā uz vilkšanas darbiem un atpūtas transportlīdzekļiem. Ja jums ir nepieciešams īpašs dizains, mēs to izveidosim pēc jūsu precīzām specifikācijām ar visām vēlamajām iespējām. Lūdzu Sazinies ar mums ar jautājumiem vai treilera pieprasījumiem.