PIEGLABĀJAS ORGANIZĀCIJA

3
PIEGLABĀJAS ORGANIZĀCIJA

pieliekamā organizēšanas padomi

Labi, es esmu pirmais, kurš atzīst, ka māju organizēšana NAV mana lieta… Kad es ievācos, lietas vienkārši tika novietotas visur, kur bija vieta. Es domāju, ka mana mamma būtu dabūjusi sirdstrieku, ja viņa iepriekš redzētu manu pieliekamo Vienkāršoti risinājumi to pārveidoja. Kad Sāra uzzināja par savu jauno biznesu, es nevilcinājos lūgt viņu strādāt pie manas mājas organizēšanas. Man bija DAUDZ, ko man vajadzēja, lai viņa palīdzētu organizēt, bet pieliekamais noteikti bija mana galvenā prioritāte.

PIEGLABĀJAS ORGANIZĀCIJA

Sākumā domāju, ka pieliekamo varētu sakārtot pats (cik tas īsti var būt grūti?), bet pēc tam, kad ieraudzīju, ko Vienkāršoti risinājumi vai mans mēģinājums būtu bijis smieklīgs. Sāra ieradās uz sākotnējo konsultāciju, lai redzētu, cik “slikti” ir manā mājā, kur mēs izgājām cauri. Pēc tam viņa sniedza visu savu ieteikto ideju un organizācijas produktu pilnīgu izklāstu. Es viņai iedevu budžetu organizācijas produktiem un teicu, lai viņa to izmanto. Man bija vienalga par to, kāda veida produktus viņa ieguva, ja vien tas beigās izskatījās labi!

labāk sakārtot savu pieliekamo

padomi un triki, kā sakārtot savu pieliekamo

kā sakārtot savu pieliekamo

kā sakārtot savu pieliekamo

Palīdzība mana pieliekamā sakārtošanā

Tā kā mani skapji ir diezgan dziļi, es gribēju, lai lietas būtu vieglāk saskatītas un arī vieglāk tās satvertu. Man patīk, kā Sāra izveidoja otro plauktu ar plastmasas traukiem un etiķetēm. Tagad, kad tie ir nobīdīti līdz aizmugurei, es joprojām varu redzēt visu. Turklāt ir daudz vieglāk paķert trauku, nevis pārtikas maisiņu vai kaut ko citu. Pat veids, kā viņa izkārtoja garšvielas tā, lai tās būtu daudzveidīgas, bija kaut kas tāds, par ko es nebūtu iedomājies!

Mūsu nākamie projekti būs darbs pie maniem skapjiem un garāžas! Ja Sāra spēs darboties šajās jomās, es būšu pārsteigta. Es nevaru pietiekami ieteikt vienkāršotus risinājumus. Sāra ir TIK mīļa un nesen absolvējusi TCU, tāpēc man patīk palīdzēt jaunajām uzņēmējām šajā reģionā!