Pavasara tendences – viena maza blondīne

1
Pavasara tendences – viena maza blondīne

pavasara tendenču tērps

Pavasarim ritot pilnā sparā, ir TIK daudz jaunu tendenču, kas mums patīk. No neitrālām un baltām kleitām līdz jaukām jaunām sandalēm un drēbju skapja skavām, piemēram, baltiem džinsiem, kas vienmēr būs modē, esmu apkopojis savas sezonas iecienītākās preces. Pats labākais ir tas, ka tik daudz šo detaļu var nogādāt no pavasara līdz vasarai, tāpēc tās nolietojas divreiz.

iegādājieties iepriekš minēto apģērbu šeit

PAVASARA TENDENCES

NEITRĀLI

Viena no manām iecienītākajām pavasara tendencēm ir visi neitrālie priekšmeti, ko mēs redzam, piemēram, baltas kleitas. Šī ir viena tendence, kas drīzumā neizies no modes! Tas pats attiecas uz balti džinsi. Man patīk, ka jūs varat tos sajaukt, izmantojot apgrieztus džinsus vai taisnas kājas. Ar tik daudzām labām tendencēm pavasarī, nevienu no tām nevar nokļūdīties!

klikšķis šeit lai iegādātos šo ziņu


ZIEĶI

Vēl viena klasiska pavasara tendence, ko es redzu, ir visu veidu ziedi. Jūs visi zināt, ka es neesmu ļoti krāsains cilvēks, tāpēc man var būt grūti atrast tādus ziedus, kas atbilst manam stilam, taču esmu apkopojis vairākas man patīkamās krāsas, kas ir līdzīgas man. Šobrīd kleitās, topos, peldkostīmos un pat rokassomiņās ir daudz jauku izdruku! Apskatiet manus favorītus zemāk.

klikšķis šeit lai iegādātos šo ziņu


SMOKĒTI TOPI UN KLEITAS

Pēdējā lielā tendence, ko esmu ievērojusi, ir smocking topos, kleitās un svārkos. Es zinu, ka šī tendence ir bijusi aptuveni pēdējo gadu vai divus, bet es redzu tonnu šosezon pavasarī, un es mīlu dažus gabalus, ko es atrodu! Apsēsts ar šo izgriezto melno kleitu ar svārkiem un leoparda svārkiem. Apskatiet citus manus iecienītākos atradumus zemāk!

klikšķis šeit lai iegādātos šo ziņu