PAVASARA MĀJAS DEKO VĒLĒMJU SARAKSTS

2
PAVASARA MĀJAS DEKO VĒLĒMJU SARAKSTS

Es nesen dalījos ar saviem mājas dekoru atjauninājumiem pēc tam, kad mana māja beidzot jutās kā “māja”. Tā kā jūsu mājas dekoru mainīt nav tik vienkārši, kā tas ir jūsu drēbju skapis, parunāsim par to, kā jūs varat veikt dažas vienkāršas izmaiņas katru sezonu. Šeit ir mans pavasara mājas dekoru vēlmju saraksts!

{noklikšķiniet uz attēliem, lai iepirktos}

Lieliskā ziņa ir tā, ka jums nav jāveic pilnīgs kapitālais remonts, lai piešķirtu savai mājai jaunu izskatu un sajūtu. Es vienmēr sāku ar mazākiem dekoratīviem elementiem, piemēram, spilveniem, paplātēm un svecēm. Es ienesu savā mājā sezonas noskaņas ar dabīgām faktūrām, spilgtu sienu mākslu un ziedu aromātiem. Šis teksturēts spilvens piešķir mājām stilu un komfortu, un cena ir mazāka par 25 USD. Esmu atradis arī dažus lieliskus dekoratīvus priekšmetus vietnē H&M kas ir par pieņemamu cenu, bet tik eleganti.

IEPIRKTIES MANU IZVĒLĒJUMU UN VĒL IZLASIEM


Kas ir pirmā lieta, ko jūs mainītu savās mājās? Es vienmēr sāku ar svecēm un spilveniem. Mamma vienmēr joko, cik spilvenu man ir sakrājies pa šiem gadiem. Piedod, nav žēl! Tās ir visvienkāršākā un pieejamākā lieta, ko dažreiz var mainīt mājās.

Tātad, ko jūs izvēlētos no iepriekšminētajiem priekšmetiem, ko iekļaut savā pavasara mājas dekorā?