PARK CITY GUIDE – viena maza blondīne

2
PARK CITY GUIDE – viena maza blondīne

PARKA PILSĒTAS ceļvedis

Es neplānoju veidot Park City Guide, jo tagad esmu bijis tikai divas reizes, taču mēs apmeklējām ļoti daudz pārsteidzošu restorānu, tāpēc vēlējos dalīties! Man bija daži cilvēki Instagram vaicājot par brīnišķīgo maizi, ko es ēdu, kamēr es tur biju… Pirmkārt, pēc dažām vīna glāzēm visi ogļhidrāti garšo fenomenāli, lol. Otrkārt, tā patiesībā bija viena no labākajām itāļu maizēm, ko jebkad esmu ēdis. Pēc visas šīs slēpošanas jūs sadedzināt pietiekami daudz kaloriju, lai nedaudz izbaudītu, vai ne?!

Mēs palikām Montage Deer Valley, kas jutās tā, it kā mēs būtu ligzdojuši kalnos pilī. To sakot… noteikti mana labākā izvēle nakšņošanai! Turklāt Veuve Clicquot telts atrodas kūrorta pamatnē, tāpēc ir pilnīgas “après ski” noskaņas!

briežu ielejas kalns |  PARKA PILSĒTAS ceļvedis

PARKA PILSĒTAS ceļvedis

KUR PALIKT

Montāžas Briežu ieleja

Absolūti krāšņs! Numuri jūtas nedaudz “vecāki” ar dekoru, bet skati ir elpu aizraujoši. Turklāt Briežu ielejā ir diezgan kluss, kam es dodu priekšroku. Viņiem ir arī brīnišķīga ugunskura vieta, kur mēs katru pēcpusdienu pavadījām, dzerot “rančo ūdeņus” un iegūstot jaunus draugus. Bija tik jauki sēdēt pie ugunskura un katru dienu skatīties saulrietu.

Waldorf Astoria

Mēs šeit vakariņojām pirmajā vakarā, par ko bija jāmirst… Arī dekors bija TIK manā alejā! Iespējams, viesnīca, kuru es būtu izvēlējusies, ja rezervētu ceļojumu.

Svētā Regisa

Varētu būt labākā terases atmosfēra kalnā! Kādu dienu mēs slēpojām pusdienās, kas pēc tam pārvērtās uguns lodes šāvienos, sēžot uz terases, no kuras paveras skats uz krāšņajiem skatiem. Varētu būt palikusi tur visu pēcpusdienu, ja man nebūtu jāslēpo atpakaļ no kalna.

Māja pie Blue Sky

Tikko atklāju šo vietu un tagad vēlos atgriezties pēc iespējas ātrāk!!!

PARKA PILSĒTAS ceļvedis

PARKA PILSĒTAS ceļvedis

KUR PAĒST

Pulveris @ Waldorf Astoria

Noteikti jutos kā jaunāks pūlis, iespējams, tāpēc, ka tas patiesībā atradās Parksitijā, taču liellopa gaļas īsās ribiņas bija absolūti dzirdamas.

Rokturis

Mēs ļoti gribējām šeit ēst, bet tas bija ļoti aizņemts! Beigās saņēmu dzērienus un neticamu uzkodu pirms vakariņām Riverhorse.

Riverhorse

Droši vien ieteiktais restorāns numur viens un tas nepievīla! Es parasti nepasūtu zivis, bet man jāsaka, ka jums tās vajadzētu pasūtīt 100%!

Kafejnīca Terigo

MAIZES vieta… Kārtējo reizi biju nedaudz piedzēries, bet tas, ka joprojām domāju par to, cik labi bija, noteikti kaut ko saka! Es saņēmu arī Boloņas papardelle, kas bija neticami.

Pusdienas @ St. Regis terase

Mēs īpaši ēdām RIME, kas ir galvenais restorāns, kas savienots ar terasi. Šeit es ēdu trifeļu picu… Tas ir OBLIGĀTI.

Šteins Ēriksons Vēlās brokastis

Acīmredzot šī ir “lieta, ko darīt” vēlās brokastīs Parksitijā, taču mēs nebijām tik pārsteigti… Es teikšu, ja mēs būtu rezervējuši iglu būdiņas ārpusē, lai mēs varētu redzēt labāku skatu, tas varētu būt bijis ir vērts. Tātad, mans padoms ir veikt rezervāciju!

Vikingu Jurta

Tikko uzzināju par šo vietu un tagad esmu tik traki, ka pirms ceļojuma nepētīju! Tās ir privātas vakariņas jurtā ar braucienu pajūgā… tik jautri!

kur paēst Park City

ziemas aktivitāšu parka pilsēta

KO DARĪT

Slēpošana

Pēc Ski @ Veuve Clicquot Telts

Brauciens pajūgā

Augsto Rietumu spirta rūpnīca

Ejiet pa Main Street

Suņu kamanas

Pat ja jūs neesat liels slēpotājs, es tomēr ļoti ieteiktu ziemas ceļojumu uz Park City! Man ļoti patika staigāt pa Main Street, kur valda tik jauka slēpošanas pilsētas atmosfēra. Ja esat viskija dzērājs, jums ir jāiet uz High West Distillery (kad tā atkal ir atvērta) vai vismaz tās degustācijas telpa.

Visapkārt lieliska vieta, kur apciemot ar draudzenēm, pārim, ar ģimeni vai lielu draugu pulku!