Padomi, kā izmantot alumīnija plakanstāva piekabi, lai droši pārvietotu savu motociklu.

0
Padomi, kā izmantot alumīnija plakanstāva piekabi, lai droši pārvietotu savu motociklu.

Padomi, kā izmantot alumīnija plakanstāva piekabi, lai droši pārvietotu savu motociklu

Nav nekas līdzīgs šim pirmajam braucienam katru gadu ar motociklu. Gatavojoties izņemt motociklu no noliktavas uz gadu vai braucot ar diviem riteņiem uz taku, kas atrodas prom no mājām, uzziniet, kā to droši vilkt ar plakanu piekabi. Izmantojiet šos padomus, lai maksimāli izmantotu savu Millroad Manufacturing alumīnija plakanā klāja sniegtās iespējas un pārliecinātos, ka jūsu motociklam ir drošs un bez notikumiem bagāts ceļojums uz galamērķi.

Aprīkojums, kas var būt nepieciešams

Lai gan ir daudz veidu piekabes, kas spēj izturēt motocikla slodzi, plakanā piekabe ir viens no ērtākajiem iekraušanai, izkraušanai un alternatīviem vilkšanas darbiem. Tomēr ir daži drošības aprīkojuma elementi, kas jums jāsagatavo pirms motocikla iekraušanas:

  • Piekabes rampa
  • Sakabes siksnas
  • Motociklu sliedes
  • Riteņu paliktnis
  • Riteņu šūpulis

Piekabes rampa palīdz droši nogādāt velosipēdu līdz piekabei. Šis svarīgais aprīkojums parasti tiek piegādāts kopā ar jūsu plakanstāva piekabi, taču pārbaudiet aprīkojumu, lai pārliecinātos, ka motocikls var droši braukt augšup un lejup pa rampu.

Sakabes siksnas nostiprina jūsu velosipēdu, braucot uz ceļa. Šīs siksnas savienojas ar D veida gredzeniem un citiem apstiprinātiem piekabes stiprinājuma punktiem. Tie parasti ietver sprūdratus, lai droši pievilktu auklas.

Sakabes siksnām ir dažādi svara reitingi, tāpēc salīdziniet savas siksnas ar motocikla svara novērtējumu. Šīs siksnas var noturēt velosipēdu, taču tās ne vienmēr var novērst tā apgāšanos. Šim nolūkam jums būs nepieciešama motocikla sliede, riteņu paliktnis vai riteņu paliktnis.

Sliedes, paliktņi un šūpuļi ir paredzēti, lai nostiprinātu jūsu riteņus un neļautu tiem ripot. Tie arī neļauj jūsu velosipēdam apgāzties uz piekabes. Izmantojiet šos padomus, lai pārliecinātos, ka izmantojat pareizo drošības priekšmetu kombināciju, pirms dodaties nākamajā piedzīvojumā.

Padomi velosipēda nostiprināšanai

Pirms došanās ceļā ir vērts pārskriet visu iestatījumu. Piekabju īpašnieki bieži pieļauj vairākas izplatītas kļūdas, tāpēc izmantojiet šos padomus, lai pārliecinātos, ka jūsu velosipēds ir gatavs transportēšanai:

  • Pārskatiet savus piesaistes punktus, lai pārliecinātos, ka tie ir novērtēti atbilstoši situācijai.
  • Pielāgojiet savas piekabes siksnas un motocikla sliedes atbilstoši jūsu velosipēda svaram un izmēriem.
  • Pārskatiet savas piekabes svara novērtējumu.
  • Pārbaudiet transportlīdzekļa vilkšanas ierobežojumu.
  • Pārliecinieties, vai jūsu piekabe ir pareizi nostiprināta un uzturēta.

Ja neizmantojat plakanu piekabi un jums ir piekabe ar sāniem, pārliecinieties, ka piekabē ir pietiekami daudz vietas, lai pārvietotos pa motociklu. Jums būs nepieciešama vieta, lai varētu aizsniegt savu braucienu, un droši nostiprināt siksnas.

Nepareizas transportēšanas briesmas

Acīmredzot jūs esat sajūsmā, izbraucot uz ceļa ar savu velosipēdu, taču jūsu ceļojums beigsies ļoti ātri, ja nebūsit pareizi nostiprinājis savu motociklu. Labākajā gadījumā jūsu motocikls vienkārši grūstīsies apkārt un berzēsies pret sakabes siksnām. Sliktākajā gadījumā nepareizi nostiprināts velosipēds var nokrist un noslīdēt no jūsu piekabes satiksmē pēc jums, radot nopietnus bojājumus. Esiet drošībā un pavadiet neaizmirstamu nedēļas nogali, braucot ar motociklu, nevis paceļot to no ceļa.

Izmantojiet šos padomus, lai pareizi nostiprinātu velosipēdu. Apsveriet iespēju jautāt mūsu Millroad Manufacturing komandai, lai iegūtu plašāku informāciju par drošas vilkšanas stratēģijām. Ja veltāt vēl dažas minūtes, lai pārskatītu siksnas un pievilktu motociklu, tas var nozīmēt visu atšķirību.

Sagatavojiet savu velosipēdu atklātajam ceļam

Gatavojieties vējam jūsu matos, vējam jūsu sejā un brīvībai, ko sniedz braukšana ar diviem riteņiem. Sazinies ar mums Millroad Manufacturing, lai iegūtu papildinformāciju par drošu piekabju praksi. Mēs varam palīdzēt iegādāties alumīnija plakanu piekabi motocikla vilkšanai vai aprīkot esošo piekabi ar papildu stiprinājuma punktiem un citiem piederumiem.