OSTINAS PILSĒTAS CEĻVEDIS

2
OSTINAS PILSĒTAS CEĻVEDIS

OSTINAS PILSĒTAS CEĻVEDIS

Katru reizi, kad apmeklēju Ostinu, es atceros, cik ļoti es mīlu pilsētu. Godīgi sakot, es domāju, ka, ja man būtu jāpārceļas uz citu Teksasas pilsētu, man nebūtu nekādu grūtību izvēlēties Ostinu. Es cenšos tur nokļūt vismaz divas reizes gadā, ja ne vairāk! Lai gan esmu bijis tik daudz reižu, vienmēr atrodu jaunas ēdināšanas vietas vai vietas, kurās nekad iepriekš nebiju uzdūrusies. Tāpēc beidzot bija laiks izveidotOstinas pilsētas ceļvedis”, lai jūs visi būtu piepildīti ar manām iecienītākajām vietām, kur ēst, nakšņot un ko darīt.

Turklāt, ja jums ir papildu laiks, ko pavadīt šajā apgabalā, noteikti apskatiet Frederiksburgu, kas ir Teksasas vīna zeme, tikai stundu ārpus Ostinas! Šogad es atgriezīšos Ostinā dažas reizes, tāpēc noteikti pārbaudiet šeit, lai uzzinātu jaunumus!

OSTINAS PILSĒTAS CEĻVEDIS

OSTINAS PILSĒTAS CEĻVEDIS

OSTINAS PILSĒTAS CEĻVEDIS

BROKASTIS/BRUNCHES

Žozefīnes māja:

Šī savdabīgā mazā mājiņa ir pilnīgi ideāla kopā ar ēdienu, kuru jūs nevēlaties ēst, jo tas izskatās tik labi! Avokado grauzdiņš bija absolūti garšīgs!

Jo kafija:

Es zinu, ka daudzi no jums ir pazīstami ar zīmi “Es tevi mīlu” Ostinā. Tas atrodas Dienvidkongresa Jo’s Coffee ēkas malā, un es teikšu tikai šo… I Love You Jo’s Coffee. Kā kafijas atkarīgais es mirstu, lai viņi ierastos Dalasā.

Irēnas:

Apburoša vieta jaukām fotogrāfijām pie neona izkārtnes priekšā! Vislabāk ir veikt rezervāciju.

Alfrēds kafija:

Viesnīcas The Line iekšpusē, kur augšpusē redzama zīme “bet pirmā kafija”. Lieliska vieta sapulcēm vai n’go, un kafija ir garšīga.

Elizabetes ielas kafejnīca:

Mans jaunais iecienītākais Ostinas restorāns dodas uz leju. Atzīšos, es biju nedaudz skeptisks, kad ieraudzīju, ka tā ir vjetnamiešu kafejnīca un franču maiznīca… OMG… Garšīgi. Man šķita, ka esmu pārvests atpakaļ uz Parīzi, kad, piegāju un ieraudzīju šīs burvīgās rozā un zilās durvis! Es domāju, ja es nevarēšu doties uz Parīzi, es jebkurā dienā apmeklēšu Elizabetes ielas kafejnīcu.

Veļas mazgātava:

Devos šeit uz vēlajām brokastīm SXSW nedēļas nogalē, un patiesībā tā ir veca veļas mazgātava, kas ir ļoti jautra. Lielisks veselīgāks variants, ja cenšaties būt labs, bet, protams, es saņēmu virtuļus…

pērles:

Vienmēr labākā vēlās brokastis vai pusdienas Ostinā. Pat ja jums nepatīk jūras veltes, šī vieta ir obligāta!

Dienvidkongresa kafejnīca:

Jūs, tipiska, jauka ēdnīca, kurā es justos kā mājās, ejot bez kosmētikas un treniņu drēbēs. Es devos šeit kopā ar savu mammu un ēdu dažas no visu laiku labākajām pankūkām!

Moonshine:

Lieliska vieta grupu vēlo brokastu pieredzei. Viņiem ir brīnišķīgs asiņains Marijas bārs, ko es vēlētos tos dzert, bet es sēdētu šeit ar mimozām svētdienas svētku dienā!

OSTINAS PILSĒTAS CEĻVEDIS OSTINAS PILSĒTAS CEĻVEDIS

OSTINAS PILSĒTAS CEĻVEDIS

VAKARIŅAS/DZĒRIENI

P6:

Noteikti labākā vieta pilsētā, kur vērot saulrietu uz viņu apbrīnojamā jumta. Jūs skatāties tieši pāri Dienvidu Kongresa tiltam, kur varēsiet vērot sikspārņus arī naktī. Man nekas nepatika no ēdienkartes un ticiet man, mēs izmēģinājām gandrīz visu ēdienkarti!

Džeraldīnas:

Mīlestība mīla mīlu šo vietu, kur baudīt lielisku dzīvo mūziku, kamēr ēdat vai vienkārši baudāt kokteiļus! Viņiem ir arī neticams jumta bārs. Ēdienkarte noteikti ir paredzēta dalīšanai, kas ir mana mīļākā lieta, ko darīt vienmēr… Man ir jāizmēģina visas lietas!

Eberlija:

Šajā mājīgajā vietā valda atmosfēra. Man šeit bija ne tik jautra pieredze (nevis ēdiens), kad es redzēju savu bijušo randiņā, tāpēc es neatceros daudz no ēdiena, bet es zinu, ka tas bija pietiekami labs, lai tur atgrieztos.

OSTINAS PILSĒTAS CEĻVEDIS

Ostinas pilsētas ceļvedis — Ah Sing Den

Sviftas bēniņi:

Jūs uzkāpjat augšstāvā (bēniņos) šajā retro elegantajā karstajā vietā, un šķiet, ka atrodaties Ņujorkā vai Čikāgā. Tie visi ir kopīgi šķīvji, kas ir lieliski piemēroti dubultrandiņam vai dzimšanas dienai. Viņi ir pazīstami ar savu burgeru, bet viņiem bija īpašs kotletes ēdiens tajā vakarā, kad mēs devāmies, tāpēc, protams, mums bija jāpamēģina. Svētā govs… Godīgi sakot, viss, ko mēs ēdām, bija dievišķs.

Olamie:

Savdabīga maza vieta ar pārsteidzošiem kokteiļiem un atmosfēru. Noteikti būtu laba randiņu nakts vieta.

Sway:

Es neesmu liels Āzijas ēdienu cienītājs, taču viņiem bija šis steika ēdiens ar mērci, kas man satrieca prātu. Un es nekad neteikšu nē ceptiem rīsiem…

lietas, kas jādara Teksasā

Labot:

Cepumi. Iegūstiet cepumus. Tas ir viss.

Ak, Sing Den:

Nejauši iegājām šajā bārā, kamēr mēģinājām atrast vietu, kur nobeigt nakti. Viss šajā vietā bija tik foršs. Noteikti mana kokteiļu saraksta augšgalā.

Sāls Lick:

Viena no labākajām vietām grilēšanai! Tas faktiski atrodas ārpus Ostinas, taču īsais brauciens būs jūsu laika vērts, es apsolu!

Raineja iela:

Reinijā ir tik daudz jautru vietu, ka jūs nebūsiet vīlušies, ieejot nevienā no tām! Patiesībā es teiktu, ka pavadītu pēcpusdienu, apstājoties tajos visos…

lietas, kas jādara Teksasā

lietas, kas jādara Teksasā

Viesnīca Saint Cecilia

PALIEK

Viesnīca The Line:

Mana jaunā mīļākā viesnīca noteikti! Tas atrodas tieši pie Lady Bird ezera Ostinas centrā, tāpēc ir ērti nokļūt jebkurā pilsētas vietā. Es nesen paliku, un viena no maiņstrāvas vienībām kādu nakti izgāja, tāpēc viņi bija TIK jauki un iekārtoja mūs prezidenta apartamentos! Personāls bija neticami jauks, un viņiem visur viesnīcā bija maskas un roku dezinfekcijas līdzeklis pašreizējiem COVID drošības pasākumiem.

Man ļoti patīk baseins, jo viņu atpūtas krēsli ir tik ērti! Turklāt viņiem ir neticami taco statīvs, kas piestiprināts pie baseina ar diezgan labiem dzērieniem. Pats labākais… Tie ir mājdzīvniekiem draudzīgi!!

The Wayback:

Ja meklējat nedēļas nogali atpūtai un relaksācijai, tad nemeklējiet tālāk… Jums noteikti OBLIGĀTI jāpaliek šeit. Tas atrodas tieši ārpus Ostinas Teksasas kalnu zemē. Īpašumā ir tikai 8 burvīgas kotedžas, tāpēc, ja domājat par rezervāciju, es to darītu pēc iespējas ātrāk.

Varat staigāt dažus soļus ārpus savas kotedžas uz viņu savdabīgo kafejnīcu un bāru, lai ieturētu jebkuru maltīti, VAI izmantot apkalpošanu numurā un baudīt baudījumu savā āra terases zonā. Baseina zona ir mazāka, taču tik mierīga, it kā jūs atrastos savā pagalmā (bet labāk… duh.). Viss šajā vietā ir nopietni mīļākais. Es tiešām apsvērtu iespēju šeit sarīkot vakariņu vakariņu mēģinājumā, kad apprecēšos!

lietas, kas jādara Teksasā

lietas, kas jādara Teksasā lietas, kas jādara Teksasā

Viesnīca Saint Cecilia:

Slaveni ar “SOUL” zīmi pie baseina! Nekad neesmu šeit apmetusies, bet bijusi šeit vairākos pasākumos un tā ir vienkārši burvīgākā vieta.

Viesnīca Van Zandt:

Vēl viena vieta, kur es nekad nebiju bijusi, un tieši pie Rainey ielas, kas ir lieliska vieta. Lielisks jumts dzērieniem!

Dienvidu kongresa viesnīca:

Šeit nevar kļūdīties… Prom no steigas, bet tieši Kongresa ielā, kur varat aizstaigāt līdz daudzām pārsteidzošām vietām. Noteikti vairāk chill vibe.

W viesnīca:

Tieši blakus ACL Live! Lieliska nakšņošanas vieta meiteņu nedēļas nogalei vai vecmeitu ballītei.

lietas, kas jādara Teksasā

lietas, kas jādara TeksasāViesnīca Van Zandt

KO DARĪT

Dienvidu kongresa tilta sikspārņi:

Vai jūs visi zinājāt, ka zem šī tilta dzīvo tūkstošiem sikspārņu? Cilvēki katru vakaru iznāk skatīties, kā viņi izlido no zem tilta, un tas ir diezgan traki!

Lady Bird ezers:

Es TIK slikti gribēju iznomāt airu dēli, lai izietu uz ezeru. Ir daudz vietu, kur var iznomāt kajakus vai airu dēļus.

Trevisa ezers:

Ne velti viens no populārākajiem ezeriem Teksasā! Es nekad neesmu bijis ezerā, bet mana saraksta augšgalā ir iespēja iznomāt laivu kādu nedēļas nogali.

Peldēšanas caurumi/baseini:

Ostinas apkārtnē ir pieejamas vairākas mazas peldvietas, piemēram, Bārtonspringsa, taču, ja nevēlaties būt dabā, daudzos viesnīcu baseinos ir pieejamas dienas biļetes!

Pārgājiens/pastaiga:

Tik daudz lielisku vietu, kur doties pārgājienā vai pastaigāties! Man patīk doties rīta pastaigā pa Lady Bird Lake, kad esmu apmetusies The Line!

Dienvidu Kongresa iela:

Ostinas “jāizdara” rajons, kurā atradīsit zīmi “Es tevi mīlu”, kā arī vairākus jaukus modes preču salonus un veikalus.

Ostinas sienas gleznojumi:

Sveicieni no Ostinas, I Love You sienas, Villija Nelsona un citām vietām, kuras noteikti jāredz!

ACL tiešraide:

Visu laiku foršākā koncerta pieredze! Man bija paveicies redzēt Semu Smitu šeit uzstājamies pirms pāris gadiem, un man tas patīk, jo jūs patiešām varat redzēt, kāds mākslinieks patiesībā ir.

Amerikas ķēde:

Manam tēvam ir sezonas biļetes uz jauno sacīkšu trasi netālu no Ostinas, kur notiek populārās Formula 1 sacīkstes. Es devos pirms pāris gadiem, nedomājot, ka man tas patiešām patiks, bet man jāatzīst, ka tas ir diezgan jautri!

Vai jums patika mans Ostinas pilsētas ceļvedis? Tātad, šeit ir mans Čikāgas pilsētas ceļvedis, Denveras pilsētas ceļvedis un Dalasas restorānu ceļvedis.