Olbaltumvielu pulvera izmantošana – veselīgs mājas pavārs

2
Olbaltumvielu pulvera izmantošana – veselīgs mājas pavārs

Apskatiet šos radošos veidus, kā pievienot proteīna pulveri savai diētai ārpus tiem pašiem vecajiem kokteiļiem.

Apskatiet šos radošos veidus, kā pievienot proteīna pulveri savai diētai ārpus tiem pašiem vecajiem kokteiļiem.

Vai vēlaties savai diētai pievienot papildu proteīnu? Ja jūs mēģināt palielināt muskuļu tonusu un zaudēt papildu ķermeņa taukus, iespējams, jūs jau esat sācis dzert olbaltumvielu kokteiļus. Taču, kā var pateikt daudzas “vingrošanas zāles žurkas”, pienāks laiks, kad kļūsi slims un nogurs no tā paša vecā proteīna kokteiļa. Tas ir neizbēgami.

Par laimi, ir daudz veidu, kā izmantot proteīna pulveri, lai palielinātu olbaltumvielu uzņemšanu, vienkārši pievienojot to saviem iecienītākajiem ēdieniem.

Šeit ir dažas populāras alternatīvas, kas var palīdzēt jums izkļūt no šīs garlaicīgās kratīšanas:

Cepšana (mafini/vafeles/cepumi)- Treniņa uzkodu un desertu varat ieturēt vienlaikus. Nevar būt daudz labāks par to! Apskatiet manu ķirbju proteīna batoniņu recepti šeit.

Jogurts- Mēģiniet sajaukt kausiņu banānu, šokolādes vai vaniļas garšas olbaltumvielu pulvera ar tasi grieķu jogurta. Yummm!

Augļu smūtijs – Pievienojiet vienu karoti savam iecienītākajam augļu smūtijam. Izmēģiniet to ar manu kanēļa mandeļu smūtiju. Šis smūtijs ir tik garšīgs un pilns ar barojošām sastāvdaļām.

auzu pārslas – Viegli & garšīgi! Piepildiet savas brokastis ar papildu olbaltumvielām, pievienojot kausiņu siltajām auzu pārslām.

Pašdarināts riekstu sviests – Pievienojiet manai mājās gatavotā mandeļu sviesta receptei kausiņu, lai iegūtu papildu olbaltumvielu daudzumu.

kafija- No rīta nesaņem pietiekami daudz olbaltumvielu? Kafijā iemaisiet nedaudz proteīna pulvera.

Apskatiet šos radošos veidus, kā pievienot proteīna pulveri savai diētai ārpus tiem pašiem vecajiem kokteiļiem.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka šodien tirgū ir daudz dažādu proteīna pulveru veidu. Ne visi ir radīti vienādi.

Gan sūkalu, gan kazeīna proteīna pulveri ir iegūti no piena. Ja esat vegāns, augu proteīna pulveri tiek iegūti no dažādiem avotiem, tostarp kāpostiem, zirņiem, kaņepēm un graudiem un sēklām. Tās ir lieliska alternatīva sūkalām vai piena olbaltumvielām. Tie ir bagāti ar vitamīniem un minerālvielām, un tie bieži nodrošina antioksidantus, aminoskābes, šķiedrvielas un daudz ko citu.

Ja dodat priekšroku piena olbaltumvielām, sūkalas parasti ir vispopulārākais iegādātais proteīna pulveris, kā arī “pilnvērtīgs” proteīns. (Pilnīgi proteīni satur visas deviņas aminoskābes, kas nepieciešamas cilvēka uztura vajadzībām.)

Galvenā atšķirība starp sūkalām un kazeīnu ir tā, ka sūkalas ātri uzsūcas gremošanas sistēmā, savukārt kazeīns uzsūcas lēni un vienmērīgi. Neatkarīgi no tā, kādu proteīnu nolemjat iegādāties, noteikti veiciet izpēti, pamatojoties uz savu dzīvesveidu un cenu.