Oboz Sawtooth X pārgājienu zābaku apskats (un dāvana!) — Bearfoot teorija

3
Oboz Sawtooth X pārgājienu zābaku apskats (un dāvana!) — Bearfoot teorija

Es valkāju Oboz Footwear pārgājienu zābakus pēdējos 6 gadus, kopš mana mīļā Montrails tika pārtraukta. Viens no maniem iecienītākajiem Oboz pāriem ir Sawtooth II — vieglāki, taču izturīgi pārgājienu apavi, kas var tikt galā ar jebkuru reljefu, no kura jūs saskaraties, sākot no lieliem laukakmeņiem un beidzot ar vaļēju segumu. Tas pat ir mans iecienītākais pastaigām pa manu apkārtni.

Kad Obozs paziņoja, ka viņi pirmo reizi desmit gadu laikā pārveido Sawtooth II, es biju sajūsmā, taču arī mazliet satraucos, lai redzētu, vai jaunā paaudze patiešām būs uzlabojums salīdzinājumā ar to, kas, manuprāt, jau bija diezgan ideāls pārgājienu apavis.

Ar Bearfoot Theory komandu, kas tika nosaukta par Sawtooth X, lai atzīmētu savu 10 gadu jubileju, pēdējo 6 nedēļu laikā esam izmēģinājuši dažādus Oboz jaunāko Sawtooth pārgājienu zābaku modeļus, un esam priecīgi konstatēt, ka Sawtooth X ir visas Sawtooth II funkcijas un citas!

Šajā Sawtooth X pārskatā mēs dalāmies mūsu komandas kolektīvajās pārdomās par Oboz jaunākajiem pārgājienu zābakiem un to komfortu, funkcionalitāti, izturību un daudz ko citu.

Noteikti piedalieties mūsu balvas apakšā, lai laimētu sev pavisam jaunu Oboz Sawtooth X pārgājienu zābaku pāri!

Jaunais Oboz Sawtooth X

Oboz Sawtooth X ir pieejams gan vīriešu, gan sieviešu modelī, kā arī zemā vai vidējā versijā gan ūdensizturīgā, gan neūdensizturīgā dažādās krāsās. Vidēji neūdensizturīgā versija būs pieejama vēlāk šovasar.

Mēs esam devušies pārgājienā ar ūdensnecaurlaidīgo zemo, neūdensizturīgo zemo un ūdensnecaurlaidīgo potītes vidusdaļu, un tālāk sniedzam pilnu pārskatu.

Zāģa zobs X zems
Zāģa zobs X Zems
Sawtooth X potītes vidusdaļa
Sawtooth X Vidēja potīte

Sawtooth X Fit & Feel

Pirmais, kas mums patīk Sawtooth X pārgājienu zābakos, ir tas, ka tie ir ērti uzreiz, un tiem nav nepieciešams pārtraukums. Katrs no mums varēja tos sašņorēt un doties pārgājienā bez berzes, diskomforta vai tulznām. Mēs uzreiz atklājām, ka tie jūtas ļoti izturīgi, taču tie nav pārāk stīvi.

Sieviete, kas valkā Oboz Sawtooth X pārgājienu zābakus Blanšas ezerā

Es personīgi pārbaudīju Ūdensizturīgs Sawtooth X Low un uzreiz pamanīju atšķirību no Sawtooth II. Es pamanīju, ka ap potīti ir jauks polsterējums, ko ļoti novērtēju – nav nekādas dīvainas berzes neatkarīgi no tā, kā es kustos un saliecu kājas.

Man ir šaura potīte un platāka priekškāja, un mana pēda ir diezgan cieši pieguļoša un atbalstīta šajās pārgājienu apavos, nesaspiežot. Es arī atklāju, ka man ir pietiekami daudz vietas pirkstu zonā, lai pielāgotos pietūkumam, kas vienmēr ir svarīgi. Manas pēdas atbalsta arī zolīte, ar kuru ir pazīstama Oboz — to patentētā O FIT zolīte ir liela daļa no tā, kas padara šos pārgājienu apavus tik ērtus. Tas nodrošina piemērotību, sajūtu un veiktspēju, ko mēs nekur citur neesam atraduši, un nodrošina tieši vajadzīgo spilvenu un arkas atbalstu.

Garākais pārgājiens, kurā līdz šim esmu bijis ar Sawtooth X pārgājienu apaviem, ir 9 jūdzes. Es neesmu pieredzējis nekādu nogurumu, diskomfortu vai tulznas, kas būtu milzīgas.

Mana vienīgā vēlme ir, lai zemās versijas apavu augšdaļa trāpītu tikai par milimetru vai diviem augstāk pa manu potīti. Reizēm stāvos kāpumos es pamanu, ka mans papēdis tik nedaudz paslīd, iespējams, šauro potīšu dēļ. Esmu risinājusi šo problēmu, izvelkot mežģīnes caur papildu cilpu un pārliecinoties, ka tās ir cieši pievilktas.

Sieviete, kas dodas pārgājienā pēc Blanšas ezera Soltleiksitijā, valkā Oboz Sawtooth X zemos pārgājienu zābakus
Es neesmu pieredzējis nogurumu, diskomfortu vai tulznas, valkājot Oboz Sawtooth X

BFT komandas biedre Linda ir testējusi nav ūdensizturīgs Sawtooth X Low. Viņa dzīvo Baja California un vēlējās kaut ko elpojošāku pārgājieniem karstā klimatā. Lindai ir plakana, plata pēda, un, lai gan daži pārgājienu zābaki, kurus viņa ir izmēģinājusi, ir bijuši nedaudz šaurāki, Sawtooth X bija lieliski ērti, radot pareizo līdzsvaru starp plašumu un stingrību, kas nepieciešama atbalstam. Viņa nepamanīja papēžu slīdēšanu, ko es piedzīvoju, iespējams, mūsu papēžu un potīšu platuma atšķirību dēļ.

Kortnija, cita BFT komandas dalībniece, ir valkājusi Ūdensizturīgs vidus potītes zāģis X un viņam patīk papildu potītes atbalsts, kas nodrošina papildu drošības līmeni takā. Kā pilnas slodzes autofurgona uz mūžu ieslodzītais, kas bieži dodas pārgājienos pa daudzveidīgu reljefu no tuksneša līdz kalniem līdz mežiem, viņa dod priekšroku “viss vienā” pārgājienu zābakiem, kas ir pietiekami daudzpusīgi dienas pārgājieniem, braucieniem ar mugursomu, mitriem laikapstākļiem un visa veida pārgājieniem. topogrāfija, un ūdensnecaurlaidīgais potītes vidusdaļa Sawtooth X nodrošina.

Augstākā potīte nodrošina stingru potītes atbalstu, nejūtot sašaurināšanos un nezaudējot kustību apjomu. Kortnijai patīk īpaši mīksts polsterējums ap potīti, kas nozīmē, ka pēc šo zābaku nēsāšanas nav nekādas berzes vai sāpīgas sajūtas. Viņai ir šaura pēda un augsta arka, un dažreiz viņai ir jāizmanto zolītes pārgājienu zābakos, lai iegūtu papildu atbalstu. Pēc Sawtooth X nēsāšanas divos garākos pārgājienos viņai nav bijušas pēdas sāpes un nav vajadzīgas zolītes.

Sawtooth X veiktspēja un izturība

Tāpat kā daudzi citi Oboz pārgājienu zābaki, Sawtooth X ir izgatavoti no ādas un īpaši izturīga, taču elpojoša CORDURA auduma kombinācijas, un mežģīnes un siksnas ir izgatavotas no pārstrādāta PET poliestera.

Kamēr mēs to lietojām tikai 6 nedēļas, Es jūtu, cik tie ir izturīgi, un manējie vēl neliecina par skrāpējumiem vai nodilumu. Ja tie ir kaut kas līdzīgs maniem vecajiem Sawtooth II, tie kalpos ilgu laiku. Esmu viegli nobraucis pāris simtus jūdžu ar savu Sawtooth II, un pārsteidzošā kārtā zolei joprojām ir palicis protektors. Esmu arī atklājis, ka mani Oboz Bridger un Oboz Sypes ir patiešām izturīgi, salīdzinot ar citiem zīmoliem, kas zaudē protektoru jau pēc dažiem mēnešiem, tādējādi abas ierindojoties mūsu labāko sieviešu pārgājienu zābaku sarakstā.

Es ceru, ka šie Sawtooth X pārgājienu apavi neatšķirsies no manas pieredzes ar citiem Oboz modeļiem, un ar prieku tos pavadīšu vēl daudzos piedzīvojumos.

Sieviete dodas pārgājienā pa akmeņainu kalnu, valkājot Oboz Sawtooth X pārgājienu zābakus
Sawtooth X ir izturīgi un tiem ir lieliska saķere uz nelīdzena reljefa

Sawtooth X Traction

Oboz Sawtooth X protektoram ir dziļas rievas un virziena izciļņi, kas nodrošina stabilu saķeri un liek man justies droši, dodoties pārgājienā. Šeit, Jūtā, es tos valkāju pārgājienā uz Blanšas ezeru — stāvu taku, kas sniedzas vairāk nekā 2800 pēdu augstumā ar daudzām akmeņainām vietām un lieliem pakāpieniem. Es atklāju, ka Sawtooth X ir īpaši satverams un drošs pat uz brīvākā seguma. Lielākoties es nevarēju sajust akmeņus caur zolēm, kas mazināja nogurumu šajā garākajā pārgājienā.

Lai gan mums vēl nav bijusi iespēja izmēģināt šos pārgājienu zābakus lietū vai dubļainos apstākļos, mēs varam teikt, ka Sawtooth X agresīvais protektors izturēs šos apstākļus bez problēmām.

sieviete pārgājiena laikā sēž uz zemes, valkājot Oboz Sawtooth X
Dziļās rievas un virziena izciļņi nodrošina stabilu saķeri

Sawtooth X elpošana

Kā gaidīts, neūdensizturīgie Sawtooth X pārgājienu apavi ir ievērojami labāk elpojoši nekā ūdensizturīgie apavi. BFT komandas biedre Linda viņu ir valkājusi nav ūdensizturīgs zems Sawtooth X pārgājieniem Baja California un atklāja, ka tie ir patiešām ērti pat karstā laikā. Elpošanas spēja ir pamanāma un neļauj viņas pēdām kļūt pārāk svīstām, vienlaikus palīdzot viņai palikt nedaudz vēsākam.

Es personīgi Jūtā esmu valkājis ūdensizturīgo versiju. Pēc ilga karstā pārgājiena manas kājas patiešām svīst. Tomēr es dodu priekšroku ūdensnecaurlaidīgās versijas daudzpusībai un esmu gatavs upurēt nedaudz gaisa caurlaidības apaviem, ar kuriem es zinu, ka mana pēda būs sausa, ja kalnos sastopu lietus vai slapjas un dubļainas takas.

Sieviete dodas pārgājienā ēnainā kanjonā, valkājot zemu Oboz Sawtooth X
Linda valkā neūdensizturīgo versiju pārgājienā pa Baju Kalifornija

Kur nopirkt Oboz Sawtooth X

Šobrīd Oboz Sawtooth X ir pieejams tieši caur Oboz Footwear vietne kā arī plkst REI. Tie ir pieejami gan vīriešu, gan sieviešu, kā arī zemā vai vidējā versijā gan ūdensizturīgā, gan neūdensizturīgā dažādās krāsās. Vidēji neūdensizturīgā versija būs pieejama vēlāk šovasar.

Šeit ir pašreiz pieejamie modeļi un krāsas.

Oboz Sawtooth X pārgājienu zābaku dāvana

Oboz Sawtooth X Giveaway

Vai jums ir kādi jautājumi par Oboz Sawtooth X? Vai esat tos izmēģinājis pats? Atstājiet komentāru zemāk!

Iegūstiet mūsu padziļināto apskatu par Oboz Sawtooth X pārgājienu apaviem ar informāciju par komfortu, saķeri, hidroizolāciju, piemērotību, izturību un daudz ko citu.

Sarakstījis
Kristena Bora

Sveiks! Mani sauc Kristena, un šis ir mans āra emuārs. Es atklāju āra spēku savos 20 gados, kad man tas bija visvairāk vajadzīgs. Tagad, 15 gadus vēlāk, prioritātes piešķiršana šai kritiskajai saiknei ar dabu turpina uzlabot manu dzīvi. Mans mērķis Bearfoot Theory ir nodrošināt jums rīkus un padomus, kas jums nepieciešami, lai atbildīgi izietu ārpusē.