nordstrom skaistumkopšanas ekskluzīvas preces

1
nordstrom skaistumkopšanas ekskluzīvas preces

sieviete, kas lieto produktu uz sejas nordstrom skaistumkopšanas ekskluzīviem piedāvājumiem

Nordstrom Beauty Exclusives

Sveiki visi! Nordstrom jubilejas izpārdošana ir pilnā sparā, un, ja jūs neesat satvēris savus iecienītākos skaistumkopšanas produktus, es to darīšu ASAP! Ekskluzīvie skaistumkopšanas piedāvājumi NSale laikā vienmēr ir labākais laiks, lai uzkrātu dažus pārsteidzošus produktus. Es apkopoju savus 10 populārākos skaistumkopšanas produktus, kas jums patiks.

Mans iecienītākais Nordstrom izpārdošanas skaistumkopšanas produkts ir BeautyBio GloPro ko izmantoju nu jau pāris gadus. Tas ir mājās lietojams mikroadatas rīks, kas palīdz produktiem iekļūt dziļāk ādā. Tas ir ļoti palīdzējis arī ar manu melasmu! Vēl viena iecienītākā prece ir YSL Mon Paris smaržas. Es nevaru pateikt, cik daudziem cilvēkiem esmu pārdevis šīs lietas, jo tas smaržo pārsteidzoši uz visiem!

kolāža no nordstrom beauty exkluzīviem produktiem

Nordstrom Sale Labākās skaistumkopšanas izvēles

BeautyBio GloPro komplekts

Riki apgaismots spogulis

Laura Mercier acu ēnu nūju komplekts

Charlotte Tilbury burvju krēms, acu glābšanas un seruma komplekts

Oribe matu komplekts

T3 lokšķēres

DryBar sausais šampūns

YSL Mon Paris smaržu komplekts

Urban Decay Setting Spray Set


Man patīk Nordstrom Sale ekskluzīvie skaistumkopšanas piedāvājumi komplektu un liela izmēra produktu dēļ. Tādā veidā jūs būtībā labi visu gadu! Citā piezīmē… Šīs ir arī lieliskas preces, ko tagad iegādāties svētku dāvanām vai dzimšanas dienas dāvanām savām labākajām draudzenēm, mammām vai māsām. Manai svainei tuvojas dzimšanas diena, tāpēc man jāpajautā viņai, ko viņa vēlas!


*Paldies Nordstrom par šīs ziņas sponsorēšanu. Visi viedokļi ir mani pašu.