MĪZĪT UN LĪMĒT TAPETES

2
MĪZĪT UN LĪMĒT TAPETES

MĪZĪT UN LĪMĒT TAPETES

Kamēr mēs bijām karantīnā agrāk šajā pavasarī, man kļuva garlaicīgi (kā es esmu pārliecināts, ka lielākā daļa no mums to darīja…) un nolēmu izlīmēt savu pusi vannas istabas tapetes! Šis mazais mājas dekorēšanas projekts pārvērtās par vairākām jautrām naktīm, kad mans labākais puisis draugs dzer vīnu un mēģināja padarīt šīs nolobāmās un pielīmējamās tapetes labi izskatīties. Teiksim tikai… neskatieties pārāk cieši, haha. Jā, ir dažas zonas, kas nesakrīt, un dažas grumbiņas, bet kopumā tas izrādījās ļoti jauki!!

Kamēr es dalījos ar saviem “vīna un tapešu” vakariem IG stāstos, man radās DAUDZ jautājumu par to, cik grūts bija šis DIY projekts un kur atrast tapetes. Pirmās lietas vispirms… Es to saņēmu melnbaltu punktu tapetes pie mērķa!

Tagad es vēlos dalīties ar dažiem padomiem, ko uzzināju šī tapetes procesa laikā, taču kopumā tas nebija pārāk grūti. Lai gan man daudz palīdzēja kāds garāks kungs.

MĪZĪT UN LĪMĒT TAPETES


MĪZĪT UN LĪMĒT TAPETES

MĪZĪT UN LĪMĒT TAPETES

MĪZĪT UN LĪMĒT TAPETES

MĪZĪT UN LĪMĒT TAPETES

MĪZĪT UN LĪMĒT TAPETES

DIY tapešu PADOMI

Izvēlieties vienkāršu modeli

Mēģiniet pielīmēt tādu rakstu kā punktiņi, ar kuriem būs vieglāk sakārtot loksnes pie sienas. Tādā veidā, ja nevarat precīzi līdzināt modeli, tas neizskatās nost. Ja veidojat ziedu vai ko citu ar lielu treknrakstu, to būs daudz daudz grūtāk precīzi izdrukāt. Tici man… Mēs TIK smagi centāmies.

Pērciet vairāk, nekā domājat, ka jums ir nepieciešams

Tas attiecas uz vienkāršāka raksta izvēli, jo, ja izvēlaties tādu rakstu kā ziedu raksts, jums būs jāiegādājas vairāk nekā precīzi izmēri. Kāpēc? Jo, nogriežot mizas rulli un uzlīmējot tapetes visā sienas garumā, jūs precīzi nezināsiet, kur nākamais gabals sakrīt ar to, ko tikko uzlikāt uz sienas. Tāpēc jums būs papildu mazāki gabali, kurus jūs, iespējams, nevarēsit izmantot…

Iegūstiet rīkus

Labi, tāpēc instrumentu patiešām nav daudz, jo tas burtiski ir “nolobīt un pielīmēt”, kas nozīmē, ka noņemiet tapetes pamatni un pielīmējiet to pie sienas. Tomēr, lai sasniegtu labākos rezultātus, jums būs nepieciešami šādi vienumi:

  • mērlenta
  • šķēres
  • soli ķeblītis
  • nazis vai asmens (lai nogrieztu tapetes malas vai stūrus pēc uzklāšanas)
  • plastmasas gludinātājs (vienkāršākais veids, kā padarīt to gludu pie sienas)

Dzert vīnu…

Jo tas padara to jautrāku, un man nav daudz pacietības DIY projektiem… Un es neesmu perfekcionists, kad runa ir par DIY, tāpēc es domāju, ka tas izskatās lieliski!