MĒRĶA VIESU GUĻAMISTABAS ATJAUNOŠANA

1
MĒRĶA VIESU GUĻAMISTABAS ATJAUNOŠANA

Nu, ir pagājuši seši mēneši, kopš es ievācos savā jaunajā mājā, un es joprojām neesmu pabeidzis dekorēt… ak! Teikšu godīgi, mājas dekorēšana nav īsti mana lieta, jo esmu ļoti neizlēmīga attiecībā uz projektēšanu. Tāpēc šis ir mans otrais mēģinājums iekārtot savu viesu guļamistabu!

MĒRĶA VIESU GUĻAMISTABAS ATJAUNOŠANA

Sākotnēji es domāju, ka padarīšu šo istabu par “krāsu” istabu savā mājā, jo, ja jūs mani pazīstat, es esmu liels neitrālu cienītājs. Skaidrs, ka tas ilga ilgu laiku. Man viesu istabā bija tumši purpursarkani palagi un krāsains paklājs no Target, taču katru reizi, kad iegāju istabā, tā vienkārši nejutos kā es. Nu oooo…. Es nolēmu atgriezties pie tā, kas man patīk, piedāvājot jaunus Target gultas piederumus!

Es kādu laiku skatījos uz šiem Casaluna mazgātajiem melnajiem spilveniem savai galvenajai guļamistabai. Patiesībā šī ir otrā reize, kad es pērku spilvenus, haha. Tā kā gultas rāmis ir gandrīz balts, es izvēlējos izmazgātus melnus spilvenus ar pieskaņotu melnu lina segas pārvalku. Droši vien NAV gudrākā ideja par jaunu suni, kurš ir balts un daudz kūj, bet nu.

Es patiešām mīlu Casaluna līniju no Target, jo kvalitāte ir diezgan pārsteidzoša. Baltā lina sega joprojām atrodas manā gultā galvenajā guļamistabā. Pat tad, ja Čārlijs visu laiku uz tā uzkāpj, to ir viegli mazgāt un uzturēt tīru.

Tagad parunāsim par palagiem, jo ​​tā ir viena lieta, par kuru es esmu ļoti izvēlīgs! Izvēloties loksnes, es meklēju divas lietas: maigumu un temperatūras kontroli. Es esmu krāsns, kad guļu, un guļot uzturu maiņstrāvas termostatu uz 67 grādiem. Turklāt es guļu ar ieslēgtu griestu ventilatoru un torņa ventilatoru. Taisnīgs brīdinājums, ja paliksit manā mājā, esiet gatavs sapulcēties naktī! Atvainojiet… nav žēl. Kad Target atradu šīs temperatūras kontroles loksnes, kas nejūtas kā smilšpapīrs, es nopirku komplektu viesu istabai un savai guļamistabai. Šis bija vienkāršākais mājas dekorēšanas lēmums.

Fotogrāfijas virs gultas bija manā birojā, bet man tās ļoti patīk tagad virs viesu gultas. Galu galā es vēlētos dabūt atbilstošus naktsgaldiņus, taču pagaidām kombinācija darbojas. Galu galā es patiesībā nepavadu daudz laika šajā telpā, tāpēc tai nav jābūt perfektai. Tas ir vēl viens iemesls, kāpēc es saņemu DAUDZ savu mājas dekoru priekšmetu no Target. Viss ir par pienācīgu cenu kvalitātes ziņā, un tas vienmēr ir ļoti aktuāls.

Es vēl neesmu izlēmis par paklāju, jo Čārlijs joprojām ir savā košļāšanas fāzē… tik jautri. Savādi, ka katru reizi, kad dodos uz Target, es eju pa paklāju eju, jo man patīk visi viņu paklāji. Man virtuvē ir divi mazi paklājiņi, un katru reizi, kad savā virtuvē ievietoju IG stāstu, es saņemu vairākus DM par paklājiem. Man tik smieklīgi, bet viņi ir super mīļi!

Ja nevarat pateikt, Čārlijam un Kūperam ļoti patīk jaunā viesu istabas gultas veļa, jo tie ir tik labi pieskaņoti! Esmu apkopojis dažus citus aksesuārus, kurus, iespējams, gatavojos pirkt, lai varētu pilnībā pabeigt vienas istabas iekārtošanu savā mājā, pirms tur nodzīvošu gadu, lol!

IEPIRKTIES MANA VIESU GUĻAMISTABA


Paldies Target par šīs ziņas sponsorēšanu. Kā vienmēr, visas domas un viedokļi ir manas pašas.