Melasmas ārstēšana

1
Melasmas ārstēšana

sieviete klīnikā runā ar savu ārstu par melasmas ārstēšanu

Pēdējo gadu laikā esmu daudz runājis par savām problēmām ar melasmu… Tas ir tāpēc, ka tā ir nepārtraukta cīņa un pastāvīga cīņa, lai cīnītos ar melasmu. KAS IR MELASMA? Tā ir ādas hiperpigmentācija, kas ir lielāka un daudz tumšāki brūni plankumi uz sejas. Jūs varat iegūt melasmu no vairākām dažādām lietām, piemēram, saules, karstuma, hormoniem utt. Esmu diezgan pārliecināts, ka manējā radās saules bojājumi . Nekas nedarbojās, lai to labotu, tāpēc man bija jārīkojas vairāk… Tāpēc es sāku redzēt Doktors Denfords kurš ir īsts dermatologs, nevis apmeklē medicīnas spa.

MELASMAS PROCEDŪRAS

Ja atceraties, es sākotnēji sāku ārstēšanu 2018. gadā ar pāris dažādām lāzerprocedūrām. Diemžēl es uzzināju, ka manu melasmu stimulēja karstums, tāpēc lāzers to pasliktināja. Jep. Toreiz es pārgāju uz mikroadatiņu procedūrām un apmeklēju savu dermatologu, nevis medicīnas spa.

Mans dermatologs man pastāstīja par traneksāmskābi. Tās ir perorālas zāles, kas faktiski palīdz novērst asins recekļu veidošanos. Tomēr tagad ārsti ir pamanījuši, ka tas palīdz arī pret melasmu! Es vairs nevarēju attaisnot tik daudz naudas tērēšanu lokālai ārstēšanai, tāpēc nolēmu izmēģināt perorālos medikamentus. BET… Ir viens diezgan liels brīdinājums… Jūs NEDRĪKST lietot traneksamīnskābi, kamēr lietojat dzimstības kontroli.

Sūdīgi, bet es nolēmu, ka ir tā vērts uz dažiem mēnešiem pārtraukt lietot kontracepcijas līdzekļus, lai redzētu, vai tas iedarbosies. JĀ TĀ IZDARĪJA! Sākotnēji mans dermatologs vēlējās, lai es lietoju zāles 3 mēnešus, bet pēc pusotra mēneša mana āda izskatījās daudz labāk! Es arī izmantoju lokālus serumus ar traneksamīnskābi, lai palīdzētu.

pirms un pēc sievietes sejas pēc melasmas ārstēšanas

dermatologs pārbauda sievietes seju un ādu melasmas ārstēšanai

sieviete, kas tiek ārstēta ar melasmas ārstēšanu

zāles flakonā

sieviete saņem injekciju uz sejas melasmas ārstēšanai Melasmas ārstēšana sievietei, injicējot ārstēšanu uz viņas sejassievietes seja tiek ārstēta

Kādu laiku mana melasma patiešām sāka izskatīties TIK daudz labāk! Es vairs nelietoju perorālo traneksāmskābi, bet tikai izmantoju savus lokālos serumus. Tā kā lielākā daļa no mums 2020. gadā bija iestrēguši mājās, es pagājušajā vasarā diezgan daudz biju pie baseina un saulē. Toreiz es sāku pamanīt, ka mana melasma atkal uzliesmoja. Es nolēmu, ka ir pienācis laiks atkal kļūt agresīvam ar melasmu.

Toreiz es satiku doktoru Denfordu plkst Dalasas saistītie dermatologi kurš nejauši ir viens no maniem sekotājiem mīļais vīrs! Viņa kādu laiku bija sekojusi manam melasmas ceļojumam un sasniedza IDEĀLĀ laikā. Mēs apspriedām visas manas iepriekšējās ārstēšanas metodes, un viņš vienkāršoja visu manu melasmas režīmu. Es izmantoju apmēram 2-3 dažādus serumus/produktus, un viņš tos spēja apvienot VIENĀ lokālā produktā. Tas ir nopietni samazinājis manu ādas kopšanas rutīnu, ha.

Viņš pilnīgi piekrita, ka traneksāmskābe ir veids, kā ārstēt melasmu, taču es nevarēju atgriezties pie iekšķīgi lietojamo medikamentu lietošanas, jo mana olšūna sasalusi. Tāpēc viņš nolēma, ka vislabākā rīcība man būtu mikroadatas ar PRP un traneksamīnskābi. “PRP” dažreiz sauc par “vampīra seju” vai kad viņi izmanto jūsu pašu asinis, lai ievadītu atpakaļ jūsu ādā.

Ar trombocītiem bagāta plazma (PRP) = jūsu asiņu atdalīšana, lai “labie” trombocīti atgrieztos ķermenī ātrākai dzīšanai

Tikai 4 nedēļas pēc pirmās procedūras es pamanīju MILZĪGU atšķirību! Dr. Denfords ieteica man veikt vismaz 3 ārstēšanas vienumus, lai iegūtu labākos rezultātus. Es tikko pabeidzu savu pēdējo ārstēšanu aprīļa vidū un esmu tik laimīga. Tā ir LABĀKĀ ārstēšana, ko esmu darījis, lai cīnītos pret melasmu!

Diemžēl, ieejot vasarā, es zinu, ka mana melasma var atkal uzliesmot. Tas ir kaut kas tāds, kas NEKAD pilnībā nepazūd… FYI. Labas ziņas! Es varu atsākt lietot perorālo traneksāmskābi vasarā, jo man tika izņemta olnīcu cista, un man nav jālieto dzimstības kontrole!