MANS PARAKSTA SMARŽA

4
MANS PARAKSTA SMARŽA

YSL Mon Paris smaržas

Godīgi sakot, man šķiet, ka šo ierakstu vajadzēja rakstīt jau sen… Man VISU laiku jautā, kādas smaržas es valkāju. Mani pat ir apturējuši vīrieši un jautājuši, kas tas par smaržu, jo tas smaržo tik labi. UN… tas tik labi smaržo VISIEM! Diezgan pārliecināts, ka esmu to pārdevis vismaz 10 saviem emuāru autoriem, jo ​​katru reizi, kad mēs ceļojam kopā, viņi vienmēr lūdz aizņemties manas smaržas. Kas zina, cik citi cilvēki to ir iegādājušies, kopš es sāku tās lietot pirms dažiem gadiem, bet, ja jums ir nepieciešams īpašs aromāts, tad jums OBLIGĀTI jāizmēģina šīs smaržas!

YSL Mon Paris smaržas

Tātad, kāda ir mana paraksta smarža?! Tas ir YSL Mon Paris smaržas! Vienu glabāju savā istabā un mazāku somiņā. Viņiem parasti vienmēr ir komplekts, kuru varat iegādāties Nordstrom. Es apsolu, ka tev nav jāiet uz veikalu, lai to smaržotu, jo tu būsi apsēsts.

Tam ir augļu un ziedu smarža, taču tā nav nepārvarama, kā jūs domājat, ka lielākā daļa ziedu smaržu smaržo pēc… Es domāju, ka bāze ir baltā muskusa smarža, kas piešķir tai vairāk vilinošu, taču rotaļīgu smaržu. Jebkurā gadījumā, kā jau teicu iepriekš, es nevaru saskaitīt, cik daudz komplimentu esmu saņēmis, valkājot šīs smaržas!

Es arī vēlējos padalīties ar dažiem jauniem rudens kosmētikas produktiem, kurus pēdējā laikā esmu testējis! Man šķiet, ka šīs jaunās dziļās krāsas ir ideāli piemērotas svaigai rudens sejai.

IEPIRKTIES SKAISTUMKOPŠANAS PRECES


YSL Mon Paris smaržas

YSL Mon Paris smaržas

rudens grims

YSL rudens grims

Šo rudens grima izskatu es sāku ar acu ēnām, jo ​​tajā ir skaista krāsu palete Bobbi Brown acu ēnu palete. Īstas acu ēnu paletes neizmantoju ļoti bieži, jo neesmu labākais uzklāšanā… Jūs droši vien esat dzirdējuši mani runājam par acu ēnu nūjiņu izmantošanu, ar kurām joprojām esmu aizrāvies un lietoju ikdienā, kad vienkārši nedaru ir laiks sajaukt ar viltīgām acu ēnām. Tāpēc es arī mīlu šos Bobbi Brown acu ēnu sticks. Jūs nevarat sajaukt savas acu ēnas ar šīm… Es apsolu!

Par acīm runājot… Ja ir kādi kosmētikas produkti, ko lietoju ikdienā, tie ir skropstu tuša un acu zīmulis. Es tikko sāku lietot šo NARS skropstu tuša un tas ir pārsteidzoši! Arī es izmantoju šo jauno NARS ceļojumu komplektu ar slaveno NARS orgasma sārtums un ļoti patīk arī orgasm lūpu spīdums.

Nordstrom vienmēr ir mans skaistumkopšanas preču veikals, jo tajos parasti ir vislabākie dāvanu komplekti! Es zinu, ka jūs, iespējams, vēl nedomājat par svētkiem, taču tie ir lieliskas dāvanas. Īpaši smaržas!!

Apskati arī visus manus ikdienas kosmētikas produktus!


Paldies Nordstrom par šīs ziņas sponsorēšanu. Visi viedokļi ir mani pašu.