MĀJAS REMONDĒJUMI – Viena maza blondīne

1
MĀJAS REMONDĒJUMI – Viena maza blondīne

MĀJAS REMONCIJAS

Es jums teicu, ka informēšu jūs par mājas renovāciju, tāpēc šeit ir! Pirmās lietas, kas bija galvenā prioritāte, bija virtuve un jauna veļas telpa vai jāsaka “suņu istaba”. Es atjaunināšu šo ziņu, turpinot darīt lietas ap māju. Varat arī noskatīties visus manus Instagram stāstus, kur es tos saglabāju zem izcēluma.

Es mēģināšu izmantot emuāru, lai sniegtu jums precīzu informāciju par produktiem, kurus lietoju un kur tos iegādājos. Krāsu bija visvieglāk izvēlēties, jo es tikko izmantoju to pašu balto krāsu no savas pilsētas mājas. Vai jums visiem ir nojausma, cik GRUTI ir izvēlēties baltu krāsas krāsu?! Tāpēc es nolēmu palikt pie viena, kas man patīk, lai pēc tam, kad esmu pārcēlusies uz dzīvi, varētu sākt pēc iespējas ātrāk.

MĀJAS REMONCIJAS

Pirmkārt, es pārveidoju backsplash virtuvē! Patiesībā viss bija diezgan jauns, un es neiebildu pret darba virsmām. Es tikai gribēju to mazliet paspilgtināt ar baltu backsplash. Es neatceros precīzu flīzes nosaukumu un nevaru to atrast paraugā, tāpēc man par to būs jāsazinās… Tomēr tas ir no Floor & Decor, un es braucu ar dabīgā akmens baltu metro. flīzes.

VIRTUVES FLĪZE


Klikšķis šeit lai iegādātos manu virtuves dekoru!

VIRTUVES MĀJAS REMONCIJA

virtuves flīžu idejassienas krāsas krāsa

dzīvojamās istabas iedvesma

Tālāk mēs sākām pārkrāsot visu māju, jo tā bija gaišā paniņu krāsā… Eww. Tāpat es gribēju padarīt dzīvojamo istabu gaišāku, jo tā saņem labu gaismu no visiem logiem mājas priekšpusē.

Klikšķis šeit lai iepirktos manas viesistabas dekori!

BALTĀS KRĀSAS KRĀSA

VALSPAR CREAM DELIGHT

dzīvojamās istabas mājas remonts

Noklikšķiniet šeit, lai veikals šī bilde!

sienu krāsas un dekori

Klikšķis šeit iepirkties manā priekšējā ieejā!

AKCENTA SIENU KRĀSAS KRĀSA

Es vienmēr esmu vēlējies krāsot akcentu sienu, bet man tas nav izdevies, tāpēc šoreiz nolēmu to darīt! Man tas ļoti patīk!! Krāsa ir patiešām tumši pelēka ar zilu nokrāsu. Es domāju, ka līdzīga šīfera krāsai… Kopš es pārvietoju paklāju no viesistabas uz savu guļamistabu, tagad tā ir mana mīļākā istaba mājā.

Klikšķis šeit iepirkties manā guļamistabā!

AKCENTA SIENU KRĀSAS KRĀSA

VALSPAR Skursteņa DŪMI

mājas biroja paklāji

Klikšķis šeit iepirkties manā birojā!

PLADIŅI