KOLĪNA ROTŠILDA SKAISTUMS

1
KOLĪNA ROTŠILDA SKAISTUMS

sieviete vannas istabā un skatās spogulī un uzklāj COLLEEN ROTHSCHILD BEAUTY

Ja esat man sekojis kādu laiku, jūs droši vien zināt, ka man vienmēr ir bijušas “mīlestības/naida” attiecības ar savu ādu. Dažu pēdējo gadu laikā esmu daudz cīnījies ar melasmu. Kad es uzzināju, ka man ir melasma, es nolēmu sākt reāli saprast savu ādas kopšanas rutīnu. Es tiešām nekad nebiju rūpējusies par to, kādus produktus lietoju, bet ļaujiet man pateikt, ka tas ir mainījies!

Pirms dalos ar skaistumkopšanas produktiem, es vienmēr tos izmēģinu vismaz mēnesi. Man ir diezgan jutīga āda, tāpēc man ir tendence viegli izlauzties, tāpēc tas ir vēl viens iemesls, kāpēc es īpaši nemainu savus ādas kopšanas līdzekļus. Turklāt man ir jāizmanto pāris recepšu produkti, tāpēc es ne vienmēr varu izmēģināt jaunus produktus. Mana ādas kopšanas rutīna tagad ir diezgan ilga, tāpēc man nepatīk pievienot pārāk daudz! Tomēr esmu lietojis Kolīna Rotšilda jau kādu laiku, tāpēc es vēlos runāt par saviem iecienītākajiem produktiem.

KOLĪNA ROTŠILDA SKAISTUMS

Viena lieta, ko esmu ievērojusi pēdējā gada laikā, ir kosmētikas noņemšanas līdzekļa lietošana pirms sejas mazgāšanas. Esmu izmēģinājusi dažus, bet ļoti patīk Kolīna Rotšilda Radiant tīrīšanas balzams. Es nekad nesapratu, cik daudz sūdu paliek uz jūsu sejas, ja jūs to vienkārši mazgājat kā parasti. Šeit ir padoms… Iegūstiet baltu sejas dvieli, ko izmantot sejas mazgāšanai. Ja pēc sejas mazgāšanas uz šī dvieļa redzat kaut ko, tas NAV tīrs. Jūs būsiet pārsteigts par to, ko redzat… ​​Ewww. Nav brīnums, ka es visu laiku izlauzos. Mana seja nekad nebija pilnībā tīra!

COLLEEN ROTHSCHILD BEAUTY produkti un orhideja

sieviete, kas uzlej toniku COLLEEN ROTHSCHILD BEAUTY uz kokvilnas

sieviete uz sejas uzklāj toniku uz vates

COLLEEN ROTHSCHILD BEAUTY produkti caurspīdīgā maisiņā un roka, kas sniedzas pēc atjaunojošās maskas

sieviete, kas rāda COLLEEN ROTHSCHILD BEAUTY sejas grunti uz viņas rokas

COLLEEN ROTHSCHILD BEAUTY produktu attēls ar ziediem

COLLEEN ROTHSCHILD BEAUTY produkti uz baltas paplātes ar ziediem un melnu maisiņu

Vēl viens iecienītākais Colleen Rothschild produkts ir viņu Matcha tējas kopšanas toniks. Es nekad īsti nesapratu, ko dara toneris, bet tagad es zinu, cik svarīgi ir toneri izmantot. Es mīlu šo, jo šķiet, ka mana seja kļūst ļoti tīra. Tas faktiski palīdz cīnīties ar baktērijām, lai jūs turpmāk nesaņemtu uzliesmojumus.

Pēdējais produkts, par kuru man ir jārauj, ir Colleen Rothschild Quench & Shine atjaunojoša maska jūsu matiem. Tagad mati ir mana lieta… Īpaši nesen esmu izmēģinājusi vairākus produktus, jo pēdējo mēnešu laikā esmu saskārusies ar daudzām operācijām. Šī maska ​​līdz šim ir viena no manām absolūtajām mīļākajām!! Man tiešām ir vairāk jārīkojas, lietojot to uz nakti reizi nedēļā. Tomēr jūs varat to izmantot katru dienu arī kā dziļo kondicionieri!

Viņiem pat ir a ceļojumu matu kopšanas komplekts ja vēlaties vispirms to izmēģināt un redzēt, ko jūs domājat. Tagad ir īstais laiks pirkt, jo tas ir Colleen Rothschild Pārdevēju IZPĀRDOŠANA kur var saņemt 25% atlaidi!! Tātad, ja esat domājis par jaunu produktu izmēģināšanu vai skaistumkopšanas rutīnas pastiprināšanu, tagad ir īstais laiks izmēģināt!