KĀ ES ESMU PĒDĒJĀM DIENĀM TIEKĀS AR IZDEGUŠANU…

2
KĀ ES ESMU PĒDĒJĀM DIENĀM TIEKĀS AR IZDEGUŠANU…

KĀ ES ESMU TIKTĀ AR IZDEGUMU

Sveiki… Ir pagājusi minūte, kopš es tiešām ar jums tērzēju! Tāpēc šodien gribēju beidzot mazliet vairāk padalīties ar to, kā es jūtos pēdējos mēnešus. Īpaši saistībā ar darbu un to, ka koronavīruss man ir bijis MILZĪGS acu atvērējs. Kāpēc? Jo tas lika man saprast, ka man kādu laiku nav īsti patikusi emuāru rakstīšana… Man oficiāli bija darīšana ar IZDEGUMU.

Es sāku savu digitālā mārketinga uzņēmums Pirms 10 gadiem aprīļa sākumā, kas ir milzīgs sasniegums, un es esmu ļoti lepns par sevi. Es arī veidoju emuārus apmēram 6 gadus… Tehniski arī man emuārs ir jau 10 gadus, bet tiešām sāku tam pievērsties un pielikt pūles jau 2014. gadā. Tas ir ILGS laiks… Un emuāru rakstīšana IR MAINĪJIES.

KĀ ES ESMU TIKTĀ AR IZDEGUMU

Šī gada sākumā es zināju, ka nemīlu savu darbu, un, godīgi sakot, man bija diezgan grūts gads. Tāpēc es ļoti vēlējos izmantot šo gadu, lai atgrieztos pie savām saknēm un veltītu laiku sev. Marta sākumā es paņēmu 2 nedēļu pārtraukumu no publicēšanas Instagram stāstos, jo man bija dažas personiskas problēmas. Pēc šīm 2 nedēļām doma par to, ka jāatver Instagram un jārunā ar kameru, daloties ar jums TIK lielu daļu savas dzīves, bija ārkārtīgi sāpīga. Toreiz es pirmo reizi sapratu, ka esmu izdegusi un man ir vajadzīgas izmaiņas savā “darba/dzīves līdzsvarā”.

Ievietot koronavīrusu… Tā kā ekonomika piedzīvoja lielu triecienu un esmu iestrēdzis mājās, es pārgāju savā “darbaholiķa” režīmā. Tas ilga līdz aprīlim, un tad es jutu, ka kaitinošā “izdegšana” mani atkal apēd. Nedēļas nogalē kopā ar dažiem tuviem draugiem aizbraucu uz savu vecāku fermu Oklahomā, un tad es sapratu, ka man ir ĪSTI jāatpūšas no darba. FAKTS… Es 10 gadu laikā nebiju paņēmis nevienu īstu brīvu dienu.

Padomājiet par emuāru autoru uz brīdi… Mēs pastāvīgi dalāmies savās dzīvēs, jo esam ZĪMOLS. Neviens cits nevar būt ASV. Tā kā esam īpaši modes emuāru autori, brīvdienas mums parasti ir aktīvākais laiks, tāpēc mēs strādājam. Ja es nepublicēju, es nepelnu naudu. Bet godīgi… PIETIEK PIETIEK. F*CK TO. MAN VAJADZĒJA GARANĪGĀS VESELĪBAS PAUZE.

Maija vidū es paņēmu oficiālu nedēļu atvaļinājumu no darba, un tas bija absolūti APbrīnojami. Es biju laimīgāka nekā ILGU laiku. Tomēr ar nedēļu bija par maz… Es joprojām jutos liela izdegšana gandrīz visu maiju un jūniju.

Tātad, lūk, kā es pēdējā laikā esmu tikusi galā ar izdegšanu…

KĀ ES ESMU TIKTĀ AR IZDEGUMU

KĀ ES ESMU TIKTĀ AR IZDEGUMU

KĀ ES ESMU TIKTĀ AR IZDEGUMU

KĀ ES ESMU TIKTĀ AR IZDEGUMU

KĀ ES ESMU TIKTĀ AR IZDEGUMU

atpūsties no darba

PAŅEM PAUZI

Acīmredzot šis bija mans pirmais solis… Kā jau minēju, es paņēmu pilnu nedēļu atvaļinājumu no darba. Tas nozīmēja, ka Instagram nav publicēts. Nu es personīgi… Man ir asistents, kurš man ir ielicis amatu, jo man atkal ir kaut kā jāpelna nauda, ​​haha. Turklāt es nepavadīju laiku Instagram vai sociālajos medijos, aplūkojot citu cilvēku lietas. Būtībā tā bija “digitālā detoksikācija”.

Ja jūs gatavojaties ņemt ĪSTU pārtraukumu, lai cīnītos ar izdegšanu, es ļoti iesaku to ieplānot savā kalendārā. Pēc tam noņemiet visus kārdinājumus, kas varētu jūs ievilkt atpakaļ. Tas ir grūti. Es zinu.

Kā arī ej ārā un izkustini ķermeni!!! Esmu sākusi staigāt katru dienu, un tas ir bijis tik atsvaidzinošs un veselīgs.

LIECIET PRIEKŠĀ SAVU GARĪGO VESELĪBU

Es jau iepriekš esmu runājis par savu terapeitu, bet bez viņas es visu laiku būtu KARSTĀ JUTRA. Nopietni… Viņa ir tā, kas man mācīja par Eneagrammu, kas man ir daudz palīdzējusi tikt galā ar trauksmi un nedrošību. Turklāt es sāku klausīties aplādei, kas pēdējos mēnešos ir mainījusi manu dzīvi. To sauc… Atbrīvojiet savas smadzenes!

Esmu par to pastāstījis VISIEM saviem draugiem, un daži no viņiem arī ir sākuši to klausīties. Es pat reģistrējos viņas 6 nedēļu tiešsaistes programmai un faktiski atradu laiku, lai DARBOTĀS pie sevis.

LŪGT PALĪDZĪBU

Acīmredzot mums visiem ir jāpelna nauda, ​​un mēs nevaram vienkārši pamest darbu… Es esmu uzņēmējs, tāpēc tas ir tikai man. Man nav tipiska darba no 9 līdz 5, un nedēļas nogales ir brīvas. Atklāti sakot, es esmu greizsirdīgs uz tiem, kas to dara! Godīgi sakot, šī gada sākumā es piedalījos intervijās par darbu un TIEŠĀM domāju par to visu atdot, lai atgrieztos strādāt pie kāda cita.

Esmu vēlējies nolīgt kādu, kas kādu laiku vadītu emuāra aizmuguri, lai savu laiku varētu veltīt tam, kas man patiešām patīk, proti, vērtīga satura radīšanai. Beidzot es atradu neticamu palīgu, kurš spēja paveikt visu, kad man bija nepieciešams pārtraukums un vajadzēja tikt galā ar izdegšanu.

Vēl viens veids, kā man bija jālūdz palīdzība, bija maniem draugiem un ģimenei. Man vajadzēja cilvēkus, lai viņi man būtu atbildīgi… Man vajadzēja arī, lai viņi atklātu idejas un atbrīvotu no tām. Galu galā viņi mani pazīst vislabāk.

ATKAL ATRASTI MOTIVĀCIJU

Visu iepriekš minēto darbību veikšana noteikti palīdzēja tikt galā ar izdegšanu, taču jums ir jātiek tam garām. Es zināju, ka, ja atgriezīšos pie tā, kā daru lietas ar emuāru, es šeit nonākšu tūlīt pēc dažiem mēnešiem… Bet kur es varētu atrast šo motivāciju, lai atkal mani aizrautu darbā?

Nu, es pilnībā pārkārtoju savu mājas biroju! Manuprāt, vide ir LIELA produktivitātes daļa. Manā mājā man bija lieliska biroja telpa, bet es lielāko daļu laika strādāju pie sava virtuves galda. Tātad, es nopirku jaunu galda krēslu un izveidoju jautru galerijas sienu, kā arī atjaunināju plauktu dekoru un TA-DA! Es patiesībā GRIBĒJOS atkal nokāpt lejā un strādāt.

Vēl viena ļoti liela lieta, kas mani motivēja, bija darbs ar saviem konsultatīvajiem klientiem. Es izveidoju Blogger Boss Workshop pirms dažiem gadiem un sniedzu individuālas konsultācijas arī ar jauniem emuāru autoriem un maziem uzņēmumiem. Karantīnas laikā esmu strādājis ar pāris konsultējošiem klientiem, un tas man radīja smaidu.

Man patiesi patīk mācīt citiem cilvēkiem, kā darīt to, ko es daru, un palīdzēt viņiem izveidot STRATĒĢIJU, kā to darīt. Viņu atzinība un sajūsma, redzot, kā viss attīstās, ir tik ATBALDĪGI. Tāpēc es zināju, ka man jādod sev vairāk laika, lai atkal pievērstos konsultācijām.


WOW… Šis ieraksts bija nedaudz garāks nekā gaidīts! Tas ir tas, kas patiešām notiek… Es joprojām vēlos rakstīt emuāru un dalīties ar jums visiem savā dzīvē, jo man patīk sazināties ar sekotājiem 🙂 Jūs vienkārši redzēsit, ka es virzos uz priekšu nedaudz mazāk!