Kā aizsargāt savas atslēgas, dodoties pārgājienos – HikingGuy.com

2
Kā aizsargāt savas atslēgas, dodoties pārgājienos – HikingGuy.com

Nav nekas sliktāks kā doties garā pārgājienā, atgriezties pie automašīnas un uzzināt, ka pazudušas atslēgas. Un tas ir vēl trakāk, ja esat novietots stāvvietā pie takas galamērķa nekurienes vidū. Šie padomi palīdzēs jums pārliecināties, vai jūsu atslēgas ir drošībā pārgājiena laikā un droši nokļūstat mājās.

Sākotnēji es sāku domāt par atslēgas glabāšanu, kad tās pazaudēju. Un es tos pazaudēju nekurienes vidū. Es atrados nomaļā taku galā Sangebrielas kalnos, jūdžu attālumā pa zemes ceļu un ārpus mobilā tālruņa diapazona. Un tas bija pirms man bija satelīta komunikators, tāpēc nebija iespējas sasniegt ārpasauli. Bija saulriets, kad es pabeidzu 20+ jūdžu pārgājienu. Atgriežoties pie savas mašīnas, es ieliku roku mugursomas augšējā kabatā un atklāju, ka atslēgas ir pazudušas. Tie noteikti izkrita, kad es dabūju kaut ko citu no šīs kabatas. Man nācās mērot kilometrus pārgājienā līdz ceļam un pamāt ar roku vadītājiem, līdz kāds piebrauca pie sasvīduša vājprātīga cilvēka, kurš vicināja rokas. Tā bija gara diena.

Lūk, ko es iesaku darīt, lai jūsu atslēgas būtu drošībā.

  1. Izmantojiet karabīni kā atslēgu piekariņu, lai, dodoties pārgājienā, varētu viegli izņemt automašīnas atslēgas.
  2. Dodoties pārgājienā, atstājiet visas savas atslēgas malā no automašīnas atslēgām, kas paslēptas automašīnā.
  3. Piestipriniet automašīnas atslēgu iepakojuma iekšpusē. Dažiem iepakojumiem ir štropes ar klipšiem. Ja nē, varat izmantot nelielu karabīnu.
  4. Ja jums ir divas automašīnas atslēgas vai ja atslēga FOB ļauj izvilkt manuālo atslēgu, ievietojiet vienu atslēgu savā paciņā un vienu atslēgu sev (ideālā gadījumā nostipriniet kabatā ar rāvējslēdzēju).

Es arī iesaku paņemt līdzi satelīta komunikatoru gadījumam, ja nepieciešams izsaukt vilkšanu vai ātro palaišanu.

Atslēgu saspraudes mugursomā
Meklējiet šo mazo klipsi savā mugursomā; tas ir lieliski piemērots atslēgu piekariņa piestiprināšanai.

Saistītie ceļveži

Populāri raksti