Izvēloties sev piemērotāko aprīkojuma piekabi!

0
Izvēloties sev piemērotāko aprīkojuma piekabi!

Jums piemērota aprīkojuma piekabes izvēle

Kad pirmo reizi sākat meklēt savu nākamo aprīkojuma piekabi, iespējas var šķist milzīgas. Vai vēlaties bortu piekabi vai jums ir nepieciešama slēgta piekabe, lai nostiprinātu savus priekšmetus? Kā ir ar deckover piekabi salīdzinājumā ar Fender stila opciju? Kā sašaurināt savas iespējas, lai nodrošinātu, ka izvēlaties vislabāko iespējamo aprīkojuma piekabi savām vajadzībām?

Pārskatiet savas iespējas

Ir daudz dažādu veidu, kā klasificēt piekabes. Pirms lēmuma pieņemšanas jums būs jāapsver trīs galvenās iespējas.

1. Plakanvirsma salīdzinājumā ar slēgto

Bortu piekabes bieži ir lētākas nekā tāda paša izmēra slēgtās piekabes. Mazāk materiālu izmantošana un logu un durvju neesamība var ietaupīt tonnu. Diemžēl, velkot kravu pa ceļu vai novietojot bortu piekabi ārpusē, tās pārvadātās lietas paliek pakļautas elementiem. Tomēr atteikšanās no šīm četrām sienām ļauj pārvadāt garākus un lielākus priekšmetus, kas citādi nevarētu ietilpt slēgtā piekabē.

2. Single vs Tandem Axel

Cik lielu svaru plānojat vilkt ar savu aprīkojuma piekabi? Vai izvācat kartona kastes no vietas pārstrādei vai velkat zāģmateriālus pa šoseju? Vienas ass piekabēm ir mazāks svars, un tām parasti nav uzstādītas bremžu sistēmas, lai gan jūs varat pielāgot piekabes, lai tās iekļautu. Tandēma asīm ir daudz augstāki slodzes rādītāji, kas sniedz jums daudz lielāku elastību, mainoties jūsu biznesa vajadzībām.

3. Deckover vs Fender-Style

Galvenā atšķirība šeit ir kravas virsmas laukuma platums. Deckover piekabes novieto klāju uz riteņiem vai riteņu aku augšpusē, tāpēc ir iespējams paplašināt platumu līdz riteņiem vai aiz tiem. Turpretim Fender stila riteņi novieto klāju starp riteņiem, kas ievērojami samazina platumu. Fender stila platformas apakšējais klājs ir lieliski piemērots iekraušanai un izkraušanai, taču tas pārvadā daudz mazāk.

Apsveriet šos pielāgotos papildinājumus

Lielākā daļa speciālistu iesaka deckover tandēma piekabi. Tas nodrošina vislielāko elastības līmeni plašā lietojumu klāstā. Elastība samazina vajadzību nākamā gada laikā iegādāties citu piekabi, jo pēdējai piekabei trūkst virsmas un svara jaudas, lai atbilstu jūsu vajadzībām. No šejienes vienīgais lēmums, kas jums jāpieņem, ir tas, vai piekabe ir slēgta vai atvērta.

Daži ražotāji un izplatītāji arī jums to ļaus pielāgojiet savu deckover piekabilai jūs varētu nodrošināt, ka saņemat tieši to, kas jums nepieciešams:

  • Bremžu sistēma: Ja esat 100% pārliecināts, ka jums nav nepieciešama liela svara ietilpība, tad viena asis piekabe var jums noderēt. Tomēr pat 3000 mārciņas ir liels svars, kas jānospiež uz jūsu kravas automašīnas bremzēm, lai nepārtraukti apstātos un apstātos avārijas gadījumā. Kompetentas bremžu sistēmas uzstādīšana uzlabo drošību.
  • LED apgaismojums: Neatkarīgi no tā, vai vēlaties, lai jūsu atvērtā klāja piekabe būtu labāk redzama autovadītājiem, vai arī vēlaties, lai jūsu slēgtajā piekabē būtu pienācīgs apgaismojums, apsveriet iespēju izmantot LED apgaismojumu. Tas var ievērojami uzlabot jūsu aprīkojuma piekabes pieredzi turpmākajos gados.
  • Krāsa: Ja komerciāliem nolūkiem izvēlaties iegādāties slēgtu klāja piekabi, ir pienācis laiks apsvērt savu zīmolu. Neatkarīgi no tā, vai plānojat to iekārtot kā “pārtikas kravas automašīnas” piekabi vai vienkārši vēlaties, lai kaimiņi zinātu, kurš pārvalda būvlaukuma sakopšanu, šis ir lielisks laiks, lai apsvērtu krāsu pielāgošanu.

Kāpēc pirkt Millroad Manufacturing Deckover piekabi

Iegādājoties klājamo piekabi no Millroad Manufacturing, jūs gūstat labumu no daudzu gadu pieredzes un pilnīgas kvalitātes kontroles. Jums ir arī iespēja pielāgot gandrīz visus savas piekabes aspektus: no diskiem līdz konstrukcijai un apgaismojumam. Pastāstiet mums, ko jūs domājat, un mēs izveidosim jums perfektu modeli par konkurētspējīgu cenu. Sazinies ar mums lai sāktu.