IKDIENAS ĀDAS KOPŠANAS RŪTĪNA

1
IKDIENAS ĀDAS KOPŠANAS RŪTĪNA

IKDIENAS ĀDAS KOPŠANAS RŪTĪNA

IKDIENAS ĀDAS KOPŠANAS RŪTĪNA

Pārsteidzoši, es nekad neesmu publicējis ziņu par savu ikdienas ādas kopšanas rutīnu! Esmu daudz runājis par savu cīņu ar melasmu un ārstēšanu, ko esmu veicis agrāk, lai palīdzētu atrisināt savas ādas kopšanas problēmas. Tomēr šodien es vēlējos padalīties ar precīziem produktiem, kurus šobrīd izmantoju savai AM/PM ādas kopšanai. Es ik pa laikam mainu produktus, taču man ir daži, pie kuriem pieturos pastāvīgi.

Šie produkti galvenokārt attiecas uz manu melasmas problēmu, piemēram, SkinCeuticals DOSE serums, ko sāku lietot pagājušajā gadā. Tas ir pielāgots sajaukts serums, kas radīts tieši jums, un tas ir palīdzējis manai melasmai a TON, jo tajā ir Traneksamskābe. Es plānoju veikt vēl vienu īpašu melasmas atjauninājumu, kurā es padziļināšu, kāpēc traneksamskābe ir tik laba.

Iedziļināsimies manā AM ādas kopšanas rutīnā:

1. SOLIS: La Roche-Posay Effaclar sejas mazgāšana

Es izmantoju šo sejas mazgāšanas līdzekli jau sen, un es nezinu, kāpēc es kādreiz pārtraucu! Tas ir ārstniecisks želejveida tīrīšanas līdzeklis ādai, kurai ir nosliece uz pūtītēm, ar kuru es cīnos ar lielu laiku. Tas ir ārkārtīgi maigs, taču tajā ir salicilskābe, kas palīdz pārvaldīt pūtītes. Turklāt tas ir pārsteidzošs ikvienam ar taukainu ādu, piemēram, man, jo tas ir klīniski pārbaudīts, lai samazinātu tauku daudzumu līdz pat 47%! Un tas ir zem 20 USD!

2. SOLIS: BeautyBio acu krēms

Es sāku lietot BeautyBio nedaudz vairāk nekā pirms gada, jo īpašniece ir dibinātāja, kas atrodas tepat Dalasā. Turklāt tas ir īpaši tīrs ādas kopšanas zīmols! Mana mīļākā rīta acu rutīna ir lietot acu plāksteri vispirms ar rozā kvarca veltnis, un tad pabeidz ar acu krēmu. Šis man šobrīd patīk vislabāk, jo tas neatstāj manas taukainas sajūtas un neliek grims zem acīm noslīdēt.

3. SOLIS: SkinCeuticals DOSE serums un Phloretin CF (C vitamīns)

Es par to neiedziļināšos, jo man šeit ir pilns emuāra ieraksts! Tomēr es stingri iesaku iegādāties DOSE serumu, lai jūs varētu ietaupīt naudu ilgtermiņā. Tas būtībā ir 3-in-1 produkts! Mana īpašā formula sastāv no traneksāmskābes + hepes/hidrovance + proksilāna.

4. SOLIS: Pētera Tomasa Rota grunts

Šis matējošais gruntējums ir pārsteidzošs visiem ādas tipiem! Tas ir īpaši viegls un zīdains uz pieskārienu, atstājot jūsu ādu vieglu, bet absorbē lieko eļļu, lai jūsu grims paliktu labāks.

5. SOLIS: Sisley Paris visu dienu visu gadu

Mans svētais grāls… Jā, es jums uzreiz pateikšu, ka šis ir visu laiku dārgākais produkts. BET… Tas ir 100% tā vērts! Tas 8 stundas bloķē 90% UVA un UVB staru!! Būtībā, ja jūs neprotat atkārtoti lietot sauļošanās līdzekli vai jums ir tāda melasma kā man, jums šis produkts ir absolūti nepieciešams. Es zvēru, ka tas ir iemesls, kāpēc mana melasma šovasar nepasliktinājās.

Papildus tam, ka tam ir anti-UVA/UVB vairogs, tas arī atkal aizsargā pret oksidatīvo stresu, kā arī uzlabo smalkās līnijas un grumbiņas.

6. SOLIS: SkinMedica tonēts SPF mitrinātājs

Jā, jums joprojām ir nepieciešams SPF papildus Sisley All Day All Year. Es izmantoju šo, jo tas aizsargā pret infrasarkano gaismu, kas novērš novecošanos. Tas ir labākais, ko esmu atradis melasmai, jo melasmu stimulē saule UN siltums. Tāpēc pat tad, kad jūs strādājat, jums ir jāvalkā šīs lietas. Tas ir ļoti viegls un lieliski piemērots visiem ādas tipiem.

Esmu pārliecināts, ka jūs domājat, kā es varu valkāt visus šos produktus, ja man ir īpaši taukaina āda? Ticiet man, ka tā bija korekcija… Tomēr tagad, kad esmu rutīnā, es faktiski vairs neražoju tik daudz eļļas!

IESPĒJIETIES AM ĀDAS KOPŠANAS KOPŠANAI