ĢIMENES BRAUCIENS ar RV

1
ĢIMENES BRAUCIENS ar RV

ĢIMENES BRAUCIENS ar RV

ĢIMENES RV CEĻOJUMU PIEREDZE

Šis gads noteikti ir kļuvis par ceļojumu gadu! Ja pirms dažām nedēļām redzējāt manus Instagram stāstus, tad droši vien redzējāt ļoti LIELU pārsteigumu… Jā, mans tētis ģimenei nopirka RV! Viņš vienkārši vairs nevarēja izturēt, ka ir iesprūdis iekšā, haha. Sākumā es biju skeptisks, bet, kad devos kopā ar saviem vecākiem uz pirmo RV ceļu, es biju pārsteidzošs, cik jauki var būt šīs lietas!

Pirms mēs devāmies ceļojumā uz Beaver Lake Arkanzasā, man bija jābrauc uz Akadēmija Sports + brīvā dabā. Tā kā mēs bijām kempingā, es gribēju iegūt dažas lietas kā jaunas Yeti dzesētājs un daži Yeti kafijas tases. Būsim patiesi… Kuram gan nemīl viss Jeti?

Ja vēl neesat ieguldījis Yeti dzesētājā, es ļoti iesaku to iegādāties! Šis bija ideāls izmērs, lai kopā ar mums nokāptu līdz ezeram. Pārsteidzoši, manam tētim nebija tāda, ko turēt uz RV. Ticiet man… Viņam bija visi citi sīkrīki, kurus jūs varētu iedomāties! RV krātuve patiesībā ir diezgan pienācīga, jo ir visa apakšā esošā vieta.

ĢIMENES BRAUCIENS ar RV

ĢIMENES BRAUCIENS ar RV

Daudzi no jums jautāja, kā tas ceļo ar RV.

Atzīšos, ka nebiju pārāk sajūsmā par faktisko braukšanas daļu. Es saslimu ar automašīnu, un mans nemiers pieaug… Tas noteikti bija ļoti augsts RV, jo es vienkārši nevaru nedomāt par to, ka tas apgāzīsies, kamēr mēs griežam stūri! Es zinu, es zinu… Es esmu dramatisks. Godīgi sakot, pēc CBD uzņemšanas brauciens bija patiešām gluds un ne pārāk slikts!

Labi, mēs gandrīz iestrēgām, ieejot RV parkā, jo bija diezgan šaurs pagrieziens… Tomēr mēs to paveicām! Kad bijām novietoti stāvvietā, mēs varējām atvērt RV, kas faktiski rada diezgan daudz vietas. Arī kempings bija lielisks, jo mums bija mazs galdiņš un jauka ugunskura bedre, kur mēģināju uztaisīt rīta kafiju… Man tomēr neizdevās, haha. Par laimi, RV ir pilnībā aprīkota virtuve, tāpēc mēs nebijām iestrēguši, gatavojot visu ēdienu ārā.

Tomēr bija ļoti jautri iekārtot āra piknika vietu, kur izlikām dažus krēslus, pārnēsājamu grilu, un es nopirku dažus pagalma spēles kā kukurūzas bedre, lai spēlētu pēc vakariņām. akadēmija ir daudz kukurūzas caurumu dēļu iespēju, kuras arī jums vajadzētu pārbaudīt!

ĢIMENES BRAUCIENS ar RV

ĢIMENES BRAUCIENS ar RV

ĢIMENES BRAUCIENS ar RV

Mana pārgājienu mugursoma

Pēdējo mēnešu laikā esmu daudz staigājis un zināju, ka tur, kur mēs apmetamies, būs dažas pārgājienu takas, tāpēc nolēmu ieguldīt pārgājienu mugursomā. Šis Magellan Outdoors mugursoma ir iebūvēts ūdens maisiņš, tāpēc jums nav jāmācās ar ūdens pudeles nēsāšanu. Tagad, kad man tas ir, es patiešām vēlos veikt vairāk garu pārgājienu, lai kur es dotos uz nākamo!

Man arī vajadzēja jaunus skriešanas apavus, un es gandrīz vienmēr vispirms skatos uz Akadēmiju. Viņiem ir ne tikai lieliska apavu izvēle, bet arī daži traki labi piedāvājumi! Šie ASICS šobrīd tiek pārdoti par 49 USD!

Tātad, vai es drīz došos citā ģimenes RV ceļojumā?! Varbūt ne uzreiz… Bet, jā, kopumā tas bija tik jautri un lielisks veids, kā izpētīt valsti!

IEPIRKTIES IEKĀRTU

Yeti kafijas krūze // Yeti mīkstais dzesētājs // Yeti Hopper dzesētājs // Magellan āra mugursoma // CamelBak Roll Up mugursoma // Byer no Maine Hammock // Pupiņu maisa mētāšanas spēle // Vienkārši Southern Tee // Adidas vējjaka skriešanas jaka // GSI Outdoors Glacier 9 Cup Percolator*Paldies Academy Sports + Outdoors par šīs ziņas sponsorēšanu. Visi viedokļi ir mani pašu.