Esiet droši, velkot alumīnija plakanstāva piekabi.

0
Esiet droši, velkot alumīnija plakanstāva piekabi.

Drošības padomi plakanā klāja piekabēm

Neatkarīgi no tā, cik pieredzējis vadītājs esat vai cik ilgi esat velk, drošības padomi ir svarīgi. Ierasts, ka, pirmo reizi velkot, dažas briesmas neapzinās, vai arī pēc ļoti ilgas vilkšanas dažas no tām uztver kā pašsaprotamas. Šī iemesla dēļ atsvaidzināšana var palīdzēt nodrošināt jūsu un citu satiksmes dalībnieku drošību, velkot alumīnija plakanstāva piekabi.

Pārbaudiet savu transportlīdzekli

Vilkšanas drošība sākas ar jūsu vilcēja transportlīdzekli. Vai esat sekojis līdzi transportlīdzekļa apkopei? Kad pēdējo reizi balansējāt un mainījāt riepas vai mainījāt eļļu? gadā Satiksmes ministrija Ontario pieprasa arī ikgadējas pārbaudes personīgās lietošanas kravas automašīnām un piekabēm. Pārbaudiet, kādas ir jūsu vietējās prasības. Ņemiet vērā, ka dažiem transportlīdzekļiem, piemēram, skolu transportlīdzekļiem un komerciālajiem pasažieru transportlīdzekļiem, ir jāveic ikdienas pārbaudes.

Pārbaudiet riteņus

Ja jums kādreiz ir bijis RV, jūs, iespējams, esat redzējis brīdinājumu: “Var rasties riteņu atdalīšanās.” Kanādas amatpersonas ir informētas par šo problēmu, taču uzskata, ka vadītāji ir atbildīgi par riteņu atdalīšanu un nodarītajiem ievainojumiem vai bojājumiem. Naudas sodi Ontario var sasniegt USD 5000. Noteikti pārbaudiet savus riteņus pirms un pēc brauciena. Ja jums ir īpaši garš ceļojums, pārbaudiet riteņus, kad apstājas, vai nav degvielas.

Apstipriniet ceļu satiksmes noteikumus

Vietējie ceļu satiksmes noteikumi un normas dažādās jurisdikcijās var atšķirties. Tas var noteikt, kā jūs izturaties pret konkrētām zīmēm vai kam ir priekšroka. Ja plānojat vilkt alumīnija plakanstāva piekabi ārpus vietējās teritorijas, ziniet, ko sagaidīt. Atcerieties, ka velkot vienmēr ir daudz grūtāk apstāties, it īpaši, ja jūsu velkošais transportlīdzeklis un piekabe ir sapakoti.

Apstipriniet laika apstākļus

Arī laika apstākļi var ietekmēt to, cik viegli ir vilkt piekabi. Pārbaudiet, vai jūsu paredzētajā galamērķī būs ledus vai sniegs. Ja ir vietas, kur var būt nepieciešams vilkt ar kravu augšup vai lejup, pārdomājiet maršrutu. Dažos gadījumos jums var būt nepieciešams šo ceļojumu atlikt pavisam. Kā saka vecais teiciens: labāk droši nekā atvainoties.

Uzmanieties, novietojot automašīnu stāvvietā

Lielākā daļa cilvēku piekrīt, ka vilkšana var būt bīstama, atrodoties ceļā. Tomēr tas, kā un kāpēc jūs velkot, var radīt apdraudējumu, novietojot automašīnu stāvvietā. Tie var izraisīt paslīdēšanu, paklupšanu un kritienus. Apsveriet iespējamos apdraudējumus, kas saistīti ar jūsu slodzi un dzīvesveidu, un attiecīgi plānojiet, lai tie neapdraudētu jūs un citus. Tas ir īpaši svarīgi, ja transportējat ķīmiski bīstamu materiālu.

Nodrošiniet alumīnija plakanā klāja kravas

Ja kravas nenostiprināt, jūs un citi satiksmes dalībnieki var tikt pakļauti riskam. Nenostiprinātas kravas var uzkrist uz ceļa un izraisīt negadījumus vai kļūt par bīstamiem šāviņiem gājējiem. Dažreiz kravas tikai pārvietojas, bet paliek uz piekabes. Pat tas var kļūt bīstams, jo tas ietekmē piekabes darbību. Dažos apstākļos nevienmērīga slodze var izraisīt piekabes šūpošanos vai pat nazi.

Plāns gāzei

Ja iepriekš neesat velkjis ar savu konkrēto velkošo transportlīdzekli, pieņemiet, ka jūsu transportlīdzeklis patērēs vismaz divreiz vairāk gāzes. Tas var būt pārspīlēti, taču tas var pasargāt jūs no nepatikšanām. Daži pieredzējuši torņi ceļo ar papildu gāzes krūkām un tur tās piepildītas. Citi nodrošina, ka tiek uzpildīta puse no tvertnes un plāno maršrutus, kas samazina garus bezgāzes pakalpojumu posmus. Sekojiet līdzi savam gāzes rādītājam un nobraukto stundu vai jūdžu skaitam, lai varētu labāk novērtēt degvielas nobraukumu laika gaitā.

Neatkarīgi no tā, vai velkat darbu vai izklaidi, pieredze var būt aizraujoša. Saglabājiet to aizraujošu visu pareizo iemeslu dēļ, ievērojot šos un citus drošības padomus. Ņemiet vērā, ka drošība ietver konkrēto iegādāto piekabi un tās uzbūves kvalitāti. Pārbaudiet mūsu augstas kvalitātes bortu piekabe inventārs šodien.