DYSON AIR WRAP

1
DYSON AIR WRAP

DYSON AIR WRAP APSKATS

Mani mati vienmēr ir bijuši mana lielākā “lieta”… Man vismaz reizi mēnesī jautā, kā izlocīt matus. Šī gada sākumā man nācās diezgan daudz nogriezt, jo mani mati bija TIK bojāti. Man vienmēr ir bijuši ļoti biezi mati, un man ar tiem nekad nav bijušas problēmas. Bija tikai divas lietas, par kurām es domāju, ka mani mati varētu būt tik bojāti — lokšķēres un stress.

Diemžēl es vienmēr saskaros ar stresu un nemieru… Kurš gan šogad nav?! CBD lietošana ir ļoti palīdzējusi tikt galā ar stresu, taču es salocīju matus gandrīz katru dienu! Tātad, kas man bija jādara ar to?? Trīs vārdi: Dyson Airwrap.

DYSON AIR WRAP APSKATS

IEPIRKTIES DYSON PRODUKTI


DYSON AIR WRAP APSKATS

DYSON AIR WRAP APSKATS

matu produkti no Nordstrom

matu produkti no Nordstrom

matu produkti no Nordstrom

Man ir bijis Dyson matu žāvētājs nu jau pāris gadus un esmu ar to apsēsts. Tāpēc, kad uzzināju par gaisa apvalku, es zināju, ka man ir jāiegulda un jāizmēģina. Galvenokārt tāpēc, ka tas neizmanto ārkārtēju karstumu, piemēram, lokšķēres. Es mīlu savu lokšķēres, bet es varu teikt, ka tas izraisīja tik daudz bojājumu.

The Dyson Airwrap burtiski izmanto tikai gaisu, lai piesaistītu matus mucai. Es teikšu, ka ar to es nesaņemu tik stingru loku, bet es tomēr dodu priekšroku viļņu izskatam. Šī lieta nav tikai līdzeklis matu saritināšanai. Ir 6 piederumi matu žāvēšanai, lokošanai, izlīdzināšanai un apjoma palielināšanai. Mans frizieris pat teica, ka šī noteikti ir labākā!

Es gandrīz vienmēr pērku savus skaistumkopšanas un matu produktus no Nordstrom. Turklāt šobrīd viņi veic bezmaksas dāvanu iesaiņošanu, un es neesmu dāvanu iesaiņošanas cienītājs! Ja neesat pievienojis Dyson Airwrap savā Ziemassvētku sarakstā, taču dariet to pēc iespējas ātrāk, jo jūs to nenožēlosit!


fotogrāfijas: Beckley Co.

*Paldies Nordstrom par šīs ziņas sponsorēšanu. Visi viedokļi ir mani pašu.