DIENAS GRIMA RUTĪNA

1
DIENAS GRIMA RUTĪNA

Ikdienas grims — vienas mazas blondīnes grims taukainai ādaiIr pagājuši 3 gadi, kopš es publicēju ziņas par saviem ikdienas kosmētikas produktiem… Bet tas jums parāda, cik ļoti man patīk daudzi no šiem produktiem! Es neesmu liela grima cilvēks… Man labāk padodas matu veidošana! Tomēr pēdējā laikā esmu saņēmis daudz komentāru par to, cik labi ir izskatījies mans grims. Varbūt tās ir acu ēnas, ko es tagad valkāju ikdienā? Vai visas lietas, ko esmu darījis, lai mana āda izskatītos lieliski? Vai arī es vienkārši valkāju kosmētiku, haha. Es nezinu, bet es pieņemšu komplimentus!

Man ir ļoti taukaina āda, tāpēc es nevēlos valkāt daudz smagas kosmētikas visas dienas garumā. Gadu gaitā es beidzot esmu sašaurinājis savus iecienītākos produktus taukainai un ar pūtītēm pakļautai ādai, tāpēc sāksim ar manu ikdienas grima rutīnu.

MANA DIENAS GRIMA RUTĪNA

5 MIN GRIEŽA PRODUKTI

Charlotte Tilbury acu krāsas korektors
Tarte formas lente (zem acīm)
Laura Mersier acu ēnas
Mēness gaisma
Smilšu spīdums
Iestatīšanas pulveris
Laura Mersier pulveris
Lancome dubultās apdares marķieris (bronza)
Šarlotes Tilberijas Glowgasm zizlis
(izmantot kā vaigu sārtumu)
Urban Decay acu zīmulis vai Bobbi Brown acu zīmulis
Charlotte Tilbury skropstu tuša
Urban Decay Setting Spray
Kevyn Aucoin lūpu kontūrzīmulis
ColorScience dzidrs lūpu spīdums

Ikdienas grims — Brūka Bērneta grims taukainai ādai

PILNA SEJAS GRIMACIJA

Charlotte Tilbury acu krāsas korektors
Tarte formas lente (zem acs)
Charlotte Tilbury Airbrush nevainojams tonālais krēms
Laura Mersier pulveris + Iestatīšanas pulveris
Šarlotes Tilberijas marķieris
Laura Mersjē Bronzere
Šarlotes Tilberijas sārtums
Bobbi Brown acu zīmulis (apakšējās skropstas)
Laura Mercier acu zīmulis (augšējās skropstas)
Laura Mersier acu ēnas
Mēness gaisma
Rozzelta
Smilšu spīdums
Intensīva mēness gaisma vai varš
Ametists
Anastasijas uzacu zīmulis

Ikdienas grims — vienas mazas blondīnes grims taukainai ādai

Es vienmēr sāku ar labu SPF mitrinātājs jo beidzot es labāk rūpējos par savu ādu. Runājot par SPF… Ja vēlaties labu SPF, izmēģiniet It Cosmetics CC krēms jo tas ir SPF 50! Visbeidzot, es nekad nezināju, cik izdevīgs bija zem acu marķieris, līdz es devos uz NYFW pirms gadiem. Esmu izmēģinājis vairākus citus, bet tikko sāku lietot Tarte formas lente ko acīmredzot ikviens, kurš zina grimu, izmanto šo materiālu.

Vienas mazas blondīnes ikdienas grims

Vienas mazas blondīnes grims taukainai ādai
Aplauzums taukainai ādai |  Viena maza blondīne

Parunāsim aci pret aci…

Vairākus gadus esmu cīnījusies ar cistiskām pūtītēm, tāpēc vienmēr vēlos lietot produktus, kas mani neizjauks. Lielāko daļu dienu, ja man ir steiga, es parasti valkāju tikai acu zīmuli, skropstu tušu un pūderi. Tāpēc man noteikti vajadzēja labu ikdienas pūderi. Laura Mersier gludās apdares tonālais pulveris ir bijis mans “god-to”, jo pēc dažiem pētījumiem tas ir viens no vienīgajiem pulveriem ādai ar noslieci uz pinnēm.

Pēdējā gada laikā es beidzot uzzināju, kā izdarīt izgaismotāju. ES mīlu Charlotte Tilbury marķieris zizli, jo to ir tik viegli uzklāt. Turklāt, ja jūs nekad iepriekš neesat izmantojis iestatīšanas pulveri, es to ļoti iesaku. Īpaši tādiem cilvēkiem kā es, kuriem ir taukaina āda.

Visbeidzot, es vēlos runāt par savu iecienītāko kosmētikas produktu… Laura Mersier acu ēnas! Šīs lietas ir paredzētas tādiem manekeniem kā es, kuriem vienkārši neder acu ēnas! Tie ir nopietni muļķīgi. Jūs vienkārši berzējiet tos un sajauciet ar otu. Tik vienkārši.

Kā jau teicu… Es esmu matu meitene, nevis kosmētika, tāpēc labāk ir ātri!