CASALUNA MĒRĶĀ

4
CASALUNA MĒRĶĀ

Casaluna pie mērķa

Pagājušajā mēnesī es vispār NEBŪU labi gulējis… Tā kā Džekssons (mans suns) nomira un viņam tika veikta olnīcu cistu noņemšanas operācija, mana garīgā un fiziskā veselība nav bijusi vislabākajā līmenī. Mana gulētiešanas rutīna ir izgājusi pa logu, bet es tiešām cenšos pie tā atgriezties. Man šobrīd ir jākoncentrējas uz savu miegu, jo nākamajos pāris mēnešos notiks daudz lietu, kas var atkal izjaukt situāciju. Lielākā korekcija… Es pārvietojos.

CASALUNA MĒRĶĀ

Tā kā es uz laiku kaut kur pārvācos, līdz iegādāšos māju, vissvarīgākā istaba būs mana guļamistaba. Bija vajadzīgi gandrīz visi 4 dzīves gadi šajā mājā, lai beidzot iekārtotu savu guļamistabu tā, kā es to vēlējos. Target vienmēr ir viena no pirmajām vietām, kur es skatos, iepērkoties mājas dekorēšanai. Esmu par 99% pārliecināts, ka katrā manas mājas istabā ir kaut kas no Target. Kad jaunā Casaluna mājas līnija uzsākta Es gribēju izmēģināt viņu produktus!


Casaluna pie mērķa

Casaluna pie mērķa

Casaluna pie mērķa

Casaluna pie mērķa

mājas preces

mājas preces

Es nebiju liela sava segas pārvalka cienītāja, tāpēc pirmā lieta, kas pievērsa manu uzmanību no Casaluna līnija bija viņu lina segas pārvalks. Iemesls, kāpēc es devos ar veļu, bija tāpēc, ka, ja tas saburzās, tas ir tīšām, ha. Pārsteidzoši, tas tiešām nemaz tik slikti nesaburzās!

Turpinot iepirkties, es atradu šo kupla adīta sega lai aizstātu pagaidu metienu, kas man bija gadiem ilgi. Šī ir DAUDZ kvalitatīvāka nekā vecā sega. Ja nevarat pateikt, arī Kūperam ļoti patīk šī sega. Viņš noteikti apstiprina Casaluna produkti!

Ērta gulta ir vissvarīgākā jebkuras telpas sastāvdaļa labam nakts miegam.

Esmu pārliecināts, ka mēs visi varam vienoties, vai ne? Tomēr es patiešām esmu mēģinājusi sākt gulēt ar difuzoru, jo lavandas smarža patiešām palīdz man gulēt. Tagad lielāko daļu laika es aizmirstu to ieslēgt pirms aizmigšanas, bet es atradu šo istabas aerosols kurā ir lavandas notis, un es to mīlu. Es to turēju tieši pie gultas, tāpēc atceros to izsmidzināt katru vakaru pirms aizmigšanas.

Ne tikai dara Casaluna ir plašs mājas dekorēšanas produktu klāsts, piemēram, gultas piederumi, vanna un smaržas, taču tas ir ļoti izdevīgi! Ir dažas lietas, kurām es tērēšu daudz naudas, jo vēlos augstākās kvalitātes kvalitāti, un mana gulta ir viena no tām. Tomēr ar Casaluna Produkti Es iegūstu labāko no abām pasaulēm. Augstā kvalitāte patiešām ir nesalīdzināma ar citiem produktiem, ko esmu izmantojis agrāk. Nemaz nerunājot… Viņu produkti ir radīti no vienmērīgām temperatūru līdzsvarojošām šķiedrām, kas man ir ļoti vajadzīgas! Es guļu kā maza krāsns!


fotogrāfijas: Beckley Co.

*Paldies Target par šīs ziņas sponsorēšanu. Visi viedokļi ir mani pašu.