CallBox krātuve | Uzglabāšanas un pārvietošanas risinājumi — viena maza blondīne

4
CallBox krātuve |  Uzglabāšanas un pārvietošanas risinājumi — viena maza blondīne

CALLBOX STORAGE apskats

PĀRVĒLĀos AR zvana kastītes KRĀTUVI!

Jā, mēs pārcēlāmies! Neuztraucieties, es joprojām esmu Dalasā… Es patiesībā neesmu pārāk tālu no savas vecās vietas. Pagājušajā vasarā es nolēmu pārdot savu pilsētas māju, jo man bija vajadzīgas izmaiņas. Es biju pilsētas mājā 4 gadus, kas ir apmēram tik ilgi, cik ilgi es gribēju tur būt, kad to iegādājos. Es noteikti gribēju pārmaiņas, bet vēl svarīgāk es gribēju atbrīvoties no parādiem. Pagājušajā gadā es biju diezgan saspringts ar finansēm, un tad, kad skāra COVID, tas bija vēl lielāks stress.

Sākumā man nebija nodoma pirkt citu māju vismaz gadu. Es tiešām biju atradis vietu, kur dzīvot nākamajam gadam, kad novembrī pārdevu savu vietu. Es joprojām gribēju meklēt mājas, bet īsti necerēju kaut ko atrast. Īpaši tajā cenu diapazonā un apgabalā, kurā vēlējos atrasties… Šī māja beidzot atgriezās tirgū un bija tajā cenu diapazonā, kādu es vēlējos! Es biju apskatījusi šo māju oktobrī, bet mani tas īsti neinteresēja. Kad tas atgriezās tirgū, es nolēmu vismaz to apskatīt.

Pārsteigums… Es nopirku māju! Tas tiešām bija viss, ko es meklēju, un kopš es uzzināju, ka man ir kucēns, tam ir ideāls pagalms! Gatavs un darīts! Nu kaut kā… Maza problēma… Man nebija, kur dzīvot mēnesi starp savas pilsētas mājas pārdošanu un šīs mājas slēgšanu. Sh*t.

Par laimi, CallBox krātuve nāca sajūgā!

Viņi mani izveda no pilsētas mājas, mēnesi glabāja visu manā mājā un pārcēla uz manu jauno māju! Ļaujiet man tikai teikt… tie ir brīnišķīgi!

CALLBOX STORAGE apskats

pārvietojas ar CALLBOX STORAGE

pārvākšanās serviss Dalasa

kā uzglabāt lietas, pārvietojoties

zvanu kastes kustinātāji

Ir daži iemesli, kāpēc es izvēlējos izmantot CallBox krātuve, taču lielākais iemesls acīmredzot bija visu savu lietu glabāšana drošā telpā ar kontrolētu klimatu. Turklāt viņi VISAM uzliek svītrkoda atzīmi, lai viņi zinātu, vai kāds no jūsu krājumiem pazūd/bojājas/utt. Svītrkodā ir arī tas, ka tas importē visas jūsu preces savā tīmekļa vietnē, lai jūs jebkurā laikā varētu pieprasīt preces saņemšanu no krātuves!

Tā ir tik lieliska koncepcija, jo esmu pārliecināts, ka daudziem no jums, piemēram, man, jūsu mājā nav daudz krātuves. Māja, kuru nopirku, ir mazāka, tāpēc, ja man ir nepieciešams uzglabāt lietas, piemēram, svētku dekoru CallBox krātuve atbrauks paņemt un piegādāt preces BEZ MAKSAS!

Zvanu kastītes GLABĀŠANAS PRIEKŠROCĪBAS

  • BEZMAKSAS SAŅEMŠANA: ja viss ir iepakots un gatavs, nav jāmaksā par darbu, lai atnāktu visu paņemtu, nofotografētu un nogādātu uz noliktavu
  • FOTO INVENTORS: katra kaste, katra mēbele, mākslas darbs u.c. tiks iekļauts tiešsaistes fotoattēlu uzskaitē par to, kas ir jūsu Callbox plānā
  • PIEGĀDE: ik pēc 30 dienām mūsu klienti saņem papildu piegādi līdz 5 parasta izmēra precēm vai saņemšanu
  • VIETAS: DFW, Ostina, Hjūstona, Fīniksa un Sietla
  • ATBRĪVOT VIETAS: Mājas pārkārtošana pirms tās nonākšanas tirgū, skaita samazināšana, mājsaimniecību apvienošana, renovācijas projekti, sezonas uzglabāšana (apģērbs, dekorācijas, kempinga piederumi), pāreja no mājokļa pārdošanas un aizkavēšanās laiks pirms pārcelšanās uz jaunu māju – sarakstu var turpināt!

Ja jūs pārvietojaties vai vienkārši nepieciešama uzglabāšanas vieta, es tiešām nevaru ieteikt CallBox krātuve pietiekami! Viņi bija ļoti labi, ļoti jauki/izpalīdzīgi un gāja ne tikai.

Klikšķis šeit reģistrēties vai piezvanīt viņu komandai un pieminēt manu piedāvājumu zemāk!

Saņemiet 35% atlaidi saviem pirmajiem 3 mēnešiem, izmantojot kodu: ONESMALLBLONDE35