ASPEN CEĻOJUMA CEĻVEDIS

1
ASPEN CEĻOJUMA CEĻVEDIS

Dažreiz es domāju, kāpēc es dzīvoju Teksasā… Tas ir jautājums, ko sev uzdodu pēc katra ceļojuma. Es domāju, ja es varētu vismaz dzīvot kaut kur citur augusta mēnesī, es to ņemšu. Esmu pārliecināts, ka lielākā daļa no jums man piekristu, vai ne? Aspen 100% būtu mana dzīvesvietu saraksta augšgalā vasarā. Es uzaugu, dodoties uz Kolorādo kalniem, tāpēc šķiet, ka tas ir tas, kas man ir jādara. Es atceros, kā braucām kalnos ar mūsu “lielo zaļo furgonu” un vienmēr ar nepacietību gaidīju, kad varēšu pabarot burundukus! PS Tas bija arī šī pēdējā brauciena spilgtākais notikums.

Tā kā esmu bijis Aspen apgabalā vairākas reizes, un man ir jauns klients Muse konsultanti tur augšā es domāju, ka ir pienācis laiks izveidot ceļvedi. Būtībā tas ir viss, kas man patīk šajā apgabalā! Kopš 2021. gada jūnija esmu bijis četras reizes, tāpēc man šķiet, ka tagad zinu kaut ko vai divas par šo apgabalu…

Es dodu priekšroku pārgājieniem, nevis daudzām citām vasaras aktivitātēm brīvā dabā. Lai gan jūnija pārgājienā satikties aci pret aci ar pelēko vilku bija pieredze, kas gandrīz mainīja manas domas… Mēs ar bijušo draugu bijām tik tuvu, ka aizvērām viņam acis un ieraudzījām trusi, kas viņam bija mutē. Godīgi sakot, man nav ne jausmas, kas notika manā galvā tajā sekundes daļā, bet paldies Kungam, ka viņš aizbēga. Jebkurā gadījumā ir dažas pārsteidzošas pārgājienu takas!

Turklāt tā acīmredzot ir lieliska vieta, kur doties slēpot ziemā, bet es dodu priekšroku pēcslēpošanai.

ASPEN CEĻOJUMA CEĻVEDIS

Sadalīsim to pēc: restorāniem, viesnīcām un aktivitātēm/pārgājienu takām! Ja esat tāds pats kā es, tad pirmā lieta, ko es daru pirms atvaļinājuma, ir meklēt, uz kuriem restorāniem es došos… kāds cits? Tad es izdomāšu, ko darīt, kamēr esmu tur, lai sadedzinātu kalorijas.

MĪLĪKIE RESTORĀNI

AQUOLINE

Neticami makaroni un tik mājīga atmosfēra. Viņiem ir arī viens no mūsu iecienītākajiem vīniem, ko sauc par Gaja!

AJAX TAVERNA

Viņu čīzburgers un trifeļu frī kartupeļi ir AH-MAZING! Lieliski, lai padalītos ar kādu pusdienās un pabaudītu saldo – tas ir tik garšīgi!

BETULA

Mēs tikāmies ar maniem puišiem, klientu un viņa sievu šeit vakariņās jūnijā… Es biju apsēsts. Viņiem ir šis tekilas dzēriens, kas ir glītā mazā putnu glāzē, un tas ir TIK garšīgs. Arī ēdiens ir neticams, taču jumta noskaņas patiešām ir tas, par ko tas viss attiecas.

BEAR DEN

Trīs vārdi… Pikantā trifeļu aioli. Vai man ir jāsaka vairāk? Es to saņēmu uz savas olu sviestmaizes un iegāju pārtikas debesīs. Tā ir visjaukākā mazā mājiņa, kas apkalpo visas lietas. Mēs devāmies uz vēlajām brokastīm, kuras es ļoti iesaku, jo arī viņu kafija bija viena no labākajām, ko esmu dzērusi.

TAVAS MĀJAS

Šis ir manā sarakstā jau kādu laiku, bet man joprojām nav bijusi iespēja doties! Esmu dzirdējis, ka tā ir neticama Itālijas vieta, tāpēc ticiet man, kad saku, ka braukšu nākamreiz. Man ir vienalga, vai mans funkcionālās medicīnas ārsts lika man atteikties no lipekļa…

NOSVEIKA STEIKS

Ja jūs šeit nesaņemat liesmojošo desertu, jūs esat idiots. Viena no LABĀKĀM lietām, kas man jebkad ir bijusi manā dzīvē. Nepārprotiet mani, arī steiks ir brīnišķīgs. Pat nezinu vai atceros, jo biju tādā ēdiena apjukumā, cik garšīgi viss garšoja. Viņu bārs ir patiešām jautrs un lieliskas noskaņas arī dzērieniem!

KLĀRKA ASPENA

Mana absolūtā vieta, kamēr esmu ciemos. Viss ir vienkārši… labi. Tas ir ikdienišķs, taču mājīgs. Laba atmosfēra. Lieliski ēdieni un dzērieni. Mēs šeit pusdienojām 3 reizes no 5 dienām, kad bijām tur februārī. Vai tas kaut ko izsaka?! Turklāt, ja jūs esat tāda mac n’ siera meitene kā es, tad jums OBLIGĀTI jāpasūta “Shells & Cheese” ar gabaliņu krabju savam galvenajam ēdienam — par to bija jāmirst. Burtiski.

FRANČU ALPU BISTRO

Es aizmirsu, cik labs ir šis Aspen mīļākais… Siera fondī. Tas ir viss, kas jums jāzina.

J-BAR VIESNĪCĀ JEROME

Tā ir Aspenas noskaņa. Vienmēr laba vieta jebkura iemesla dēļ.

GAĻAS UN SIERA VEIKALS

Dodies pusdienot un pasūti itāļu dzirnaviņas! Tik garšīgi. Uzmanību, ka viņi nepieņem rezervācijas, tāpēc iesaku pierakstīt savu vārdu un pēc tam iepirkties, līdz galdiņš ir gatavs.

MATSUSHISA

Daži no labākajiem suši un japāņu ēdieniem! Tas ir dārgi, bet tā vērts – it īpaši, ja varat doties kopā ar grupu un dalīties ar šķīvjiem!

BALTĀS MĀJAS KROGGS

Daļa no Hillstone restorānu grupas, tāpēc ļoti līdzīga ēdienkarte Honor Bar, Hillstone & R+D Kitchen! Macho salāti un franču dips ir iecienītākie!

GĀJIENU TAKAS

Pirmkārt, ir TIK daudz pārgājienu taku, kas jums patiešām ir jāizpēta, pirms to izvēlaties. Gandrīz katru reizi, kad esmu veicis pārgājienu, tas VIENMĒR aizņem ilgāku laiku, nekā paredzēts. Turklāt jums ir jāvalkā slāņi, jo laikapstākļi mainīsies, tiklīdz jūs sāksit palielināt savu augstumu! Paņemiet līdzi mugursomu un vairāk ūdens, nekā domājat.

MARŪNU Zvaniņi

Tik brīnišķīgs skats, kad nokļūstat ezerā! Profesionāla padoms: nomājiet e-velosipēdus un brauciet uz taku no Aspenas centra! Tas ir aptuveni 14 jūdžu velobrauciens katrā virzienā, taču elektriskais velosipēds padara to par brīze, un tas ir lielisks veids, kā apskatīt pilsētu!

AMERIKĀŅU EZERS

Šis ir pārgājiens, kurā mēs saskrējāmies ar vilku un lija… ļoti jautri. Bet tiešām, tiklīdz jūs piekļūstat ezeram, tas ir lieliski. Teikšu, ka šis ir diezgan grūts pārgājiens. Tas ir tikai aptuveni 3 jūdzes, taču tās ir lielas augstuma izmaiņas! Turklāt ir zona, kurā jūs kāpjat pāri milzīgai akmeņu zonai.

KATEDRĀLES EZERS

Mēs nedevāmies pārgājienā pa šo taku, jo Amerikas ezeram vajadzēja būt vieglākam, tāpēc tagad, kad es to izdarīju, es domāju, ka varu tikt galā ar šo taku!

NEATKARĪBAS PASĀTE

Mēs pamodāmies līdz 36 grādu temperatūrai jaukā augusta dienā, tāpēc, ja ārā ir aukstāks, es noteikti ieteiktu braukt pa pāreju un veikt dažas no takām. Lūk, kur zemāk ir klinšu alas bilde!

IEDZĪVOTĀS VIESNĪCAS

MAZĀ NELLA

Ideāla vieta tieši kalna pakājē. Tur visi dodas slēpot Aprés! Ļoti draudzīgs personāls un ļoti jauks baseins. Viņiem ir arī vīna bāra telpa, kas ir tik jautra.

VIRCROJS SNIEGA MASSA

Absolūti PATĪK šeit palikt augustā! Tas ir ļoti mierīgs, un tajā ir viens no maniem iecienītākajiem restorāniem. Lieliska vieta, kur slēpot, slēpot, un kalnā ir nedaudz vieglāk slēpot nekā Aspenā. Istabas bija arī ļoti plašas ar mini virtuvi, kas ir lieliski piemērota ikvienam, kas vienkārši vēlas gulēt ziemas guļā.

VIESNĪCA JEROME

ST. REGIS ASPEN

Ja jums ir nauda, ​​lai paliktu šeit, tad noteikti dariet to, haha. Ieejot viesnīcā, jūs vienkārši jūtaties patīkami kā citā valstī. Viņu spa ir arī neticams!

Acīmredzot tas ir atkarīgs no tā, kurā gadalaikā jūs apmeklējat Aspenu, taču jūs varat atrast tērpu idejas vasarai un ziemai, kas palīdzēs jums izlemt, ko iesaiņot! Aspen ir nedaudz iedomātāka, taču jūs atradīsit cilvēkus visās dažādās lietās. Ja jūs dzīvojat šeit, Dalasā, tad domājiet par to šādi… Aspen = Dalasa. Snowmass = Fortvērta.

Pēc mana pēdējā ceļojuma es ceru atgriezties reizi ceturksnī, tāpēc es atjaunināšu šo ceļvedi, cik vien iespējams!