Ainavas labiekārtošanai būtiska ir alumīnija plakanstāva piekabe.

1
Ainavas labiekārtošanai būtiska ir alumīnija plakanstāva piekabe.

Kāpēc plakanā stāva piekabe ir ideāli piemērota ainavu veidošanai

Jūs esat savācis instrumentus, kas nepieciešami jūsu pavasara ainavu veidošanas plāniem. Neatkarīgi no tā, vai veicat DIY projektu mājās vai velkat savu aprīkojumu profesionālam darbam, jums ir nepieciešams drošs un efektīvs veids, kā pārvadāt savu āra aprīkojumu. Ieejiet alumīnija plakanajā klājā. Tā ir viena no populārākajām ainavu piekabēm, kas šodien ir pieejamas, un lūk, kāpēc.

Alumīnija plakanā klāja piekabes ir daudzpusīgas

Āra darbiem varat izmantot visu veidu piekabes, taču alumīnija bortiem ir īpašas īpašības, kas padara tās lieliski piemērotas aktīviem projektiem, piemēram, ainavu veidošanai. Ar šāda veida piekabi jūs varat:

 • Ātri iekraut un izkraut aprīkojumu
 • Vāciet lielus, smagus priekšmetus
 • Pārvadājiet dzīvus augus un kokus
 • Pārvietojiet mulčas maisus
 • Nogādājiet atkritumus uz poligonu

Šis īsais saraksts ir tikai sākums tam, ko varat darīt. Alumīnija plakanie klāji ir noderīgi praktiski jebkurā darba vietā, liela vai maza. Dažos modeļos jūs varat iekraut savu kravu ne tikai no aizmugures, bet arī no augšas un sāniem.

Tie ir viegli, bet spēcīgi

Ainavu veidošanai parasti ir nepieciešama liela kustība darba vietā, it īpaši, ja šī vieta ir liela komerciāla teritorija. Tajā pašā laikā jūsu komunālajai piekabei ir jābūt izturīgai pret nodilumu un nolietošanos bez lielgabarīta leņķiem vai smagnējām malām. Viena no alumīnija plakanstāva piekabes labākajām īpašībām ir tās vienkārši izstrādātais vieglais rāmis. To ir viegli pārvietot, nezaudējot izturību vai vilkšanas jaudu. Zālāju kopšanas preces var droši un ātri iekraut un izkraut, pārvietojoties no vienas vietas uz citu, tādējādi ietaupot laiku un pūles. Apzaļumošana un dārzkopība jau ir fiziski aplikta ar nodokļiem; viegls vilcējs var palīdzēt samazināt slogu uz ceļiem, muguru un pacietību.

Kāpēc Flatdeck piekabe

Tie ir pieejami dažādos izmēros

Izmantojot alumīnija borta piekabi, jums nav jātērē vieta vai jācenšas sabāzt pārāk daudz instrumentu un materiālu pārslogotās kravas automašīnas aizmugurē. Alumīnija plakanie klāji ir pieejami dažādos izmēros, lai jūs varētu nepārsniegt savu budžetu un izvēlēties modeli, kas ir ideāli piemērots jūsu ainavu veidošanas vajadzībām.

Izvēloties jaunās piekabes izmērus, ņemiet vērā savu instrumentu izmēru un svaru, kā arī sava darba raksturu. Vai jūs plānojat apgriezt kokus ar gariem zariem, kas jums būs jāatbrīvojas? Kā ar smagās pļāvēja pārvietošanu? Aprīkojuma detalizēta noteikšana var palīdzēt noteikt piekabes vajadzības un sašaurināt meklēšanu. Pēc tam, izmantojot mūsu atlases rīks, varat izvēlēties piekabes garumu, platumu un nepieciešamo asu skaitu. Mūsu alumīnija plakanā klāja piekabes ir līdz 24 pēdām garas un 96 collas platas, nodrošinot daudz vietas, lai droši uzglabātu jūsu zāliena kopšanas aprīkojumu dažādiem darbiem.

Tos ir viegli pielāgot

Viena no labākajām lietām plakanā piekabē ir tas, cik viegli to ir pielāgot atbilstoši jūsu vajadzībām. Alumīnija plakanām gultām ir pieejams plašs piederumu klāsts, piemēram:

 • Rīku kastes
 • Gaismas stieņi
 • Alumīnija diski
 • Alumīnija sliedes
 • Uzmavas
 • Mietes, vinčas un siksnas
 • Rampas

Tie ir piemēroti ne tikai dārzam

Alumīnija borta piekabe ir daudzpusīga gan darbā, gan ārpus tā, padarot to par neticami drošu ieguldījumu kopumā. Piemēram, ar parastā plakanā klāja klīrensu jūs varat viegli iekraut un izkraut transportlīdzekļus, piemēram, visurgājējus vai sniega aprīkojumu. Tas ir arī degvielas patēriņa ziņā efektīvāks un videi draudzīgāks nekā daudzas kravas automašīnas.

Katram zāliena kopšanas darbam ir savas unikālās prasības, un katram ainavu veidotājam, neatkarīgi no tā, vai tas ir profesionālis vai mākslinieks, ir savas finansiālās un fiziskās robežas. Apskatiet mūsu plašo augstas kvalitātes piekabju izvēli no cienījamiem izplatītājiem, lai atrastu perfektu atbilstību savām ainavu, dārzkopības un vilkšanas vajadzībām.