6 padomi, kā uzglabāt komunālo pakalpojumu vai plakanu piekabi

0
6 padomi, kā uzglabāt komunālo pakalpojumu vai plakanu piekabi

Padomi par glabāšanas padomi jūsu utilītai vai Flatdeck treileram

Pavasarī un vasarā jūs varat daudz izmantot alumīnija plakanstāva piekabes vai komunālo pakalpojumu piekabes. Taču, tiklīdz laikapstākļi sāk kļūt vēsāki un zeme sasalst, iespējams, nāksies nolikt piekabi ziemai. Jums var rasties kārdinājums vienkārši atrast labu stāvvietu un noņemt piekabi, taču tas var to sabojāt. Veiciet šīs darbības, lai nodrošinātu, ka jūsu piekabe ir gatava lietošanai, kad tas atkal būs vajadzīgs siltākajos mēnešos.

1. Izvēlieties piemērotu vietu

Daļa no Millroad pielāgotu piekabju iegādes priekšrocībām ir tāda, ka varat izvēlēties sev piemērotākos izmērus, nevis pieņemt standarta izmēru. Tas nozīmē arī to, ka, kad pienācis laiks to uzglabāt, jums ir jāatrod vieta, kur to ievietot.

MWD18-5 plakanā stāva piekabe, kuras garums ir 23 pēdas vai vairāk, neietilps vietā, kas paredzēta MS46HT komunālajai piekabei, kura ir tikai 6–8 pēdas gara. Tāpat, lai gan jūs varat uzglabāt MS412 komunālo piekabi, kas ir tikai 12 līdz 16 pēdas gara objektā, kas paredzēts 24 pēdu MWD20-7 plakanā klāja novietošanai, tas ir vietas izniekošana, ja vien jums nav arī citas 10 pēdas garas piekabes. ko vēlaties saglabāt tajā pašā struktūrā.

2. Nosedziet piekabi

Lai gan piekabes glabāšana iekšpusē ir visefektīvākā aizsardzība pret laikapstākļiem, iespējams, ka jums nav pieejama nepieciešamā iekšējā uzglabāšanas vieta. Ja piekabe ir jānovieto ārā, uzliekot aizsargpārsegu, var novērst laika apstākļu ietekmi un izbalēšanu, pasargājot to no elementiem.

Lai gan vākam nav jābūt pielāgotam piekabei, tam jābūt pietiekami lielam, lai to pilnībā aptvertu. Ja piekabei ir rampas, piemēram, MF1480 plakanstāva piekabe vai MS48 komunālā piekabe, jums tas jāņem vērā, izvēloties atbilstoša izmēra segumu.

3. Samaziniet spiedienu

Pat tad, ja piekabe nav noslogota, tās svars var radīt spiedienu uz riepām un piekares sistēmu, ja tā ilgstoši netiek izmantota. Jūs varat samazināt spiedienu, paceļot piekabi ar domkratu, kamēr tā atrodas noliktavā. Dariet to, sakraujot divas betona bloku rindas vai sagatavojot divas koka sijas pietiekami augstu no zemes, lai piekabe varētu uz tām balstīties, nesaskaroties riepām.

4. Aizsargājiet riepas

Jūsu piekabes riepas var izžūt un sākt veidot plaisas, ja tās kādu laiku netiek izmantotas. Jūs varat novērst riepu izžūšanu un plaisāšanu, apsmidzinot riepu gumiju, īpaši ap gaisa vārstu, ar aizsargpārklājumu un pilnībā piepūšot tās pirms uzglabāšanas. Ja jums ir piekabe ar rezerves riepām, piemēram, MS410 komunālā piekabe, rezerves daļām ir jāsaņem tāda pati attieksme.

Ārkārtas temperatūras un nokrišņi var arī sabojāt riepas. Ja glabājat savu piekabi ārā, varat apsvērt iespēju noņemt riepas pavisam un uzglabāt tās atsevišķi iekštelpās.

5. Ieeļļojiet kustīgās daļas

Kad piekabe netiek izmantota, ass gultņiem vairs nav pašeļļošanas priekšrocību. To var kompensēt, ik pēc pāris nedēļām pats ieeļļot gultņus. Pirms piekabes novietošanas glabāšanā ieeļļojiet arī visas citas kustīgās daļas, tostarp eņģes, balstiekārtu un sakabi.

6. Izņemiet akumulatorus

Ja bremžu akumulators ilgstoši tiek atstāts dīkstāvē, tajā var veidoties pārmērīgi nosēdumi, kas var izraisīt īssavienojumus vai pavisam izžūt. Sagatavojot piekabi uzglabāšanai, pilnībā izņemiet akumulatoru un uzglabājiet to droši un atsevišķi. Kad uzglabāšanas sezona ir beigusies, to var nomainīt.Piekabes sagatavošana pirms uzglabāšanas palīdz pagarināt tās lietderīgās lietošanas laiku. Ja jums ir nepieciešama jauna vai rezerves piekabe, Millroad ražošana ir pieejami gan standarta, gan pielāgoti modeļi.