4 priekšrocības, iegādājoties alumīnija plakanstāva piekabi.

0
4 priekšrocības, iegādājoties alumīnija plakanstāva piekabi.

Alumīnija plakanā klāja piekabes priekšrocības

Kad runa ir par plakanas piekabes iegādi, jums ir daudz dažādu iespēju. Viens no svarīgākajiem lēmumiem, kas jums jāpieņem, ir tas, no kāda materiāla vēlaties izgatavot piekabi. Ir vairākas dažādas izvēles iespējas, un katrai no tām ir savas priekšrocības un trūkumi. Šeit ir dažas no priekšrocībām, iegādājoties alumīnija plakanais klājs piekabe.

1. Izturība

Atšķirībā no citiem metāliem, piemēram, tērauda, ​​alumīnijs nav jutīgs pret oksidēšanos. Tas nozīmē, ka tas var kalpot daudzus gadus bez rūsas vai korozijas. Tam arī nepieciešama mazāka apkope nekā tērauda piekabēm, lai tā būtu funkcionāla.

2. Elastība

Daudz kas var notikt ar piekabi uz ceļa vai iekraušanas un izkraušanas laikā. Tas var tikt iespiests vai izliekts no formas. Atkarībā no materiāla, no kura tas ir izgatavots, iespiedums vai izliekums var palikt pastāvīgi. Tomēr alumīnijs ir materiāls, kas ir elastīgs un kaļams. Ja tas izliekas no formas, to var atjaunot sākotnējā konfigurācijā. Faktiski materiāls var vienkārši atgūt formu pats par sevi, ar minimālu piepūli no jūsu puses.

Papildus tam, ka tas ir burtiski elastīgs, an alumīnija plakanais klājs piekabe ir arī pietiekami daudzpusīga, lai veiktu dažādus uzdevumus un pārvadātu dažādas kravas.

3. Spēks

Alumīnija piekabes spēku ir viegli novērtēt par zemu, it īpaši, ja kādreiz esat rokā saspiedis kārbu. Tomēr alumīnija piekabes ir izgatavotas no sakausējuma, kurā alumīnijs ir sajaukts ar vienu vai vairākiem citiem metāliem. Tomēr alumīnijs joprojām ir galvenā sastāvdaļa, tāpēc galaprodukts tiek saukts par alumīnija plakanstāva piekabe. Alumīnija sajaukšana ar citiem metāliem padara to stiprāku, nezaudējot visas pārējās priekšrocības, ko tas piedāvā, piemēram, izturību un elastību.

4. Svars

Alumīnija sakausējums, no kura izgatavotas piekabes, ir tikpat izturīgs kā tērauds, taču ievērojami vieglāks. An alumīnija plakanais klājs piekabe sver vismaz par 10% mazāk nekā tērauda piekabe, un daži aprēķini ir pat par 40% vieglāki. Ikreiz, kad plānojat kaut ko vilkt, papildus kravas svaram ir jāņem vērā arī piekabes svars, lai nodrošinātu, ka tā atbilst transportlīdzekļa vilkšanas jaudai. Ir viegli pieļaut kļūdu, aizmirstot ņemt vērā piekabes svaru un pārslogot savu transportlīdzekli. Pārslodze var izraisīt strukturālus bojājumus gan piekabei, gan velkošajam transportlīdzeklim, kā arī apgrūtināt manevrēšanu sakarā ar bīstamu piekabes šūpošanos kustības laikā.

Alumīnija piekabes nelielais svars atvieglo tās vilkšanu, it īpaši, ja izmantojat vieglu pikapu, SUV vai automašīnu. Ja piekabe sver mazāk, jums ir arī iespēja vienlaikus iekraut vairāk kravas nekā ar smagāku piekabi.

Vieglākas piekabes priekšrocības ir arī citas. Ja piekabe ir smagāka, transportlīdzekļa dzinējam, kas to velk, ir jāstrādā daudz vairāk. Tā rezultātā samazinās degvielas efektivitāte, jo dzinējam ir jāpatērē vairāk. Smagāka piekabe rada spiedienu arī uz riepām, kā rezultātā tās ātrāk nolietojas. Pērkot an alumīnija plakanais klājs piekabe var ietaupīt naudu ilgtermiņā, jo jums nav tik bieži jāpērk jaunas riepas. Tas arī samazina sprādziena risku, atrodoties ceļā, kas ir potenciāli bīstama situācija.

Iegādājieties pasūtījumu Alumīnija plakanais klājs Piekabe no Millroad Manufacturing

Neskatoties uz visām alumīnija piekabes priekšrocībām, mēs zinām, ka var būt grūti atrast tādu, kas atbilstu visām jūsu vajadzībām. Mēs varam palīdzēt jums izveidot savu pielāgoto piekabi un pēc tam izgatavot to atbilstoši jūsu specifikācijām. Sākt veidojot savu plakanstāvu piekabi šodien.